Creed

Ár:   98 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sonkabence, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 27.

Ár:   98 990 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: alma, ananász, bergamott, feketeribiszke

Szívjegyek: jázmin, nyír, pacsuli, rózsa

Alapjegyek: ámbra, mósusz, tölgymoha, vanília

Creed Aventus EDP Creed - 17Y02 batch
Ár: 20000 , Eladó: isandor
Állapot: 30ml decant, Helyszín: XIII. Budapest, fizetés: csak személyes átvétel.
Ár: 48000 , Eladó: Asy
Állapot: ~48/50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Edwin

2021. április 3.

Mit írjak még?
- drága
- túl nagy a felhajtás körülötte
- ez csak egy parfüm
Hm, igen.

DE EMBEREK!
Én nem bírok betelni vele.

Magabiztos, férfias és friss, de hála az égnek nem úgy friss, mint a sokak által magasztalt aqvás csodaszerek (pl.: Acqua Di Gió, Aqva Amara, Light Blue Intense stb..).
Az Aventus úgy pezsdít fel és üdít, akár egy durung, nyers és hámozatlan ananász csonk, amivel jól pofán vágnak, majd azt mondják:
“Szedd már össze magad, ember! Jó reggel!”

Fantasztikus, ahogy a citrusos és a méltán közkedvelt ananász jegyek egyvelege, valamint a szívben megjelenő, vaníliával csak elegánsan édesített nyírfa,
és természetesen a leszáradást követően eluralkodó karakteres és izmos, füstösen férfias, majd pézsmás-bőrös illat kavalkád hódító auraként lengi körül viselőjét.

Végtelenül sokoldalú, bármilyen szituációban és minden körülmények között jól működik, tehát egyetlen illatnak is megfelelő lehet, ha bírod anyagilag.

Ha kivonom az egyenletből, amit az Aventusról tudni vélek, ami körül lengi (hype), és csak önmagában vizsgálom a parfümöt, akkor 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Mit írjak még?
- drága
- túl nagy a felhajtás körülötte
- ez csak egy parfüm
Hm, igen.

DE EMBEREK!
Én nem bírok betelni vele.

“Szedd már össze magad, ember! Jó reggel!”

Rannek111

2020. szeptember 26.

Nekem tetszik az illat, de semmi extra. Ha eltekintek az árától és a felhajtástól, akkor egy sima mezei, bármikor hordható illat. Sajnos a pacsuli elviszi 50+-os irányba, pedig amúgy simán hordhatná huszonéves korosztály is, mert minőségbe, tartóssággal nincs gond és az ananász is tetszik benne. A megnyitás pedig tényleg nagyon király! Csak a leszáradásnál ne jönne az a pacsuli áradat :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

kaszasvas

2020. augusztus 27.

Mondhat bárki, bármit, nem véletlenül ez a parfüm a férfi parfümök királya.
Egyedi illat és az Aventusnak van a legjobb performance-sza, tartóssága, hatótávolsága az eddig próbált parfümök közül.
A legnagyobb baj az, hogy rengeteg olcsó klónja van és bárhogy próbálkoznak, nem hozzák ezt a minőséget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Mondhat bárki, bármit, nem véletlenül ez a parfüm a férfi parfümök királya.

Bedrock

2020. január 2.

Karácsonyra megleptem magam vele. Korábban rendeltem belőle illatmintát, tetszett, de a tartóssága hagyott némi kivetnivalót maga után. Alaptalan volt a félelmem, mert nagyon masszív, négy-öt óra múlva is érzem magamon. Nyilván más, ha az ember fújja magára. Ráadásul nagyon sokat és erősen permetez.

Ami az illatot illeti: számomra jó és rossz parfüm létezik. Nem keresek magasztos szavakat, nem írom, hogy milyen a lecsengése, vagy hogy mennyire ananászos stb. Egyszerűen szuper, úgy ahogy van! Nem a megszokott mai tucat illat, az biztos. Elsőre nekem nagyon visszafogott volt, talán kicsit “régies” is, de határozottan férfias. Már máskor is jegyezték meg, hogy jó illatom van, mivel vagyok befújva, de az Aventusnál ez hatványozottan igaz. Jól eső érzés volt hallani a kérdést, hogy mi ez, nagyon jó!

Az üveg az lehetne szebb is. Kicsit bazárinak tűnik, főleg, hogy ennyire drága. Összeségében jó vételnek tartom, nem bántam meg. Ha elfogy, biztos vagyok benne, hogy megint fogok venni belőle, ami nálam nagy szó. Sosem veszek újra ugyanazt.

Csak az üveg miatt nem adok 5 csillagot, mert nekem az is fontos. Maga az illat csodás!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

Adam0108

2020. január 2.

Az illat érdekes ,nagyon maszkulin . Kifújás után tetszik a gyümölcsös rész benne .Maga az illat szerintem hasonló kategória mind az általam gyűlölt Dios sauvage de ebbe megvan az a plusz ami abba nincs .meg persze ez nem szintetikus ! Tartóssága 8+. Viszont szerintem egyáltalán nem éri meg az árát. Nemrossz parfüm de annyit nemér .. ,nekem egy 2,5ml es teszterem van ,eredeti. Ma befújfam a jobb csuklóm vele a másikat pedig a jelenlegi kedvencemmel az armani stornger with you intensley vel .megkérdeztem 5hölgyet ,5férfit melyik a jobb? 9-1lett az arány ,egy srácnak tetszett csak az Aventus .kicsit érdekesnek találtam .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

szilva82

2019. december 9.

Hát kedves nagyérdemű, annyiszor beszéltek róla szuperlatívuszokban, hogy amikor a notinnyóban jártam ráugrottam...nos...nem szeretnék senkit megbántani, de ez a tipikus BÁJGÚNÁR illat...tartalom semmi, csak a külsőségek, de azok faszásul....barni8 írta előttem, hogy olyan mint az axe... szerintem inkább malizia...az a zöld, amit minden fukszos suttyó használt....na ez ugyanaz, csak olyanoknak, mint a berki pölö, vagy más ürességtől kongó influenszereknek vagy túlárazott focistáknak.
Szóval nem férfiaknak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Szóval nem férfiaknak...

barni8

2019. október 4.

Meddig lehet butítani az embereket? Hogyan lehet beleültetni a közös tudatba, hogy egy koszos piszoár műalkotás? Miként kell egy legolcsóbb, bántóan büdös Axe dezodort remekműként beleitatni az emberek agyába?
Jó példa erre az Aventus.
Végy a következő összetevőkből:
Idejét múlt üvegdizájn. Fabulon arcszesz a 70-es évekből, Axe a 80-asból. Szintetikus összetevők.

Keress: szivacselméket, másokat utánzókat, átlaglükéket, újgazdagokat, esztétikai érzék nélkülieket és olyan genetikai betegeket, akiknek születésüktől fogva nincs szaglásuk.

És marketingelj. Mondd, hogy ez egy szentély, csak a beavatottak illatolhatják.

Akik olvasták kommentjeimet, tudják, hogy igazán szeretem Azillatokat és a zsenialitást.
Épp ezért ráz ki a mocsárláz az Aventus kapcsán.
Fejfájdító. Gyomorforgató. Tucataxe.

Próbáltam esélyt adni. Kipróbáltam Budapest, Bécs, Párizs, Berlin, Glasgow...elit boltjaiban, bőrre vittem, amit mindig meg is bántam.
Menthetetlenül rossz.

Ez a kreálmány azt mutatja meg, hogyan NEM szabad parfümöt készíteni.
És milyen kárt okozhatnak a Paco Rabanne, Diesel, Davidoff, Avon, ...si-lányok és si-fiúk.
Mert elhitetik a képzetlenekkel, hogy saját maguk döntenek, pedig csak a reklámok agymosásának áldozatai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Jó példa erre az Aventus.
Végy a következő összetevőkből:

És marketingelj. Mondd, hogy ez egy szentély, csak a beavatottak illatolhatják.

Épp ezért ráz ki a mocsárláz az Aventus kapcsán.
Fejfájdító. Gyomorforgató. Tucataxe.

Menthetetlenül rossz.

Ez a kreálmány azt mutatja meg, hogyan NEM szabad parfümöt készíteni.

Kittytravel

2019. augusztus 1.

A párom használja, de én meg imádom az illatát. Összetéveszthetettlen más parfömök minőségével és illatával.
Imádom rajta.❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Imádom rajta.❤

Zoltanracz

2019. május 5.

Az illat minősége megkérdőjelezhetetlen. Mint ahogy az is,az utóbbi évek kiadásai nagyban eltérnek a korábbiaktól. Ha szerencséd van akár 3 órán keresztül is érezhető a bőrön...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

SPARXS

2018. december 24.

A parfümös utam során, már többször próbálkoztam az Aventus-szal! Rendeltem különféle méretű mintákat és gondolkoztam azon, hogy beszerezzem-e magamnak! Nekem a legnagyobb problémám a batch variációk! Nincs két egyforma parfüm! Előfordulhat, hogy egy olyat sikerül vásárolnod,amiben a Birch (nyírfa) jegy dominál, ami azt az érdekes füstösséget adja a parfümnek, de az is lehet, hogy egy olyan verziót fogsz ki,amiben a gyümölcsös jegyek (ananász talán) adják a hangsúlyt!

A kérdés az, hogy neked mi tetszik? Ugye ha a gyümölcsös jegyeket szereted,akkor nem biztos, hogy egy nagyon füstös verziód szeretni fogsz és azzal az indokkal vissza vinni a parfümöt,hogy a minta nem ilyen volt, nem biztos hogy fog működni!

A másik dolog, hogy a parfüm rendkívül népszerű és rengeteg más parfümház próbálta/próbálja lemásolni több-kevesebb sikerrel! A népszerűség árnyoldala, hogy sokan használják, így nagyobb az esély, hogy szembe jön az utcán. Ez persze nem probléma, de engem zavarna, hogy 70 000Ft- ot költök egy parfümre és miközben zötykölődök a villamoson, máson is megérzem ugyanezt!

A harmadik dolog, hogy a Creed kegyetlenül meglovagolja ezt a hype-ot,ami a parfümöt övezi és újrakeveréssel sikerült meggyengíteni az egyébként elég intenzív és hosszan tartó parfümöt. A másik nagy mélyütés, hogy kivonták a 120Ml-es változatokat és új 100ml-es változatok jelentek meg helyettük.
Ez azért irgalmatlan nagy baromság, mert a parfümből kapható 250, illetve 500ml-es változat is és anno a 120ml-es üveg nagyon szépen nézett ki!
Az új 100ml-es üvegeknek kicsit ilyen gagyi, befejezetlen hatásuk van, legalább is szerintem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.