Cosrx

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2016. január 20.

Kiszerelés:   70 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A hatóanyaggal átitatott vattakorong eltávolítja az elhalt hámsejteket, csökkenti a pattanásokat és megtisztítja az arcot irritáció nélkül, matt és szebb bőrt eredményezve.

HunglerR

2018. augusztus 20.

Egy ideig nem igazán tudtam hova illesszem a rutinomban. Aztán a végére sikerült :D reggeli arcmosás(konjak szivaccsal) után töröltem át vele a bőröm és tádá, nélkülözhetetlen lett. Én félbe vágtam, így is elég volt az arcra, nyakra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

hencico

2018. augusztus 5.

A párom imádja használni, mert egyszerű és nagyszerű, az illatát pedig egyenesen imádja. Segít kordában tartani a pattanásokat is és szépen megtisztítja a bőrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

sbiborka95

2018. április 24.

Ennek tipikusan olyan illata van, hogy vagy nagyon szúrja valakinek az orrát, vagy oda van érte. Én az utóbbi vagyok :) Szeretem eddig, egyáltalán nem szárít, sőt.
Egy kis idő kell neki, hogy jól felszívódjon a bőrbe, mert baromi jól átitatott korongok ezek. Egy picit ragadós érzést hagy először, aztán ahogy egyre jobban felszívódik, eltűnik ez az érzés.
Csak azért nem kap egyenlőre 5*-ot mert hosszútávon nem tudom mennyire hatásos pattanás ellen. Amúgy mindenképp megéri kipróbálni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 24.

Marietta1977

2018. január 27.

Első körben, imádom a csomagolását. Vicces nagyon.
Aztán pedig, a hatóanyaggal fullosan átitatott kis korongok.. esténként használom, hatékony. Jó az illata, nem irritál.
Praktikus kis termék, este szeretek minél kevesebbet foglalkozni ezekkel a dolgokkal.
Én speciel utazáshoz is szeretem, mert nem folyik ki, stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 27.

Első körben, imádom a csomagolását. Vicces nagyon.
Én speciel utazáshoz is szeretem, mert nem folyik ki, stb.

tinyblackpaw

2017. december 19.

Jó pár korongot elhasználtam már, megérett a véleményezésre :) Eddigi tapasztalataim szerint szépen leredukálta az eltömődött pórusokat, némivel kevesebb mitesszer és zárt komedó képződik a használata mellett. Napi egyszer használom a napi 2 helyett de nem hiszem hogy ez rontaná a termék hatékonyságát, viszont 2x annyi ideig elegendő (azaz 70 napra) így már nem is olyan vészes az ára (én 5740 Ft-ért rendeltem a BB Krém webshopjáról). A korongok alaposan át vannak itatva, ahogy az előző hozzászóló is írta elegendő egész arcra, nyakra, dekoltázsra. Az illata kellemes, abszolút nem irritál, nem csíp, nagyon kíméletes. Használat után üdének és hidratáltnak érződik a bőr, egyáltalán nem szárít és nagyon kellemes használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Kicsiviki

2017. október 29.

Szeretem használni, mert nagyon egyszerű, csak kiveszem a dobozból és letörlöm vele az arcom. Esténként használom tonik helyett, és elégedett vagyok vele. Nem irritál, leszedi az esetleg még fennmaradt sminket, bár előtte már 2x (sminklemosás, és arclemosás) megtisztítom az arcom, így nem szokott maradni ekkora már semmi az arcomon. Egy korongnyi elég a teljes arcra, nyakra és mellkasra, úgyhogy bőségedesen át van itatva. Jolse webshopól rendeltem, ahol sokszor van 20%-os leárazás, nem kellett fizetni a szállításért, és még egy csomó tetszert is küldenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

BHA-hoz hasonló gyengédnek számító hámlasztó hatóanyag, ami az összetevő gyártója szerint a BHA hámlasztó és gyulladáscsökkentő tulajdonságait a  trimethylglicine nevű összetevő hidratáló tulajdonságaival kombinálja. Sajnos független szakirodalmat a neten nem találni a Betaine Salicylate-ról, de a gyártó tesztjei alapján 4%-os BS krém hatása hasonló, mint egy 2%-os BHA krémé. Az összetevővel főleg koreai kozmetikumokban találkozhatunk, ahol a BHA nem engedélyezett a lakossági kozmetikumokban.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.