Cosrx

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2018. május 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A termék régen Galactomyces 95 Whitening Power Essence néven futott.

95% Galactomyces tartalmú hidratáló, folthalványító, feszesítő esszencia.

Zsofeszka

2019. augusztus 22.

Semmivel nem szeretem kenni az arcom, mert nem szeretem azt az érzést h van rajta valami, de ez nagyon bejött. Nem akartam abba a hibába esni, hogy nem hidratálok egyáltalán (végülis éveken át ezt tettem), ezért elkezdtem ezt, és nagyon szeretem, nagyon könnyed, reggel-este használom 3 hónapja arcra, myakra, dekoltázsra, nem sajnálom, most rendeltem a második üveggel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Hadi

2019. augusztus 18.

Egy hónapja használom a reggeli rutinom részeként és elsősorban a hidratáló hatásáról győződtem meg eddig leginkább. Azt gondolom, hogy önmagában nem lenne eléggé feszesítő, folthalványító, de a többi réteggel együtt ezekhez is hozzájárul. Szeretem az állagát, könnyen beszívódik, jólesik a bőrömnek. Két-három pumpálásnyi elég arcra, nyakra, dekoltázsra. Különösebben eldolgozni sem kell, elég paskolgatni. A szemem köré is kenem, mert nem csípi. Külön örülök, hogy nem irritál, nem "bántja" a rozáceámat. Mindennel jól összefér, semmi nem pereg le róla. Nagyon kiadós, szerintem fél évig is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

smkati

2019. augusztus 15.

Néhány hónapja használom már, de a remélt folthalványító hatását sajnos nem tapasztalom, a hidratáló és feszesítő hatását azonban már az első pillanatoktól érzékeltem... Szóval, ez a termék is jó összességében, de a pigmentfoltokra valami más cuccot kell felfedeznem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

bibogi23

2019. augusztus 6.

Imádom ezt a terméket! Sok jó véleményt hallottam róla így megrendeltem! A cél folthalványítás és feszesítés volt! A folthalványítást még nem igazán vettem észre 1 hónap használat után de a feszesítés megvan, érzem ahogy dolgozik a bőrömön! Nagyon puha lesz a bőröm utána, nem hagy réteget, maradéktalanul beszívódik! Ez az a termék ami szerintem mindig része lesz a rutinomnak reggel, este!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

bernadettu

2019. július 25.

Annyi jót hallottam róla, hogy megrendeltem. Pattanásokra hajlamos a bőröm, és azt vettem észre, hogy amikor ezt használtam, még jobban begyulladtak.
Már sajnálom, hogy nem próbáltam belőle mintát, mielőtt a teljes kiszerelést megvettem és pont azért választottam, mert reméltem, hogy a kevés összetevő nem okozhat problémát, hát tévedtem. Többször elhagytam a használatát és amikor újra használni kezdtem, újra jöttek a duzzadt pattanások.
Szerencsére a dekoltázsomon tudom használni és ott sokkal feszesebbnek érzem a bőröm használat után.
Ennek ellenére csak 3 pontot adok, mert számomra nem csodaszer (még akkor sem, ha a dekoltázsom hálás érte, hogy használom), és épphogy elkerüli a pénzkidobás kategóriát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

BLili

2019. június 28.

Sajnos nekem irritálta a rosaceás bőrömet, nagyon sajnálom, biztos vagyok benne, hogy a niacinamide miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Lizz07

2019. június 7.

Szuper terméknek tartom. Puha lesz tőle a bőröm és kisimít. Reggel, este használom. Szeretem az állagát és azt, hogy nem zsírosítja a fejem, nem irritál. Simán lehet rá sminkelni. Fényvédő alá is merem kenni, nem zsírosodnak a kritikus zónák hamarabb. Sőt! Talán később kezd fényleni az arcom. Hatalmas mennyiség, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

selmeczireka

2019. március 17.

Remek fermentált esszencia, hatalmas mennyiség, nekem több mint 1 évig elég volt. Nagyon szerettem használni, eleinte csak este, fél év elteltével már reggel és este is használtam, rétegezős rutinhoz kiváló. Remek tömörséget adott a bőrömnek, nagyon szerettem a kicsit ragadós állagát felkenéskor, utána viszont azonnal beszivódott. Nyakamra, dekoltázsomra és kézfejemre is kentem, esténként. Most egy másik fermentált esszenciát vásároltam utánpótlásként, de ha úgy alakul, minden további nélkül visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

crminn

2019. február 22.

Gyorsan beszívódik, illatmentes, jó az állaga, kévés is elég belőle. Szárazbőrüeknek szerintem nem hidratálna kellően, de az én bőrtípusomnak megfelel. Reggel smink alá használva nem nehéz, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

dizabella01

2019. január 27.

Nagyon szerettem! Extrém könnyed állaga van, pikk pakk beszívódik és hidratálja a bőrt. Állaga nagyon folyós, tonik és igazi esszencia állag között van valahol, a Benton Aloe BHA tonikjára hasonlít.
Nyáron elég volt a fényvédőm alá, de télen is segített a kiszáradt bőrömön.
Az öszetevőlistája nagyon szép, főleg a B3 vitamin jelenléte és a hialuronsav miatt.
A pattanásaimat is mintha gyógyítgatta volna, a nyugtató összetevői tényleg hatásosak voltak, viszont a folthalványítás terén nem igazán vettem észre semmit, de valószínűleg azért, mert még nem igazán vannak foltjaim.
Újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Nyáron elég volt a fényvédőm alá, de télen is segített a kiszáradt bőrömön.
Újravenném.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Betaine, Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.