Creed

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klau810614, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   50 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"A CREED Acqua Fiorentina-t a 15. századi Firenze ihlette, ahol a művészek és felfedezők – mint da Vinci és Michelangelo – felébresztettek a szépség és a kultúra új lángját, a művészet reneszánszát. A toszkán vidék zamata visszaköszön: a Firenze környéki gyümölcsöskertek és farmok biztosítják az Acqua Fiorentina alapanyagait. Az üveg a reneszánsz stílusjegyeit viseli: ezüst dombornyomott rózsák futnak végig a vállain. A kompozíciót finom rózsaszínre festi a tartalom: az édes ringlószilva, a pink szegfűk és a lédús gyümölcsök."

Ár: 34900,- , Eladó: Annemarie
Állapot: 30ml kipróbált, Helyszín: Sárvár, fizetés: banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 9000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml. Frissen átfújva!!!, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.

TallodiZsofi

2020. július 18.

Citrusos nyitány, elsőre felsejlik a Light Blue, de annál zöldalmásabb. Egyensúlyban van a savassága is. Ami felrakja az i-re a pontot, az a szilva. Nem erőszakosan, de ott van, pikáns, nőies, zamatos. Tuti utánad fordulnak, ha viseled!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Scara

2020. március 16.

Nem tudok betelni az illatával. Friss, gyümölcsös, virágos, mint egy üvegbe zárt tavasz. :)
A kis mintámat tesztelem már 2. napja és sajnos lassan el is fogy. Ez elég beszédes tény, a tartósságát illetően. Viszont így legalább esélytelen ráunni. :)
Ha minőségi parfümről van szó, nem sajnálom kiadni rá a sokszor szemérmetlen összeget is, de ebből most nem lesz vásárlás. Bármennyire is csodaszép és instant szerelem az illat, a józan eszem most felülkerekedig az érzelmeken, hiszen a 75ml-es kiszerelés nagyjából 3 hétig lenne elég, mivel rólam fél óra alatt teljesen eltűnik az illat. :( Azt gondoltam egy ilyen neves parfümház illatát minimum 3-4 óráig érzi az ember...
Azért még majd teszek egy próbát az üzletben üvegből fújva, hátha ad rá okot, hogy mégis hazahozzam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Piri11

2019. augusztus 22.

Ó, jajj. Boszinak hála kis minta került hozzám ebből az illatból. Nem vagyok rajongója a Creed háznak, és ez kis illat sem terelt ebbe az irányba. Nagyon finoman, gyümölcsösen, ropogósan, virágosan nyit, de egy idő után csak olyan kis finom gyümölcsös-virágos illat lesz belőle, némi öblítő beütéssel. Nem szeretem az ilyen típusú illatokat, mert nekem ezek olyan kis "ártatlan virágszál vagyok" kategóriába tartoznak. Szép és igényes meg minden, de nagyon távol áll tőlem ez a világ.Tudom, hogy nem szép ilyenért lehúzni egy illatot, de én magamhoz mérem őket. Ez kis szépség pedig nekem csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Andi0415

2019. március 22.

Nem is gondoltam, hogy van, akinek ez az illat nem tetszik. Persze lehet Light Blue kevésbé kesernyés változata, vagy I Love Love „macskapisis jegy" nélkül tartósabb változatban. Ez mégis viszi a pálmát, ugyanazért, amiért a többi kedvemcem is. Tartós, és tartós. Időben és illatban is. Nem változik fél óra után karcosnyanyásmigrénes jesszusommá. Végig, amíg csak érezni, kellemes boldogságillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

szeliger

2018. július 23.

Citrus és gyümölcsök. Friss, kissé szappanos, citrusos nyitány, aztán édesedik, sziruposodik. Kellemes, kényelmes nyári viselet, megbízható 4-6 órás tartóssággal és bő méteres hatósugárral. Szép is, jó is, ugyanakkor teljesen egyetértek azokkal a kollégákkal/kolleginákkal, akik a Light Blue-hoz(abból is az edp változathoz) hasonlítónak tartják, nem kell ehhez az illatélményhez a Creed-re jellemző árakkal terhelni a költségvetést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 23.

laracroft

2018. július 12.

Be kéne fejeznem a vakvásárlásokat. :)
Nagyon kellemes, nagyon nyári illat, de számomra egy az egyben a D&G Light Blue-jának a niche változata... könnyed, légies, citrusos, fanyar virágos illat, de semmi különös, és rajtam a tartóssága is csupán közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Be kéne fejeznem a vakvásárlásokat. :)

astarta

2018. március 7.

Egy 1 ml-es próba elhasználása után be kellett szereznem egy 75 ml-es üveggel. Kb. 39 ezer ft-ért sikerült megkapnom, de megérte. Ez a parfüm maga a csoda. Gyümölcsös, de nem túlzóan, virágos, krémes, tiszta és mennyei. Az üvege szintén gyönyörü, nagyon illik az illathoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

juditkaa70

2015. december 30.

Illatmintát kaptam ajándékba egy parfüm vásárlása során. Nem nyűgözött le maga az illat,nekem túlságosan gyümölcsös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 30.

klau810614

2015. augusztus 22.

Mintám van belőle de ez valami isteni friss illat és edt létére brutál tartós.Na de ennyi pénzért ez el is várható...Sajnos nem mostanában lesz ilyenem az ára miatt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Citral, Hydroxycitronellal, Eugenol, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Citronellol, Limonene
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.