Best of Beauty 2019

Cosrx

Ár:   $11   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yami, Módosítva: 2017. július 13.

Ár:   $11
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Növényi összetevőket és 0,5% szalicilsavat tartalmazó lemosó, mely gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Segít a pattanások csökkentésében és a tiszta bőrkép elérésében. Minden bőrtípusra ideális, beleértve az érzékeny bőrt is.

Stanczi

2019. július 2.

'19.07.02.
Sajnos a csikorgó érzés huzamosabb használat után igencsak kiszárította a bőrömet, így csak akkor veszem elő mikor igazán koszosnak érzem az arcom. Mindennapi használatra nem ajánlom.

'19.05.24.
Az illata ezerszer kellemesebb és enyhébb, mint a good morning-nak, az nekem túl tömény. Nem habzik túlzottan, sűrű krémes állaga van, nagyon finom selymes érzetű. Leöblítéskor érzek egy enyhe csikorgós tisztaságot, de szerencsére nem húzódik vagy száraz utána a bőröm és a tonikkal amúgy is visszabillentem az egyensúlyt, így ez nem olyan zavaró és szépen kordában tartja a pattikat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

'19.07.02.

'19.05.24.

niki123

2018. július 13.

Nem rossz, de semmiképpen nem fogom újravenni. Sokkal jobban szerettem a Good Morning (ha jól emlékszem) lemosóját. Ez sajnos nem elég gyengéd az én bőrömnek, engem szárít. Ami pozitívum, hogy jól tisztít, nagyon kicsi elég belőle és a használata is kellemes. Én azt javaslom, hogy még a nedves és tiszta (!!) kezedben habosítsd fel és úgy vidd fel az arcodra, ne kend fel egyből a bőrre. Nekem így használható, így kevésbé “durva”, de akkor sem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Yami

2017. augusztus 8.

Teljesen véletlenül rendeltem meg, azt hittem az exfoliating társát tettem a kosaramba, nagyon hasonlít erre és nem olvastam el. Nem bánom, hogy így lett végülis kipróbáltam ezt is és bevált. Csak akkor tűnt fel, hogy másik változat, mikor használatkor megéreztem az illatát. Teafás ez rendesen, szóval aki nem szereti, annak nem ajánlom semmiképp. Engem nem zavar, sőt örülök, hogy belekerült, nagyon jó kis lemosó. Elég belőle egy picike is az egész arcra, szóval sokáig elég lesz. Én először a sminket távolítom el, olajos arctisztítót is használok a fényvédő eltávolítása miatt is, az egyéb kosszal meg elbánik ez a lemosó. Ha nem volt rajtam se smink, se fényvédő, akkor csak ezt használom és teljesen tisztának érzem utána az arcom anélkül, hogy kiszárítaná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.