Cosrx

Ár:   $17.50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 6700 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2018. május 5.

Ár:   $17.50
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Vedd meg online: HelloSkin, 6700 Ft

Éjszakai hidratáló krém/maszk propolisz kivonattal és természetes méhviasszal, intenzív hidratáló hatással.

Tisztítás és tonizálás után vigyük fel az arcra a szem és száj körüli területek kivételével. Hagyjuk a bőrön éjszakára, majd reggel vízzel mossuk le. Ha hűsítő hatást is szeretnél, tartsd a hűtőszekrényben. Arcpakolásként is használható, ekkor 15 perc után langyos vízzel mossuk le.

Ár: 6700 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4000Ft cserélni nem szeretnék , Eladó: ackzode
Állapot: új, de a doboz fel lett bontva, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: banki átutalás, készpénz (ha Békéscsabán veszed át.) megbeszélés szerint postán is tudom küldeni

BaoBao

2022. április 15.

Ajándékba kaptam névnapomra. Alapvetően nem vagyok az az éjjeli maszkos típus, magamtól nem vettem volna meg. Ez a maszk is olyannak tűnt, ami igazából egy hidratáló krém csak ahelyett hogy esti hidratáló lenne a neve, overnight mask-nak nevezték el. Nem bánom hogy tévedtem, vagyis akkorát nem, de mégsem tartom felesleges lépésnek. Amikor ezt használom, csak vékonyan kenek egy kis hidratálót, majd rá ezt, és reggelre sokkal kipihentebb, puhább a bőröm! Nem mondom hogy eltünteti a ráncokat meg a pattanásokat, de kifejezetten szebb összképet varázsol reggelre, és kellemes a használata!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 15.

Loch_Nessie

2021. december 15.

Nem éreztem szükségét, hogy véleményezzem ezt a terméket, hiszen a maga nemes egyszerűségével és finomságával szépen csendben teszi a dolgát.
Aztán miközben a 3. flakonom repülget Koreából, olvasgattam itt a véleményeket, és arra jutottam, hogy mégiscsak megér ez egy misét.

Többen fájlalják, hogy felvitel után ilyen-olyan "kellemetlen" réteget hagy a bőrön. Szeretném tisztázni, hogy mint ahogy a neve is árulkodik róla, ez egy overnight mask. Nem egy laza reggeli hidratáló, nem egy emulzió, vagy bármi hasonló, bármennyire is annak tűnik az aranyos géles állaga miatt. Ez egy éjszakai maszk, és mint olyan, véleményem szerint annak tökéletes.
Tehát, csak megelőzve a további félreértéseket, mielőtt valaki mást vár tőle, mint amire hivatott, és csalódás éri:
Neki nem dolga sem nyom nélkül 5 perc alatt felszívódni, sem pedig helyettesíteni a hirdatálót az ember rutinjában. Ez egy plusz, ez az után következik, hogy a szükséges alap dolgokat megadtuk a bőrünknek.
Ezt azért is tartom fontosnak megjegyezni, mert itt is volt, aki sérelmezte, hogy esti hidratálóként használva reggel száraz volt a bőre. Én pedig azt mondom, hogy aki nincs tisztában egy hiánytalan (alap) bőrápolási rutin felépítésével, az ne véleményezze a termékeket, mert még a végén a dilemmázók hallgatnak rá, és kihagyják ezt a csudi kis kencét az életükből. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 15.

jgitta95

2021. október 20.

Rétegzős rutin végén kentem fel éjszakára, szuper kis krém. Könnyű az állaga, szinte szagtalan, egész jól beszívta a bőröm, és jól hidratált. Elhasználtam 1 tubussal, egyelőre nem veszem újra, mert más termékekkel is kísérletezgetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

emeseee6

2021. március 12.

Csak az orcákon használom alkalmanként,mikor úgy érzem kell egy kis plusz (T vonalamon semmi szükség rá). Kellemes gyorsan felszívódik- mondjuk nem is használok sokat belőle. Nem egy game changer,nem is hiszem,hogy mégegyszer meg fogom venni -ha egyáltalán valaha elfogy a heti 2x borsónyi adagokkal :D De nem bánom,hogy megvettem,ezt is kipróbáltam,szeretek próbálgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Stella1993

2021. március 6.

Szerintem a rétegezős rutinban nagyon jó munkát végez. Színtelen, szagtalan, zselés állagú, nem túl zsíros krém, ami egy hidratáló, csúszós réteget hagy maga után, de ezt ugye reggel úgyis lemossuk az arclemosónkkal... :D A csomagolása nagyon jó, a kiszerelése is, az áráról meg annyit, hogy valóban nem olcsó kategória, de én mindig akciósan veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

balazskrisztii

2021. január 30.

A márka másik típusú éjszakai maszkja is bevált, én szimpla hidratálóként használom. Reggelre érezhetően feltölti a bőrömet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Most kezdtem el a K-Beauty őrületet, így sok kutatómunka után eldöntöttem megrendelem, ezt a sokak áltál dícsért terméket. Sokat vívódtam hogy ez legyen vagy a rizses, végűl e mellett döntöttem, a zselés állaga miatt, hogy ne vigyem túlzásba a zsíros részek hidratálását, de sajnos nem vagyok megelégedve vele :(
A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, tág teli pórusok és bőrpír. Esti rutionom utolsó lépéseként, hidratáló kérm után, használom, könnyen használható és kenhető, de nekem bizsergető érzést ad és kipirosodok tőle. Szerintem nem is hidratál eléggé, reggelre a T zónám zsírban úszik, csillog, az U zónám száraz, húzódik. Ez nem történik meg, ha ezt nem kenem fel és csak a hidratálómat használom...
Mivel nem volt olcsó így már elhasználom, mert sajnálnám eldobni, számomra kézkrémként jobban bevált, hidratál és egyáltalán nem ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Yura

2020. július 31.

Nem igazán vagyok az éjszakai arcáplók híve, mindig attól félek, hogy megfogják a párnát, meg ilyenek, de mivel ez a koreai arcápoló rutin 10. lépése, gondoltam teszek egy próbát és a választásom erre a termékre esett, mert imádom a Cosrx termékeit, és a méz is elég csábító (ráadásul elég kevés olyan éjszakai arcápolót találtam ami nem ránctalanítő, hanem valami más hatása van, és ebből a kevésből könnyebb volt ezt választani). Nagyon csinos kis csomagolása van, semmi extra, mégis a maga letisztultságával szívesen vettem kézbe. A krém se rossz, az állaga könnyed, nem hagy vastag maszk érzést, bár az arcom elég fényes lett tőle, de ez egyáltalán nem zavart, mert este úgyse látja senki. Illatot én egyáltalán nem éreztem, ami eleinte fura volt mert az illatos krémekhez vagyok szokva és már felkészültem a mézes illatra, de ez se negatívum. Mégse tudom megadni neki a max 5 csillagot, mégpedig azért mert nem csinált semmit. Nem éreztem hogy a bőröm hidratáltabb, nuygodtabb vagy bármiben is másabb lenne, mint mikor kihagyom a rutinomból. Épp ezért nem is gyakran használom, ha meg igen az is inkább csak azért van hogy elfogyjon. Lehet szárazabb bőrön jobban hat, én viszont kénytelen leszek más éjszakai krémet keresni.

Update: Eddig nem voltam benne biztos, de most már tuti hogy ettől a krémtől előjönnek a rutinommal gondosan visszaszorított pattanásaim, szóval minusz még egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

nika97

2020. május 24.

Sok jót olvastam róla, ezért is vettem meg, de nekem ez sajnos egy csalódás volt. Kellemtelen réteget hagyott az arcomon, szerintem a hidratáló hatása is hagyott kívánnivalót maga után. Annyira nem csinált semmit, hogy el sem használtam. Nem szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

gioia

2020. május 17.

Maszk és éjszakai hidratáló formájában is kipróbáltam. Imádta bőröm és csak úgy beszippantotta! Újra fogom venni, az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.