Crabtree&Evelyn

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: pindur, Módosítva: 2016. július 14.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Crabtree & Evelyn kifejlesztette a márka első körömlakkjait, amelyek körömerősítő összetevőkkel rendelkeznek, kámfor, ftalát, formaldehid és toulene mentesek, gyorsan száradnak, hosszantartó fényes hatásúak, mégis könnyedén eltávolíthatóak.

21 árnyatatban kapható

svivko

2014. március 13.

Végkiárusítanak. Bezár a Crabtree Mo-n. :(

1850 Ft-ért vettem a Wisteria nevű lakkot, amit a Sminkek fülnél hamarosan láthattok is.
Először be voltam tojva, hogy "basszus , már megint sikerült milkalila színt választanom" -van már a fiókban egy Essence, meg egy Catrice is, egyszer ha felkentem őket, mikor jött a felismerés-, aztán körömtörés miatt elfeledhettem ezt a problémát egy ideig.
Amikor a bevetésre került a sor, nagyon drukkoltam, hogy jó legyen a kicsike, hű a nevéhez - hiszen tudjátok, ha valamihez akkor a Crabtree-hez márkahű vagyok, nekem ez a legleg-, és szerencsére; telitalálat!
A Wisteria szín - a képen a lila - egy üvegben is pompázatos hidegfényű mikrocsillámos levendulaszín. Gyönyörű fényesre szárad magától egy vastag rétegben is szép, két vékonyabban a legszebb. A lakk szépen terül, nem csíkozódik, pedig a shimmery effect miatt picit tartottam tőle, de az esetleges csíkok is kisimultak a száradás végére, ami hozzáteszem meglepően gyors. Még sosem találkoztam ilyen gyorsan koppanósra száradó lakkal, pedig kb 60db figyel a fiókban, de mindegyiknek erősen szüksége van egy kis NYC Turbo dry-ra, ennek nem!
Egyenlőre tartóssága is kielégítő, a körömvégekről minimális mértékben kopik, de egyébként bírja. Erről még lesz update, ugynais ki akarom próbálni alaplakkal, anélkül, fedőlakkal és anélkül. :) Alapos teszt alá vetem, tudom, hogy senki nem akar zsákbamacskát venni majdnem kétezer forintért. Amúgy most akciósak a lakkok, eredeti áruk 2000 azt hiszem.
De nagyon ajánlom őket, az alapszíneken kívül olyan gyönyörű árnyalatokkal is találkozhatunk mint a Blueberry (navy kék pelyhes kék csillámokkal), az Avocado (zöld-arany elmondhatatlan szépség - erről nézzetek swatchokat, komolyan leírhatatlan szín) és Eggplant (igazi indigókék) és Slate krémszürke is musthave - legalábbis nekem. Ha beválik a Wisteria, tuti elkezdem begyűjteni őket, egyenlőre ez nálam 5/5.

Update: az ötödik napnál tartok. S hogy mi a helyzet? 10/3 körmöm végén pattant le egy egy milis rész, mely csak közelről látszódik, amúgy észrevehetetlen. Alap nélkül. Kíváncsi vagyok azzal hogy teljesít, csak már unom a lilát, valami pirosra, vagy homokra vágyom....:D

Összegezve több, mint ötös, nagyon tartós, nagyon szép, a csomagolása, mint rájöttem számomra nagyon hajaz a Chanelre, és a színekből is lehet mazsolázni, szóval ajánlom! :) Sminkek fülnél láthatjátok bevetésen, többféle fényviszonyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Végkiárusítanak. Bezár a Crabtree Mo-n. :(