Cosrx

Ár:   $17.50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2018. május 5.

Ár:   $17.50
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Éjszakai hidratáló krém/maszk propolisz kivonattal és természetes méhviasszal, intenzív hidratáló hatással.

Tisztítás és tonizálás után vigyük fel az arcra a szem és száj körüli területek kivételével. Hagyjuk a bőrön éjszakára, majd reggel vízzel mossuk le. Ha hűsítő hatást is szeretnél, tartsd a hűtőszekrényben. Arcpakolásként is használható, ekkor 15 perc után langyos vízzel mossuk le.

nika97

2020. május 24.

Sok jót olvastam róla, ezért is vettem meg, de nekem ez sajnos egy csalódás volt. Kellemtelen réteget hagyott az arcomon, szerintem a hidratáló hatása is hagyott kívánnivalót maga után. Annyira nem csinált semmit, hogy el sem használtam. Nem szerettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

gioia

2020. május 17.

Maszk és éjszakai hidratáló formájában is kipróbáltam. Imádta bőröm és csak úgy beszippantotta! Újra fogom venni, az tuti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

FReka

2020. március 24.

Kb 1,5 hónapja használom, magában nekem nem vált be hidratálónak, úgy kevésnek érzem a hatását, viszont tonik és egy másik hidratáló fölé rétegezve nagyon tetszik! Könnyű géles az állaga, hamar beszívja a bőröm, így rétegezve jól is hidratál, illetve szebb is tőle az arcom reggelre, mintha megnyugtatná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 24.

Ancsa6

2020. február 27.

Most fogyott el az első tubus belőle. Nagyon megszerettem, könnyű gél állagú, jól hidratál, nem zsirosít, reggel kisimult, puha bőrrel ébredek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 27.

FodorPapBarbara

2020. február 20.

Nekem nagyon bevált. Így télen simán beszívja a bőröm, nem maszkos a hatás egyáltalán. Nyáron kiváncsi leszek, hogy fog működni. Már sokadik cosrx termékem, de még nem igen csalódtam bennük. Pattanásra hajlamos bőrömön sem okoz pattikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nekem sajnos túl nagy változást nem hozott a használata. Nem irritált, de kb. ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Bettiiyy

2019. július 11.

Egy nagy leárazás miatt vettem meg, mert már régóta szemeztem vele, de eléggé megoszlottak róla a vélemények, viszont nagyon szerettem volna kipróbálni.
Sajnos mivel elfogyott a BHA-s éjszakai maszkom ugyanettől a márkától, gondoltam, nem rendelek újat, előbb elhasználom ezt - igaz, télre tartogattam. Jól tettem, hogy így döntöttem, mert úgy gondolom, nyárra egy kellemes éjszakai maszk, télre szerintem ez már kevés lenne. Legalábbis az én bőrömre, pedig egyáltalán nem száraz.
Szerintem nyáron vékonyan kenve egy hidratáló krémet is jól helyettesíthet.
A krém átlátszó, első ránézésre mézes fényű, csak nem ragad. A BHA-s éjszakai maszkhoz hasonlítva ez valamivel könnyedebb, nem annyira sűrű. Könnyen kenhető, jól oszlatható.
Én egész éjszakára magamon szoktam hagyni, olyan vagyok, mint egy diszkógömb, de a férjem már kezdi megszokni. Nem mondom, hogy csodát tesz, mert nincs wow hatás, de szépen hidratál, nem irritál, nem okoz pattanást.
Sajnos ez nem az én krémem azt már tudom, de rosszat nem tudok róla mondani. Egyszerűen semleges érzéseim vannak felé, az én bőrápolásomban ez egy felejthető termék. Örömmel fogom elhasználni, de az én bőrömnek sokkal többet ad a BHA-s éjszakai maszk vagy egy cicás krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Szerintem nyáron vékonyan kenve egy hidratáló krémet is jól helyettesíthet.

bibogi23

2019. június 24.

2 mintát volt belőle ami simán elég volt nekem egy hétre! Nekem kicsit nehezebben szívódik fel, de igazából éjszakai maszk, ugyh nem is vártam egy nagyon könnyű, gyorsan beszívódó terméket! Átlátszó gél állagú, nincsen semmi erős zavaró illata! Reggelre maradéktalanul beszívja a bőröm és puha lesz tőle! Nem mondom hogy csodaszer, de teszi a dolgát!most a rizses változatot készülök kipróbálni, hátha az könnyebb lesz nekem! Vmiért a mézes és csiga kivonatos termékekkel nem barátkozik meg a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

pandarin

2019. április 11.

Átlátszó gél állagú, nagyon jó találmány. Szoktam hidratáló fölé is, vagy csak a csiganyálas esszenciára, attól függően, hogy mennyire van kiszáradva a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

vulpemania

2019. március 20.

Én mintát kaptam belőle, de az is elég volt jó pár alkalomra, szóval hosszúttávú használatról nem tudok beszélni, viszont nekem kívánság listás lesz a teljes kiszerelés az tuti. Amikor megláttam, hogy északai maszk, akkor értetlenül álltam felette, hogy most ekkor ezt le kell mosni vagy nem? Vagy most ennek mi értelme? Miben más, mint egy hidratáló krém? Stb. Hát az állaga nagyon meglepett, mert géles és valami testesebb krémre gondoltam (ha már maszk). Mindegy. A hatás viszont fenomenális! Reggelre mintha kivasalták volna az arcom. Semmi olajosság, ami az én kombinált bőrömön szokott lenni, hanem babapopsi sima bőr :) Annyira kellemeset csalódtam ebben a termékben, hogy elképesztő. Csak issza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak