Crazy Rumors

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2018. december 26.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Ajakápolók

Ez a balzsam tartósan táplálja az ajkakat. Kiváló termék azok számára, akik szeretik a természetes, vegán termékeket és a magas minőséget.

bernadettu

2019. január 5.

Impulzus vásárlás volt, egy rendelésembe tetem be, hogy meglegyen az ingyenes szállítás.
Imádom a mentás csokit, de ennek valami borzalmas illata van, a sheavaj keveredik az erős menta illattal.
Édes íze van, ami nem gond, de a menta illat miatt zavaró lehet ha valami mást iszol, mint vizet,

Hidratáló hatása jó, de szerintem ebben a hidegben kevés.

Ami tetszik benne:
jobban záródik a kupakja mint pl. egy Carmexnek,
végre egy olyan shea vajas termék, ami tubusban van és nem ujjal belenyúlkálós tégelyben.

Ami meglepett: felbontás után 2 évig eláll a csomagolásán lévő kis ikon szerint.

Én akciósan vette, de sajnos nem érte meg a pénzt, így az első benyomások alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Hidratáló hatása jó, de szerintem ebben a hidegben kevés.

Ami tetszik benne:
jobban záródik a kupakja mint pl. egy Carmexnek,

Antioxidánsok: Vitamin E Succinate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.