Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 8250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Cosibella.hu, 8250 Ft

A termék régen Galactomyces 95 Whitening Power Essence néven futott.

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Ár: 7500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 8250 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 3000 , Eladó: vikic

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Ujlany

2024. február 12.

Használtam egy idoben, egesz jo termek. Hidratal kicsit, egysegesit valoban es talan a piros foltokat is halvanyitja felkenesnel. Egy fenyes reteget viszont hagy sajnos amit nem szeretek a zsiros boromon, ami amugy is fenylik, szoval csak este tudtam hasznalni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 12.

LateBloomer

2023. december 14.

Szeretek híg temékeket, tonikot, esszenciát használni, de mindig lecserélem őket valami új és jobb reményében.
Jó használni, és biztosan ez is hozzájárul az egységes bőrképemhez, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert próbálom egyszerűsíteni a rutinomat, és vannak hatékonyabb szerek.
Nem olcsó, de viszonylag gazdaságos mert sokáig kitart, pedig reggel-este locsolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 14.

JMolly

2023. június 27.

Itteni velemenyek miatt vasaroltam, kedvenc arcapolasi termeken lett, biztosan ujra fogom venni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 27.

adrienneszter

2022. október 31.

Már 3-szor újravásároltam. Aki küzd pigmentfoltokkal annak must have termék, nagyon szépen egységesíti a bőrképet. Hatalmas adag, nálam szinte minden üveg kitartott egy évig pedig szószerint minden egyes nap használtam reggel és este. Nyáron hajlamos a melegtől besűrűsödni és úgy hamarabb fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 31.

Nea93

2022. szeptember 12.

Második Cosrx eszenciám (első a csigás volt).
Egyelőre tetszik: kellemes az állaga, hamar beszívódik. Hogy mennyire válik be, az majd kiderül idővel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 12.

Második Cosrx eszenciám (első a csigás volt).

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

Elhasználtam, mert kíváncsi voltam rá, mivel a Cosrx termékek nagy kedvenceim. Ez a termék azonban nem lett a kedvencem, nem különösebben hidratált vagy feszesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

CyberBunny

2022. január 16.

Imádom, örülök hogy rávettek hogy kipróbáljam!

Fontos észben tartani, hogy sok ázsiai szépségápolási termék "fehérítő" hatásúnak mondja magét, de mi nyugaton ezeket tulajdonképpen tónuskiegyenlítőnek, bőrpír-csökkentőnek vagy folthalványítónak mondanánk, tehát ezeket a termékeket nem úgy kell elképzelni, hogy akkor falfehér Geisha lesz belőlünk meg nem kell megijedni, hogy "Jézus úristen, nem akarok ennél is fehérebb lenni", hanem pont ahhoz ad hozzá, hogy egyenletesebb természetes tónusa legyen a bőrnek!

Nos én nem voltam egy nagy fermentált minden rajongó, nem azért mert nagyon negatív tapasztalatom lett volna vele, csak valahogy nem volt szimpatikus az egész. Barátnőm vette meg előttem ezt az esszenciát és áradozott róla, így rábeszélt hogy próbáljam ki. Először csak egy üres szérumosban hoztam el belőle egy kb. 2 hétre való adagot, de nem tartott ki sokáig az ellenállásom, mert már egy hét után megrendeltem a teljes kiszerelést :D

Nagyon sokáig kitart, mint ahogy a termékcsalád csigás esszenciája is, ebből is elég minimális kevés.
A hidratáló és tónusjavító hatását hamar lehet érezni, a pattanások után maradt nyomokat pedig kb 2 hónap után használat után vettem észre hogy látványosan halványabbak, és itt olyan kis hegecskékről is beszélünk amit semmi nem akart eltüntetni. Nem mondom hogy minden nyomnélkül eltűnt, de sokkal egészségesebbnek néz ki a bőröm.

Eszméletlen jó ez a termék, tényleg látni a különbséget már 1-2 hét használat után is, és bár nem tűnik olcsónak, de nagyon sokáig elég, úgyhogy 10/10 nálam ez is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Imádom, örülök hogy rávettek hogy kipróbáljam!

Szeos

2021. szeptember 14.

Nagyon sokáig elég, kiadós kis szérum. Első a rutinban, hialuront teszek rá, szépen beszívódnak. Nem irritál, viszont nem érzem különösebben kihagyhatatlannak. Nem hiszem, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

cattitude

2021. május 31.

első esszenciaként használom, elsősorban a fehérítő/halványító hatása miatt vettem. karácsony előtt a stressz miatt előjött az államon két akkora gyulladt pattanás, mint a fejem, de most már szinte alig lehet látni a helyüket, annyira szépen eltüntette a pirosságot és a friss heget :) hidratáló hatása nálam nem olyan szembetűnő, mert nem száraz az arcbőröm. illata nincs, átlátszó, kicsit zselés folyadék. ár-érték arányban nagyon megéri, főleg, hogy 100 ml-nyi terméket kapunk az áráért, így hónapokig is kitart. szinte 100%, hogy újra fogom venni, nem próbáltam még más galactomyces esszenciát, de lehet, hogy nem is fogok kísérletezni, amíg ezt gyártják :)

update: jó rég írtam ezt a véleményt, leveszek egy csillagot, mert hosszú távon sajna nem volt annyira jó a hatása. elhasználtam azért, nem okozott gondot, de nem veszem újra, inkább kísérletezem mégiscsak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 31.

vikofrivia

2021. április 17.

Hát nem tudom, nekem nem igazán csinál semmit, kicsit bajban vagyok vele. A csiganyálas verzióját imádom, azt általában este használom, őt pedig reggel, de van hogy helyet cserélnek, vagy hogy mindkettő felkerül. Igazából kellemes érzést hagy és minimálisan hidratál is, de nem látom, hogy csinálna valamit ezen kívül, a rutinom nélküle is megáll.
Nem bánom, hogy megvettem, az is lehet hogy újra meg fogom, mert szeretem kenegetni az állaga miatt, iHerben általában nem ilyen magas az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.