Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 7500 Ft

A termék régen Galactomyces 95 Whitening Power Essence néven futott.

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Ár: 7500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

vikofrivia

2021. április 17.

Hát nem tudom, nekem nem igazán csinál semmit, kicsit bajban vagyok vele. A csiganyálas verzióját imádom, azt általában este használom, őt pedig reggel, de van hogy helyet cserélnek, vagy hogy mindkettő felkerül. Igazából kellemes érzést hagy és minimálisan hidratál is, de nem látom, hogy csinálna valamit ezen kívül, a rutinom nélküle is megáll.
Nem bánom, hogy megvettem, az is lehet hogy újra meg fogom, mert szeretem kenegetni az állaga miatt, iHerben általában nem ilyen magas az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 17.

Babooca

2021. március 30.

Első használat alkalmával azt vettem észre, hogy szuperül eltüntette a pirosságot, és egységesítette a bőrképet és megszűntek a vízhiány okozta ráncok. Hosszabb távú használat során viszont sajnos rá kellett jöjjek, hogy bizony ez okozza nálam a kis színtelen puklikat, így csökkentettem a gyakoriságot. Már csak heti 2-3 alkalommal vetem be, de olyankor mindig jól hidratált bőrrel ébredek. Valószínűleg a niacinamid okozhatja nálam az érzékenységet, az erre érzékenyeknek azt tanácsolom, hogy különösen ügyeljenek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

VikkaBeres

2021. március 29.

Reggelente használom a C vitamin után és a fényvédő előtt. Nagyon jó érzés felkenni,egységesebb bőrképet eredményez. Maga a tapintása az arcomnak is sokkal puhább,újra fogom venni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Nyuszi

2021. március 23.

Nagyon sokáig gondolkodtam ezen a terméken, mert sokan írták máshol, hogy semmit nem csinál. De hát úgy kellett, mint egy falat kenyér :) Na, hát ez maga a csoda, a szupersztár, a megtestesült hidratáló géniusz. Imádom. Soha semmi, úgy értem SOHA SEMMI nem hidratálta olyan mértékben a bőröm, mint ez. Hihetetlenül selymes a textúrája, nagyon könnyen eloszlatható, pillanatok alatt beszívódik, és a bőröm eddig nem látott magasságokba emelkedett. A hámlasztás és a retinol miatt (amiket most még az ajánlottnál is kevesebbre csökkentettem) elkezdett kiszáradni, és hiába volt a cicaplast és társai, valahogy nem volt oké a helyzet. A Galactomyces csodát tett. Olyan a bőröm a használata után, mintha megittam volna 4 liter vizet, és valami luxuskezelést kaptam volna. Bársonyos, feltöltött, feszes, csodás bőrfénye van, és alig bírom megállni, hogy ne simogassam a saját pofimat. Ez azért 44 évesen már valami. Ha hajótörést szenvednék, ezért a cuccért a cápák közt is visszaúsznék, meg a csiga esszenciáért is, de ha választani kellene, ezt választanám. Tisztítás utáni első lépésként használom az esti rutinban. Azért az estiben, mert van benne niacinamide, ami reggel összeveszne a C-vitaminnal, este viszont remekül támogatja akár a hámlasztót, akár a retinolt. Utoljára George Clooneyról voltam képes teljes átéléssel áradozni, de a Galactomyces legyőzte Clooneyt is. Zseniális ez a cucc. És hát ez meg a csiga esszencia a világ legjobb párosa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 23.

hedorka

2021. március 9.

Kb. fél éve használom, a nappali rutinom része. Önmagában nem tudom, mennyire használna, de így, a rutinban van és lesz is helye, a bőröm szereti, könnyen beszívódik. Nincs csodaszer érzésem tőle, a feszesítő hatását lehetne még azért fokozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Eva123

2020. október 9.

MUST HAVE, max pontos. Valóban egységesebb a bőr kép, otthonra, smink nélkül megjelenéshez elegedhetetlen nálam. Reggelente is sminkelés előtt használtam, száradás után ugyanúgy megy rá pórus osszehuzo, alapozó stb.
Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

Julus92

2020. szeptember 29.

Nekem nem vált be annyira ez az esszencia. A Secret Key-es galactomyces után gondoltam kipróbálok másik fermentált összetevős kencét is, és erre esett a választásom, mert 95%-os, a második helyen pedig niacinamide is van a listán. Az összetevői alapján nagyon szépen kellene hidratálnia, nekem valahogy mégsem hozza azt, amit vártam. Nem issza be úgy a bőröm, nem annyira kellemes használni, és nekem semmit nem dobott a bőrképemen. Nem fogom újravenni.

Update: Az üveg végefelé egész jól működött, valahogy jobban be is szívta a bőröm. Esténként használtam retinol szérum alá. Megállta a helyét, nyárra nekem elég is volt ez a kombó estére. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Anouk

2020. július 12.

Ó istenem, nekem ő a nagy Ő. Már nem tudom hányszor újravettem, de mindig visszatérek hozzá. Ha ellustulok és nincs kedvem egy több lépcsős rutinhoz ezt akkor is felkenem, reggel utána egy kis fényvédővel, este meg csak őt. Nincs az a hű de nagy csodaszer érzésem tőle felkenés után, de rendszeres használattal sokat segít a szebb bőrképért, és mindig észreveszem ha nincs benne a rutinomban. Szépen hidratál, egységesít, nálam hamar beszívódik. Szerintem nekem a galactomyces mint összetevő nagyon bejött, vagy pont ebben a formátumban, a bőrömet sose irritálja, ezért is térek vissza mindig hozzá, mivel az extra érzékeny bőrömet néha már az is kiüti ha csúnyán néznek rá. 5 pont, nem is kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Plusskutya

2019. december 26.

Szó szerint issza a bőröm.
Nem győzöm rétegezni, de ésszel kell használni, mert a 3. körben már hajlamos kukacosodni, illetve a rétegzős rutinban van, amit nem tűr meg maga után, szintén kukacosodik. Még kísérletezem, mivel jön ki jól.
Ha este felkenem X+ rétegben, akkor másnapra feltölti az arcomat, a bőröm simább, ragyogóbb, szóval évekkel jobban nézek ki :-)
Nem zsírosít, nem komedogén, viszont varázsol, a legújabb kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 26.

Szó szerint issza a bőröm.
Nem zsírosít, nem komedogén, viszont varázsol, a legújabb kedvencem lett.

LadyBleu

2019. december 16.

Fogalmam sincs mit szeretek ebben a termékben, de valamiért nagyon szeretem. Mivel teljes rutint alkalmazok, nem érzékelem külön a hatását. Úgy érzem nyugtatja a bőröm, szebb bőrképet ad, egyébként olyan jó kenni gondolom az állaga miatt. Szerintem szuper termék, de senki ne várjon ettől az egy terméktől csodát, építeni kell köré egy rutint és akkor majd szépen teszi a dolgát a többi termékkel együtt. Mindezt úgy mondom, hogy nem vagyok a híve annak, hogy 100 terméket használjunk egyszerre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.