Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék régen Galactomyces 95 Whitening Power Essence néven futott.

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Koreai minták (COSRX, TONYMOLY, Etude House, Purito)
Ár: 1000 Ft , Eladó: Emiii
Állapot: új, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
selmeczireka

2019. március 17.

Remek fermentált esszencia, hatalmas mennyiség, nekem több mint 1 évig elég volt. Nagyon szerettem használni, eleinte csak este, fél év elteltével már reggel és este is használtam, rétegezős rutinhoz kiváló. Remek tömörséget adott a bőrömnek, nagyon szerettem a kicsit ragadós állagát felkenéskor, utána viszont azonnal beszivódott. Nyakamra, dekoltázsomra és kézfejemre is kentem, esténként. Most egy másik fermentált esszenciát vásároltam utánpótlásként, de ha úgy alakul, minden további nélkül visszatérek hozzá.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

crminn

2019. február 22.

Gyorsan beszívódik, illatmentes, jó az állaga, kévés is elég belőle. Szárazbőrüeknek szerintem nem hidratálna kellően, de az én bőrtípusomnak megfelel. Reggel smink alá használva nem nehéz, nem zsírosít.

crminn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

dizabella01

2019. január 27.

Nagyon szerettem! Extrém könnyed állaga van, pikk pakk beszívódik és hidratálja a bőrt. Állaga nagyon folyós, tonik és igazi esszencia állag között van valahol, a Benton Aloe BHA tonikjára hasonlít.
Nyáron elég volt a fényvédőm alá, de télen is segített a kiszáradt bőrömön.
Az öszetevőlistája nagyon szép, főleg a B3 vitamin jelenléte és a hialuronsav miatt.
A pattanásaimat is mintha gyógyítgatta volna, a nyugtató összetevői tényleg hatásosak voltak, viszont a folthalványítás terén nem igazán vettem észre semmit, de valószínűleg azért, mert még nem igazán vannak foltjaim.
Újravenném.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Nyáron elég volt a fényvédőm alá, de télen is segített a kiszáradt bőrömön.
Újravenném.

pinkyy

2019. január 27.

Nagyon jó kis esszencia, hamar beszívódik a bőrbe, nem zsíros, nem ragad. Kifejezetten hátast nem dobtam tőle, de az arcápolási rutinomba jól illeszkedik, semmi rosszat nem tudok írni róla, viszont annyi esszencia van még ami rám vár, hogy nem biztos, hogy újraveszem. Ettől függetlenül tényleg szerettem, és kb fél évig kitartott, szóval jár az 5csillag

pinkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Aancsaa

2019. január 25.

A tonerrel együtt használom, nagyon jó kis termékek. Szépen hidratálja a bőrömet, gyorsan beszívódik és szebb lesz tőle a bőrképem. A több lépéses arcápolási rutinba könnyen beilleszthető termék.

Aancsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

motetta

2019. január 20.

Egyszeruen orom hasznalni. Este/reggel, smink ala, csak ugy a rutin reszekent. Mindennel kompatibilis, nem ragad, issza a bör!

motetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Sztellaaaaa

2019. január 8.

Nagyszerű! Gyönyörűvé tette az arcomat már most látom hogy sokáig elég lesz, megéri az árát, és a hatékonysága se az utolsó!

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

monett

2018. december 30.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, ezen kívül más örömet nem hozott az életembe. Viszont hagy egy enyhe, nem beszívódó fényes felületet maga után, amit nem tudok letörölni sem, csak lemosni. Nem veszem újra, még rengeteg esszencia vár kipróbálásra.

monett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 30.

Aliko

2018. december 15.

Az AHA mellett a nagy kedvenc. Ha a tonikra azt írtam nem biztos hogy újra rendelem erre azt kell írnom hogy egy raklappal betáraznék legszívesebben. Remélem sose állnak le gyártásával. Engem ezzel megvettek és kenyérre kentek. Ha nem hámlasztós napom van akkor is olyan pihe puha lesz utána a bőrőm hogy csak ihaj. Imádom a mézszerzű állagát. Nagyszerű találmány csak lehetne nagyobb is a kiszerelése.

Aliko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 15.

springee

2018. november 23.

Szeretem a Cosrx termékeit, de ez kifejezetten csalódást okozott. A pattanás utáni foltokat egyáltalán nem halványítja, azokon semmit nem javít. A bőrképemen sem ez segít, azzal már a termék használata előtt sem igazán volt gond, a néha-néha előbukkanó pattanások utáni foltokat leszámítva. A vicces az, hogy a Tonymoly éjszakai maszkja, ami ugyan úgy folthalványítást ígér, csak éppen kevesebb, mint fele ennyiért, valóban használ! Nem győzött meg, hogy újravegyem. Biztosan hozzájárul ahhoz, hogy a bőrképem továbbra is szép maradjon, de nem érzem úgy, hogy emellett le tudom tenni a voksomat.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.