Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 7500 Ft

A termék régen Galactomyces 95 Whitening Power Essence néven futott.

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Ár: 7500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

Elhasználtam, mert kíváncsi voltam rá, mivel a Cosrx termékek nagy kedvenceim. Ez a termék azonban nem lett a kedvencem, nem különösebben hidratált vagy feszesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

CyberBunny

2022. január 16.

Imádom, örülök hogy rávettek hogy kipróbáljam!

Fontos észben tartani, hogy sok ázsiai szépségápolási termék "fehérítő" hatásúnak mondja magét, de mi nyugaton ezeket tulajdonképpen tónuskiegyenlítőnek, bőrpír-csökkentőnek vagy folthalványítónak mondanánk, tehát ezeket a termékeket nem úgy kell elképzelni, hogy akkor falfehér Geisha lesz belőlünk meg nem kell megijedni, hogy "Jézus úristen, nem akarok ennél is fehérebb lenni", hanem pont ahhoz ad hozzá, hogy egyenletesebb természetes tónusa legyen a bőrnek!

Nos én nem voltam egy nagy fermentált minden rajongó, nem azért mert nagyon negatív tapasztalatom lett volna vele, csak valahogy nem volt szimpatikus az egész. Barátnőm vette meg előttem ezt az esszenciát és áradozott róla, így rábeszélt hogy próbáljam ki. Először csak egy üres szérumosban hoztam el belőle egy kb. 2 hétre való adagot, de nem tartott ki sokáig az ellenállásom, mert már egy hét után megrendeltem a teljes kiszerelést :D

Nagyon sokáig kitart, mint ahogy a termékcsalád csigás esszenciája is, ebből is elég minimális kevés.
A hidratáló és tónusjavító hatását hamar lehet érezni, a pattanások után maradt nyomokat pedig kb 2 hónap után használat után vettem észre hogy látványosan halványabbak, és itt olyan kis hegecskékről is beszélünk amit semmi nem akart eltüntetni. Nem mondom hogy minden nyomnélkül eltűnt, de sokkal egészségesebbnek néz ki a bőröm.

Eszméletlen jó ez a termék, tényleg látni a különbséget már 1-2 hét használat után is, és bár nem tűnik olcsónak, de nagyon sokáig elég, úgyhogy 10/10 nálam ez is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Imádom, örülök hogy rávettek hogy kipróbáljam!

Szeos

2021. szeptember 14.

Nagyon sokáig elég, kiadós kis szérum. Első a rutinban, hialuront teszek rá, szépen beszívódnak. Nem irritál, viszont nem érzem különösebben kihagyhatatlannak. Nem hiszem, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

cattitude

2021. május 31.

első esszenciaként használom, elsősorban a fehérítő/halványító hatása miatt vettem. karácsony előtt a stressz miatt előjött az államon két akkora gyulladt pattanás, mint a fejem, de most már szinte alig lehet látni a helyüket, annyira szépen eltüntette a pirosságot és a friss heget :) hidratáló hatása nálam nem olyan szembetűnő, mert nem száraz az arcbőröm. illata nincs, átlátszó, kicsit zselés folyadék. ár-érték arányban nagyon megéri, főleg, hogy 100 ml-nyi terméket kapunk az áráért, így hónapokig is kitart. szinte 100%, hogy újra fogom venni, nem próbáltam még más galactomyces esszenciát, de lehet, hogy nem is fogok kísérletezni, amíg ezt gyártják :)

update: jó rég írtam ezt a véleményt, leveszek egy csillagot, mert hosszú távon sajna nem volt annyira jó a hatása. elhasználtam azért, nem okozott gondot, de nem veszem újra, inkább kísérletezem mégiscsak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

vikofrivia

2021. április 17.

Hát nem tudom, nekem nem igazán csinál semmit, kicsit bajban vagyok vele. A csiganyálas verzióját imádom, azt általában este használom, őt pedig reggel, de van hogy helyet cserélnek, vagy hogy mindkettő felkerül. Igazából kellemes érzést hagy és minimálisan hidratál is, de nem látom, hogy csinálna valamit ezen kívül, a rutinom nélküle is megáll.
Nem bánom, hogy megvettem, az is lehet hogy újra meg fogom, mert szeretem kenegetni az állaga miatt, iHerben általában nem ilyen magas az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Babooca

2021. március 30.

Első használat alkalmával azt vettem észre, hogy szuperül eltüntette a pirosságot, és egységesítette a bőrképet és megszűntek a vízhiány okozta ráncok. Hosszabb távú használat során viszont sajnos rá kellett jöjjek, hogy bizony ez okozza nálam a kis színtelen puklikat, így csökkentettem a gyakoriságot. Már csak heti 2-3 alkalommal vetem be, de olyankor mindig jól hidratált bőrrel ébredek. Valószínűleg a niacinamid okozhatja nálam az érzékenységet, az erre érzékenyeknek azt tanácsolom, hogy különösen ügyeljenek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

VikkaBeres

2021. március 29.

Reggelente használom a C vitamin után és a fényvédő előtt. Nagyon jó érzés felkenni,egységesebb bőrképet eredményez. Maga a tapintása az arcomnak is sokkal puhább,újra fogom venni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Nyuszi

2021. március 23.

Nagyon sokáig gondolkodtam ezen a terméken, mert sokan írták máshol, hogy semmit nem csinál. De hát úgy kellett, mint egy falat kenyér :) Na, hát ez maga a csoda, a szupersztár, a megtestesült hidratáló géniusz. Imádom. Soha semmi, úgy értem SOHA SEMMI nem hidratálta olyan mértékben a bőröm, mint ez. Hihetetlenül selymes a textúrája, nagyon könnyen eloszlatható, pillanatok alatt beszívódik, és a bőröm eddig nem látott magasságokba emelkedett. A hámlasztás és a retinol miatt (amiket most még az ajánlottnál is kevesebbre csökkentettem) elkezdett kiszáradni, és hiába volt a cicaplast és társai, valahogy nem volt oké a helyzet. A Galactomyces csodát tett. Olyan a bőröm a használata után, mintha megittam volna 4 liter vizet, és valami luxuskezelést kaptam volna. Bársonyos, feltöltött, feszes, csodás bőrfénye van, és alig bírom megállni, hogy ne simogassam a saját pofimat. Ez azért 44 évesen már valami. Ha hajótörést szenvednék, ezért a cuccért a cápák közt is visszaúsznék, meg a csiga esszenciáért is, de ha választani kellene, ezt választanám. Tisztítás utáni első lépésként használom az esti rutinban. Azért az estiben, mert van benne niacinamide, ami reggel összeveszne a C-vitaminnal, este viszont remekül támogatja akár a hámlasztót, akár a retinolt. Utoljára George Clooneyról voltam képes teljes átéléssel áradozni, de a Galactomyces legyőzte Clooneyt is. Zseniális ez a cucc. És hát ez meg a csiga esszencia a világ legjobb párosa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 23.

hedorka

2021. március 9.

Kb. fél éve használom, a nappali rutinom része. Önmagában nem tudom, mennyire használna, de így, a rutinban van és lesz is helye, a bőröm szereti, könnyen beszívódik. Nincs csodaszer érzésem tőle, a feszesítő hatását lehetne még azért fokozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 9.

Eva123

2020. október 9.

MUST HAVE, max pontos. Valóban egységesebb a bőr kép, otthonra, smink nélkül megjelenéshez elegedhetetlen nálam. Reggelente is sminkelés előtt használtam, száradás után ugyanúgy megy rá pórus osszehuzo, alapozó stb.
Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.