Cosrx

Ár:   $17.50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lianex, Módosítva: 2018. május 5.

Ár:   $17.50
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Éjszakai hidratáló krém/maszk propolisz kivonattal és természetes méhviasszal, intenzív hidratáló hatással.

Tisztítás és tonizálás után vigyük fel az arcra a szem és száj körüli területek kivételével. Hagyjuk a bőrön éjszakára, majd reggel vízzel mossuk le. Ha hűsítő hatást is szeretnél, tartsd a hűtőszekrényben. Arcpakolásként is használható, ekkor 15 perc után langyos vízzel mossuk le.

petszilva

2019. augusztus 21.

Nekem sajnos túl nagy változást nem hozott a használata. Nem irritált, de kb. ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Bettiiyy

2019. július 11.

Egy nagy leárazás miatt vettem meg, mert már régóta szemeztem vele, de eléggé megoszlottak róla a vélemények, viszont nagyon szerettem volna kipróbálni.
Sajnos mivel elfogyott a BHA-s éjszakai maszkom ugyanettől a márkától, gondoltam, nem rendelek újat, előbb elhasználom ezt - igaz, télre tartogattam. Jól tettem, hogy így döntöttem, mert úgy gondolom, nyárra egy kellemes éjszakai maszk, télre szerintem ez már kevés lenne. Legalábbis az én bőrömre, pedig egyáltalán nem száraz.
Szerintem nyáron vékonyan kenve egy hidratáló krémet is jól helyettesíthet.
A krém átlátszó, első ránézésre mézes fényű, csak nem ragad. A BHA-s éjszakai maszkhoz hasonlítva ez valamivel könnyedebb, nem annyira sűrű. Könnyen kenhető, jól oszlatható.
Én egész éjszakára magamon szoktam hagyni, olyan vagyok, mint egy diszkógömb, de a férjem már kezdi megszokni. Nem mondom, hogy csodát tesz, mert nincs wow hatás, de szépen hidratál, nem irritál, nem okoz pattanást.
Sajnos ez nem az én krémem azt már tudom, de rosszat nem tudok róla mondani. Egyszerűen semleges érzéseim vannak felé, az én bőrápolásomban ez egy felejthető termék. Örömmel fogom elhasználni, de az én bőrömnek sokkal többet ad a BHA-s éjszakai maszk vagy egy cicás krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Szerintem nyáron vékonyan kenve egy hidratáló krémet is jól helyettesíthet.

bibogi23

2019. június 24.

2 mintát volt belőle ami simán elég volt nekem egy hétre! Nekem kicsit nehezebben szívódik fel, de igazából éjszakai maszk, ugyh nem is vártam egy nagyon könnyű, gyorsan beszívódó terméket! Átlátszó gél állagú, nincsen semmi erős zavaró illata! Reggelre maradéktalanul beszívja a bőröm és puha lesz tőle! Nem mondom hogy csodaszer, de teszi a dolgát!most a rizses változatot készülök kipróbálni, hátha az könnyebb lesz nekem! Vmiért a mézes és csiga kivonatos termékekkel nem barátkozik meg a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

pandarin

2019. április 11.

Átlátszó gél állagú, nagyon jó találmány. Szoktam hidratáló fölé is, vagy csak a csiganyálas esszenciára, attól függően, hogy mennyire van kiszáradva a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

vulpemania

2019. március 20.

Én mintát kaptam belőle, de az is elég volt jó pár alkalomra, szóval hosszúttávú használatról nem tudok beszélni, viszont nekem kívánság listás lesz a teljes kiszerelés az tuti. Amikor megláttam, hogy északai maszk, akkor értetlenül álltam felette, hogy most ekkor ezt le kell mosni vagy nem? Vagy most ennek mi értelme? Miben más, mint egy hidratáló krém? Stb. Hát az állaga nagyon meglepett, mert géles és valami testesebb krémre gondoltam (ha már maszk). Mindegy. A hatás viszont fenomenális! Reggelre mintha kivasalták volna az arcom. Semmi olajosság, ami az én kombinált bőrömön szokott lenni, hanem babapopsi sima bőr :) Annyira kellemeset csalódtam ebben a termékben, hogy elképesztő. Csak issza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

kameyo

2019. március 17.

Nagyon könnyű, géles állagú, a bőröm nagyon szerette télen. Pillanatok alatt felszívódott és rendesen hidratált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

feketebodza

2019. január 21.

Nincs érzékeny bőröm és szinte sosincs problémám termékkel...ezt és a márka csiganyálát kivéve. Annyira marta a bőröm rögtön felkenés után, hogy azonnal le kellett mosnom és gyönyörű égő vörös képet kaptam utána. A csiganyálat 3-szor próbáltam, mindháromszor másnapra tele lettem ragyával...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

lzsoficim

2019. január 19.

Imádom egyszerűen. Bár hozzáteszem, én sima arckrémként használom, de annak bevált. Hidratál és nyugtatja is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Ginatural

2019. január 18.

Kétes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban, többet vártam tőle legfőképp hatás ügyileg. Felkenem heti 1x legalább és jó jó érzem, hogy friss a bőröm reggel, de amúgy nem változik az ég világon semmi. Se nem szebb, se nem puhább a bőröm. Pedig kisebb megújulást vártam volna tőle. Sajnos így biztos nem veszem újra. Ez volt az első cosrx es termékem, de azért hálisten nem vette el a kedvem más termékek kipróbálásáról. De ez nálam nem az igazi, pedig úgy szerettem volna egy jó kis plusz szépségtrükköt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

BLili

2019. január 12.

Update: nagyon megutáltam mindkét cosrx maszkot és amíg várom, hogy elfogyjanak, mert bő két hét után elkezdték irritálni a bőrömet. Visszavonom a korábbi véleményemet, mert a sidmool nem csinált ilyen és sokáig tartott a 40 ml ellenére is, ragadás ide vagy oda.

A Sidmool honey overnight maszkja jobban tetszett, mivel az tele van peptidekkel és olcsóbb is, pedig ez sem drága. Plusz, az ezzel szemben nem hagyott olyan ragacsos réteget maga után, csak egy enyhét, így azt is arckrémként használtam, míg ez nagyon ragad, kellett valakinek puszit adnom és összeragadtunk, valamint csillog a fejem, mint a diszkógömb. Itthonra elhasználom krémnek, de utcára nem megyek benne. Aminek nagyon örülök, hogy egyáltalán nem irritál és nagyon jól hidratál, télen is megállja a helyét arckrémként. Továbbá rendkívül jó árban van és mindenmentes. Valamit a tubusos kiszerelésnek külön örülök. Ha a sidmool hasonló maszkját nem használtam volna, valószínűleg nagyon elégedett lennék, de nekem az ebben a kategóriában az etalon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak