Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. május 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék régen Galactomyces 95 Whitening Power Essence néven futott.

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Julus92

2020. január 3.

Nekem nem vált be annyira ez az esszencia. A Secret Key-es galactomyces után gondoltam kipróbálok másik fermentált összetevős kencét is, és erre esett a választásom, mert 95%-os, a második helyen pedig niacinamide is van a listán. Az összetevői alapján nagyon szépen kellene hidratálnia, nekem valahogy mégsem hozza azt, amit vártam. Nem issza be úgy a bőröm, nem annyira kellemes használni, és nekem semmit nem dobott a bőrképemen. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Plusskutya

2019. december 26.

Szó szerint issza a bőröm.
Nem győzöm rétegezni, de ésszel kell használni, mert a 3. körben már hajlamos kukacosodni, illetve a rétegzős rutinban van, amit nem tűr meg maga után, szintén kukacosodik. Még kísérletezem, mivel jön ki jól.
Ha este felkenem X+ rétegben, akkor másnapra feltölti az arcomat, a bőröm simább, ragyogóbb, szóval évekkel jobban nézek ki :-)
Nem zsírosít, nem komedogén, viszont varázsol, a legújabb kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

Szó szerint issza a bőröm.
Nem zsírosít, nem komedogén, viszont varázsol, a legújabb kedvencem lett.

LadyBleu

2019. december 16.

Fogalmam sincs mit szeretek ebben a termékben, de valamiért nagyon szeretem. Mivel teljes rutint alkalmazok, nem érzékelem külön a hatását. Úgy érzem nyugtatja a bőröm, szebb bőrképet ad, egyébként olyan jó kenni gondolom az állaga miatt. Szerintem szuper termék, de senki ne várjon ettől az egy terméktől csodát, építeni kell köré egy rutint és akkor majd szépen teszi a dolgát a többi termékkel együtt. Mindezt úgy mondom, hogy nem vagyok a híve annak, hogy 100 terméket használjunk egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Emiii

2019. október 28.

Elsőre wow (érzékcsalódás), másodjára nem wow (nem érzékcsalódás), semmi hatás nem látszik, kicsit csúszkál az arcon, de rétegezhető, feltéve, ha van türelme hozzá az embernek, mert nehezen ivódik be a bőrbe. Semmilyen halványító hatását nem véltem felfedezni, pedig rendszeresen használtam, nem csak héba-hóba. Bő fél évig minden nap lelkesen pacskoltam magamra, de hiába. Nekem csalódás volt…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Semmivel nem szeretem kenni az arcom, mert nem szeretem azt az érzést h van rajta valami, de ez nagyon bejött. Nem akartam abba a hibába esni, hogy nem hidratálok egyáltalán (végülis éveken át ezt tettem), ezért elkezdtem ezt, és nagyon szeretem, nagyon könnyed, reggel-este használom 3 hónapja arcra, myakra, dekoltázsra, nem sajnálom, most rendeltem a második üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Hadi

2019. augusztus 18.

Egy hónapja használom a reggeli rutinom részeként és elsősorban a hidratáló hatásáról győződtem meg eddig leginkább. Azt gondolom, hogy önmagában nem lenne eléggé feszesítő, folthalványító, de a többi réteggel együtt ezekhez is hozzájárul. Szeretem az állagát, könnyen beszívódik, jólesik a bőrömnek. Két-három pumpálásnyi elég arcra, nyakra, dekoltázsra. Különösebben eldolgozni sem kell, elég paskolgatni. A szemem köré is kenem, mert nem csípi. Külön örülök, hogy nem irritál, nem "bántja" a rozáceámat. Mindennel jól összefér, semmi nem pereg le róla. Nagyon kiadós, szerintem fél évig is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

smkati

2019. augusztus 15.

Néhány hónapja használom már, de a remélt folthalványító hatását sajnos nem tapasztalom, a hidratáló és feszesítő hatását azonban már az első pillanatoktól érzékeltem... Szóval, ez a termék is jó összességében, de a pigmentfoltokra valami más cuccot kell felfedeznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

bibogi23

2019. augusztus 6.

Imádom ezt a terméket! Sok jó véleményt hallottam róla így megrendeltem! A cél folthalványítás és feszesítés volt! A folthalványítást még nem igazán vettem észre 1 hónap használat után de a feszesítés megvan, érzem ahogy dolgozik a bőrömön! Nagyon puha lesz a bőröm utána, nem hagy réteget, maradéktalanul beszívódik! Ez az a termék ami szerintem mindig része lesz a rutinomnak reggel, este!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

bernadettu

2019. július 25.

Annyi jót hallottam róla, hogy megrendeltem. Pattanásokra hajlamos a bőröm, és azt vettem észre, hogy amikor ezt használtam, még jobban begyulladtak.
Már sajnálom, hogy nem próbáltam belőle mintát, mielőtt a teljes kiszerelést megvettem és pont azért választottam, mert reméltem, hogy a kevés összetevő nem okozhat problémát, hát tévedtem. Többször elhagytam a használatát és amikor újra használni kezdtem, újra jöttek a duzzadt pattanások.
Szerencsére a dekoltázsomon tudom használni és ott sokkal feszesebbnek érzem a bőröm használat után.
Ennek ellenére csak 3 pontot adok, mert számomra nem csodaszer (még akkor sem, ha a dekoltázsom hálás érte, hogy használom), és épphogy elkerüli a pénzkidobás kategóriát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

BLili

2019. június 28.

Sajnos nekem irritálta a rosaceás bőrömet, nagyon sajnálom, biztos vagyok benne, hogy a niacinamide miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.