Creed

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maksi, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Original Santal egy orientális illat, amit India királyi és spirituális ragyogása ihletett.

Fejjegyek: indiai szantálfa, fahéj, koriander és illatos borókabogyó

Szívjegyek: levendula, absolute narancsfa levelek, rozmaring és gyömbér

Alapjegyek: tonka bab és vanília

Ár: 3000 Ft, 5000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Parfuwoman

2019. február 24.

Up:Abszolút eggyé válik a bőrömmel,mint egy jóféle testápoló. Hallottam a Creed parfümökről,hogy sokak szerint nem érik meg az árukat . Nekem ez a 3. ,amit illatolok tőlük és azt kell,hogy mondjam,ez az illat tényleg nem éri meg.

Már az összetevőin is látszik ,hogy ez inkább férfias illat. Én nőn egyáltalán nem tudom elképzelni ,ez egy klasszik pasiparfüm,s egyáltalán nem egyedi az első fél órában ,inkább egy tipique friss férfiparfüm,de abból sem a minőségi . Aztán mintha nem is ugyanaz lenne,leszárad egy finom,krémes testápolóillattá. Ez már inkább uniszex. Érdekes,mintha nem is ugyanaz lenne. Ennyire erőteljes változást parfümön belül még nem érzékeltem . Az elején levő átlagos tucatillat miatt 3*,de ez egy kaméleon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 24.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Limonene, Coumarin, Linalool, Geraniol, Citronellol, Farnesol, Cinnamal, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Methyl 2-Octynoate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.