Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2018. június 29.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Selymes tejes-géles arclemosó, mely gyengéden távolítja el a sminket, szennyeződést és felesleges faggyút, anélkül, hogy zsíros utóérzetet hagyna. Alacsony pH szintje segít fenntartani a bőr egészséges sav-bázis egyensúlyát.

Mitsuko

2019. március 27.

UPDATE: Fontos, hogy száraz bőrre kerüljön, így jobb az érzete és nincs a csúszóssága sem. A száraz bőr majdnem felszívja teljesen, mint egy hidratálót, de ha víz éri utána, akkor már lemosóként működik. Valóban gyengéd így, de a citrusosságán ez sem változtat. Tél után/tavasszal gyakrabban nyúlok utána, a téli extra arcbőrszárító szobai körülményeket kizárva nem szárít, nem irritál, adok neki még egy csillagot, van olyan olajos lemosóm, ami rosszabb ennél, de ha elfogy, el fogom felejteni. :)
RÉGI: Az első olyan Cosrx termékem, ami csalódást okozott. Nagyon ki akartam próbálni, mit tud az arclemosó Milk gel, hiába olvastam róla máshol, hogy nem nagy szám és hiába emelték ki, hogy citrusos, azért is megvettem. Hát. Nem nagy szám. Végülis nem ártott. Nem sminkelek, így nem tudom, azzal megbirkózik-e lemosóként, sima városban rohangálós napjaim vannak, a városi kosszal elbánik a nap végén. Reggel nem nagyon használtam, mert érzékeny a bőröm és mivel nem győzött meg a termék, nem akartam kísérletezni, meddig bírnám a citrus adalékot benne. Egyébként a használata olyan érzés, mintha nem lehetne lemosni, csúszós, tapadós, nem értek hozzá, melyik összetevő miatt lehet ez, bár a neve Milk Gel, talán ezért lehet az állaga ilyen. Azért nem adok kevesebb pontot, mert kiadós mennyiség és nem rontott a bőrömön, pattanásokat nem okozott, irritációt sem. Évek alatt találkoztam sokkal rosszabb termékekkel, azok érdemlik az egy csillagot, ez jobb, de a koreai palettán gyengének találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Cyclomethicone

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak