Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: totkata, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

BHA hámlasztó 4%-os BHA tartalommal

• Hatékonyan lép fel a miteszerekkel és a pattanásokkal szemben is.
  • Mélytísztító hatásának köszönhetően a bőr felszíne egyenletesebb, élettelteibbé és hidratálttá válik.
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől.
  • Használatával a bőr simább és ragyogóbb lesz.

steffy

2017. november 11.

Rutinom egyik alapdarabja, de ez is csak hosszabb távon fejti ki hatását, 2-3 hét alatt nem fog csodákat művelni ez sem. Kitartónak kell lenni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

csokibeka

2017. november 6.

Számomra pénzkidobás volt. Semmit, de tényleg semmit nem javított a bőrömön, akkor sem, ha napi 2x kentem. Legalább ártani sem ártott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

sunbeam

2017. október 31.

AZ AHA tesójával használom, viszont fura módon nekem a BHA erősebb, mint az AHA, pedig nem így kellene legyen. Őt hetente használom, a tesóját naponta. Nagyon szeretem, nagyon-nagyon sokban hozzájárul ahhoz, hogy nincsenek gyulladt komedóim. Szuper termék, imádás van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

dali

2017. október 31.

Gyulladáscsökkentésre kiváló. Esténként használom, illetve ha van nagy, fájó pattanásom, akkor reggel csak azt bekenem vele.

Gyűlölöm a csomagolását, rettentő híg állagú hámlasztót egy olyan pumpába raknak, ami túl sokat nyom ki egyszerre - persze ha vattával vinném fel, biztos praktikusabb lenne ez a kiszerelés, de nem akarok pazarolni, annyira azért nem olcsó. Az ár és a rossz csomagolás miatt csak 4 csillag, amúgy korrekt és hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

s05

2017. október 26.

Sajnos ugy jartam, mint az elottem szolok: nagy remennyel vettem meg, de semmi hatast nem tapasztaltam ket honap utan sem. Igaz, rontani sem rontott a borom allapotan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

vszilvia

2017. október 23.

Sajnos úgy jártam mint Zsizsik. Nagy reményekkel vettem, de a használatától tele lettem lassan múló pattanásokkal és borzalmasan zsíros lett a bőröm tőle. Kb két hétig használtam, de úgy tűnik inkább rontott, mint javított a bőröm állapotán és elment tőle a kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

Zsizsik

2017. október 23.

Sajnos nekem nem vált be. :( Kevert bőrtípusba tartozom, és szerettem volna egy terméket, amely csökkenti a kráter méretű pórusokat az orromon és letisztítja az arcomról a mitteszereket. Kellemesen "csipkedte" az arcomat felkenés után, aminek örültem, mert szeretem érezni, ahogy "dolgozik" a krém. Csak éjszakára használtam a kissé ragacsos állaga miatt. Teltek a hetek és nem érzékeltem különösebb változást. Ez annyira elvette a kedvem tőle, hogy már nem használom, sőt, megválnék a majdnem tele üvegtől. Érdekel valakit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

dizabella01

2017. október 21.

Ebayről vettem, 3 hónapja használom, hetente kétszer, de van hogy a pattanásos időszakban naponta áttörlöm vele az arcom. Vékony pamutfáslira (ezt is ebayről vettem, neve japanese cotton pads, nagyon vékonyak) pumpálok belőle, és úgy használom. Negyede fogyott el 3 hónap alatt. Nem ajánlom, hogy a hagyományos vattakoronggal használjátok, hiszen 3x annyi termék kell belőle úgy.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-ragacsos marad használata után az arcom, szóval kizárlólag csak este használhatom (ami különben ajánlott is)
-nem kezd semmit a miteszerekkel
-pici pattanások jöttek ki a homlokomon (ez még nem tuti hogy ennek a terméknek a műve)

Nem csodaszer, viszont a pattanásos bőr kezelésében nélkülözhetetlen termék, valójában csökkenti azok számát, és megakadályozza új pattanások kialakulását. Legalábbis törekszik. Majd még visszjövök update-elni.

Frissítés: nekem sajnos semmit sem kezd a pattanásaimmal, hiába kenegetem őket, nem nyugtatja őket...azt is észrevettem, hogy felkenés után mindig előjönnek új pattanások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Ami tetszik:
-nagyon szép összetevői vannak
-parfümmentes
-nyugtatja a gyulladt pattanásokat
-megszabadít az elhalt hámsejtektől (rendszeres használat mellett)
-nagyon gyengéd, mindennapos használat mellett sem sikerült túlhámlasztanom

Ami nem tetszik:
-nem kezd semmit a miteszerekkel

emesebvarga

2017. október 2.

UPDATE: Hosszú idő után újra elővettem, mert nagyon bántott, hogy ilyen rosszul indult a kapcsolatunk. Egy hét használat után se jöttek elő a pattanások, egy hónap után pedig a bőröm sokkal simább lett, homogénebb. Nincs nagy bőrhibám, de az arcom hajlamos túlságosan fényleni, ami szintén megszűnt mióta használom. Igy már egyértelmüen jár az 5 csillag. :)

Annyira vártam már, hogy megérkezzen és kipróbáljam. A kommentek alapján biztos voltam benne, hogy nagyon jó barátok leszünk, de nagyon csúnya, gennyes pattanások jönnek ki tőle az arcomon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

mókincs

2017. szeptember 26.

Paula 2%-os Liquid-jét cseréltem le erre, mivel sokkal kíméletesebb, és ugyanúgy hatékony (árban is kedvezőbb).
Tisztítja a pórusokat, kevesebb mitesszerem gyullad be. Rendszeresen használom (nyáron is), heti 2 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.