Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

Sisszy

2018. november 17.

Nagyon-nagyon nagy ez a kiszererlés, lehetetlen elhasználni a lejárati időn belül, nekem is csak a felét sikerült. Picit ragadós a termék, viszont nagyon klassz a pumpás kiszerelés. A mitesszereimet picit tisztította, de nekem egy AHA sokkal többet ér, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Makk Zsuzsó

2018. november 16.

Ez nekem arcon többet árt, mint használ. A mitesszerek, pórusok meg se moccannak, sőt, több lett, mióta használom. Viszont a bőröm irritálja, azonnal hámlaszt, de nem észrevétlenül, hanem másnap már pergamenre szárad és pikkelyekben jön le a bőröm, miközben több napig irritált marad, a víz is csípi olyankor. Nem normalizálja a faggyúműködést, inkább serkenti. A hátamra és a lábszáramra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

csaxi13

2018. november 10.

Nehéz helyzetben vagyok vele, mert a végén tartok már a tubusnak, mégsem tudom teljesen, hogy hogy érzek vele kapcsolatban. Nekem nem volt tőle wow hatás, de szépen lassan, folyamatos használat mellett érzem, hogy ért valamit. És szerintem nem is kell tőle csodát várni, abszolút hosszú távú a hámlasztók hatása (is). Elképzelhető, hogy erősebb koncentrációra lenne szükségem, ezért sem fogom újra venni. Nagyon kiadós adag, rengeteg ideig elég, nem is feltétlen érzem szükségesnek, hogy hámlasztóból 100 ml-t vegyünk egyszerre, mert sosem fog elfogyni. Jobban örülnék ha nem átlátszó lenne az üvege. Érdemes lehet kipróbálni azoknak, akik nem használtak még BHA-t, mert ő tényleg nagyon megéri az árát, és simán lehet, hogy valakinek ez a termék is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Felfedezetlen

2018. november 4.

Kb. két éve vettem, még mindig a negyede meg van a flakonban, szóva kiadós adag. Viszont, a kezdeti jó tapasztalatokat semleges váltotta fel, bár az elején nagyon szerettem használni, mivel az esti használat után reggel elképesztően sima volt a bőröm, most már a napi használatot mintha megszokta volna a bőröm és nem ér el semmilyen hatást. Kipróbálok egy erősebb BHA-t, hátha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Rozmaring

2018. november 3.

Az én arcommal csodát nem tett, de a párom hátával megtette. :)
Nekem sajnos inkább már csak hormonális pattanásaim vannak, azokat ez se tudja visszaszorítani, de hamar helyrehozza azért a kijövő patikat, meg talán lecsökkentette a többi számát, de azokból nem volt túl sok amúgy se.
De ajánlani tudom attól független, mert párom háta brutálisan pattanásos volt, és amióta kezelem neki ezzel, nagyon szépen rendbejött, szóval tudja ez, amit kell, csak megfelelőnek kell lenni az embernek is hozzá :D
Annyit tennék hozzá, fényvédőzni ne felejtsetek ha használjátok!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Az én arcommal csodát nem tett, de a párom hátával megtette. :)
Annyit tennék hozzá, fényvédőzni ne felejtsetek ha használjátok!!!

e

2018. október 9.

Kb. 3 hónapja használom szépen karbantartja az arcomat utána puhább és jobban beszívja a hidratálót. Bár az ellenkezőjét szokták mondani, hogy a kémiai hámlasztók csak idővel fejtik ki a hatásukat nekem az első hónapban feltűnöbben pihe puha bőrt csinált. Nem olyan brutálisan erős hámlasztó szerintem, de nem használom azért minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Judittttt

2018. október 9.

Update: Ez volt az első hámlasztó, amivel valaha próbálkoztam. Az ára, természetessége, a cruelty free márka, összetevői győztek meg. Ez egy jó kis hámlasaztó, ami hidratálgat is, de miután mást is használtam már, azt kell mondjam fájó szívvel, hogy nagyon nem egy nagy szám hámlasztás terén. Nekem nagyon makacs, szemét dög, szinte szeplőként feketéllő mitesszereim vannak, és tág pórusaim. Mint első hámlasztó, azonnal észrevettem a hatását, hogy szebb a bőröm, a mitesszereket nem tüntette el, de felpuhította a bőrömet annyira, hogy könníedén meg tudtam tőlük szabadulni. Egy idő után megszokta a bőröm, és kevéssé hatott. Rendeltem pár Paula's BHA mintát is, és azt kll mondjam, abból az összes erősebb ennél. Azok között van, amihez nyomkodás se kell, kitakarítja a pórusaimat. És abból kevesebb is kell. Így a Paula 100 ml-e hiába kerül kétszer ennyibe, már azt vásárolom, mert összehasonlíthatatlanul erősebb, hatásosabb, és ezáltal gazdaságosabb is. Ez a cucc arra jó, ha valaki be szeretne lépni a hámlasztás világába, és valami egyszerűbb, olcsóbb dologgal szeretne kezdeni, vagy simán nincs nagy gondja a bőrével törpe mitesszerkéken éskis egyenetlenségen kívül. De komolyabb dolgokra nem való. Ettől ez még egy jó termék, de nem csodaszer, így egy csillagot leveszek.

Csak mintákat rendeltem belőle, mert már rég nem hiszem el, hogy bármi is képes elmulasztani a makacs mitesszereimet, de azért piszkálta a fantáziámat, s ha már rendeltem egy Innisfree púdert (ami bár szuper, nem cruelty free 100%ban, ezért első és utolsó), ezt hozzácsaptam.
Csak két minta elhasználása után annyit tudok mondani, hogy IMÁDOM. Korpás szeborreás a bőröm, makacs, nagy, fekete mitesszerek tömkelege van az orromon és az államon, máshol meg tág pórusok, és iszonyú nehéz ezen változtatni, mert baromi nehezen lehet egyáltalán kinyomni a mitesszereket, olyan szinten száraz a bőröm felszíne, szóval sehogy se jó, és már elfogadtam, hogy ez van, radírozgatom, aztán ettől kicsit jobb. De ez! A mitesszerek ugyan ki nem ugrálnak tőle, viszont annyira könnyűvé teszi az eltávolításukat, csak hozzá érek a bőrömhöz kb, és már fordulnak ki a hatalmas betokosodott giliszták. Emellett szebbé teszi a bőrképet, és finomítja a pórusokat ... egy csodaszer, nem túlzás. Ha csak egy szérumot használtok, ez legyen az!! És a bónusz, sokkal olcsóbb, mint a Paula's Choice, szép összetevők, a legjobb pedig, hogy cruelty free! Imádom, és az összes létező csillaot megérdemli. Biztos, hogy mást is ki fogok próbálni ettől a márkától, annyira elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

niki123

2018. szeptember 19.

Hát nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Vagy nem tudtam belőni, hogy milyen rendszerességgel használjam vagy gyenge az én bőrömnek, de egyszerűen semmi hatása nem volt. Most kipróbálom a Paula's Choice BHA-ját, hátha... Testre pedig elkenegetem ezt, ott valamiért látok valami hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

gabiba

2018. szeptember 17.

Egy nagyon jó alap Bha!Meglehetősen híg, szagtalan színtelen cucc, amiből két-három pumálásnyi bőségesen elég az arcra és a dekoltázsra. Nem irritál, nem okozott semmi allergiát sem. Érdemes türelmesnek lenni vele, mert nem azonnal hozza meg a várva várt változást. Nagy kiszerelés, sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Valentine

2018. július 29.

Ez volt az első BHA amit kipróbáltam. Csak mintát vettem belőle, ami nekem 2 alkalomra volt elegendő. Azon kívűl, hogy kicsit kellemesebb tapintású volt tőle a bőröm, mást nem csinált. Ezt pedig úgy írom, hogy azóta próbáltam más BHA-t ami az első használat után, egy éjszaka alatt eltüntetett egy brutális pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.