Cosrx

Ár:   $19   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. december 22.

Ár:   $19
Kiszerelés:   70 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hialuronsavat tartalmaz, így pótolja a nedvességet az egész napos hidratáltságért. Rendszeres használata egyenletesen simává teszi a bőr textúráját, tökéletes alapot biztosítva a hibátlan sminknek.

Buci86

2020. január 20.

Szépen tisztít és hidratál. Szeretem, mert egyszerű, hogy csak kiveszek egy korongot és már lehet is vele átmenni az arcon. Az illata olyan semmilyen. A korongok megfelelően nedvesítettek, nem száradnak ki. A csomagolásán a bajuszos pasi vicces. Az ára magyar oldalon borsosabb, mint az itt feltüntetett. Következőleg lehet megkeresem külföldi oldalon, hogy onnan rendeljek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

stunde67

2019. december 20.

Nemrég kaptam kézhez, megszerettem. Este arctisztítás után ezzel törlöm át az arcom és a nyakam, pótolva a nedvességet és ha még valami maradt volna, ezzel tuti leszedem 70 db korong van benne. Kellemesen hidratál. Utána jön a többi kence. Rétegzés híve vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 20.

bebuska94

2019. január 9.

Első használatkor már az illata kapásból nem tetszett, viszont a bőrömön látható szárazság foltok voltak.Így gondoltam ezt most kell kipróbálni, ez egy téli termék! És láthatóan hatásosnak bizonyult. Általában 1 koronggal végig törlöm az arcom, majd a kritikus pontokra felhelyezem még, hogy kicsit "maszkként" üljön az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.