Creed

Ár:   59 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: masiki, Módosítva: 2015. március 9.

Ár:   59 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Ünnepeld egy új románc örömét a Spring Flower-rel, a tiszta nőiesség friss, virágos illatával. A Creed a Spring Flower-t egy legendás filmszínésznőnek, divatikonnak és valódi emberbarátnak készítette. Csak sok évvel később vált a szélesebb nyilvánosság számára is elérhetővé ez a bájos, fiatalos és szexi parfüm."

Illatösszetevők: alma, barack, dinnye, jázmin, rózsa, ámbra, mósusz

Nem próbált, gyári 10 ml - Creed Spring Flower
Ár: 9970 Ft (+915 Ft) ajánlott posta költsége , Eladó: szeliger
Állapot: nem próbált gyári refill, kívánság szerint akár dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben
Ár: 800 , Eladó: Shine83
Állapot: Minta, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

Marcsi66

2021. január 25.

Julia Roberts egyik kedvenc illata ,parfümblogon olvastam,,,,,,teljesen mást vártam,nekem egy közepes,vagy tán kevesebb,,Érdekes h babakaki is szóba került,vagy egy punnyadt kisbaba szaga,hasonlatképp, és ebben lehet valami,,,,de ez a baba nem kent semmit a ruhájára,csak egész nap,ezt viselte.és érződik még az öblítő a ruhácskán,,,,Hogy ilyesmi jut az eszébe az embernek egy drága parfüm tesztelésnél,az oka valószínű az,h annyira szerencsétlen párosítása a jegyeknek, Dinnye adja meg a kegyelemdöfést,nem szép állapotában illatozik,,,,Nem tetszik,nyomát sem találom a tavasznak,az üdeségnek és bájos lánykáknak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 25.

Alsace

2020. április 3.

Nem szeretnék 1 csillagot adni egy parfümnek, főleg mert a bőrkémia is nagyon sokat számít, a mintát ajándékba kaptam :)

Az én SZUBJEKTÍV gondolataim és tapasztalataim következnek most:
Az elején én is éreztem ezt a punnyadt kisbaba szagot, nekem nincs babám, csak az ismerősök barátok által gyűjtött élményeimhez tudom hasonlítani. Amikor nap vége van és a sok erőlködéstől, meg földön kúszástól a nap végére kicsit punnyadt szag keveredik a babaruha öblítőjének az illatával. Nem sértésnek írom, szóval semmiképp sem célom sem a parfümöt sem a kúszó-mászó babákra rosszat mondani, de nekem ez az oda nem illő szag ugrott be, nem a babakaki az szerintem túlzás, mert a babakaki olyan büdös tud lenni, hogy biofegyvernek is elmenne :D.

Szerintem a dinnye lehet a bűnös, 10 perc után inkább punnyadt dinnyehéj bontakozik ki, de ha van türelmünk és nem adjuk fel a dolgot eltűnik ám! Értem én a tavaszi virágos koncepciót, de tuti nem egy mezőn sétáltunk az alkotóval, mert nekem más élményeim vannak a tavasszal. Ez a parfüm inkább egyfajta képzeletbeli vidéki idillé, ahol a frissen mosott, természetesen illatos öblítővel ruhák illatélményét hozza.

A tartóssága rajtam 1 csillag, az illatot valószínűleg meg se böktem volna a leírás alapján, mert tudom, nem az én világom. Van egy beakadásom, hogy utálom, ha mindenre a szexi jelzőt biggyesztik. Tudom sex sells meg kapitalizmus pörög ezerrel, a szexiskedéssel mindent el lehet adni, de én még szexi illatot nem éreztem, nem tudnám megmondani számomra mire illene ez a jelző. Prűd sem vagyok, de nagyon utálom a túltolt szexes dolgokat mind a sminkben mind az illatoknál és olyan helyeken ahol az adott dolog minden csak nem szexi és tök felesleges marketing szöveg. Szerintem ez az illat is jó példa erre. Eleve a nyitása libidógyilkos, és a folytatása is, szerintem nagyon kislányos ez az illat! Még valami Avonos parfümre is emlékeztet, amit kislányként magamra fújhattam és ettől éreztem magam dívának. De egy kislány csak utánozza a nagylányokat és a felnőtteket, de ebben semmiféle szexus nincs! Nehéz elhinni, hogy ez valami divatikon és filmcsillag illata volt. (Miért nincs erről rendes, elérhető információ?) 1996-os parfüm, a 90-es évektől alig találok olyan illatot ami számomra izgalmas lenne, és/vagy működne rajtam. Egyébként számomra külön taszító, hogy egy ilyen bájos, már-már kislányos illatot leszexiznek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Az én SZUBJEKTÍV gondolataim és tapasztalataim következnek most:

Gorgeous

2018. augusztus 28.

Creed illatok téren nem vagyok otthon ezért kitaláltam teszek egy túrát ezen a polcon is.
Pár naponta kiprobalgatom a mintacskáimat sőt hogy teljes legyen az élmény (Mert szerintem kenve mást mutat egy illat és fujva is mást érzünk) felfujtam a Neroliban is.
Rossz hírem van az én orrommal sem kompatibilis. Sajnos én is érzem azt fura szagot.
Amit babakakinak neveznek. Sajnálom . Egyébként kenve nagyon finom . Virágos könnyed bár semmi különös. És nem jön úgy elő ez a furcsaság. . Ezért ajánlom mindenkinek hogy a próba úgy az igazi ha fujva történik .
Így nekem sajnos csak 1 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Így nekem sajnos csak 1 *

szeliger

2018. március 10.

Olyan napokra való, mint a mai. Amikor hosszú, hideg, borongós idők után végre melegebb van, süt a nap, selymes szellő fújdogál, lekerülnek a pulcsik, előkerülnek a napszemüvegek. Friss, gyümölcsös-virágos illat, rajtam leginkább alma és rózsa, üde, már-már szappanos jelleggel. Tiszta, áttetsző illat, az idő múlásával nem sokat változik, szépen és folyamatosan illatozik, meg-megcsapja az orrot a parfümfuvallat. Elegáns, biztonságos, határozott, de nem tolakodó, kifejezetten tartós.
Szerintem egy nagyszerű, klasszikus illatkombináció, kortól függetlenül fiataloknak és az idősebbeknek is, elsősorban tavaszi és kellemesen meleg nyári nappalokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

andrea91

2015. szeptember 19.

Majdnem az összes Creed illatot imádom, imádom amit képviselnek, a minőséget, mindent, tényleg. Amit nem szeretek nagyon, azt maximum azért nem, mert nem érzem magaménak vagy annyira nagyon különlegesnek. De ez... Hát, vele kicsit bonyolultabb a dolog. Nerolis vásárláshoz kaptam mintát belőle először, akkor még el voltam ájulva, könnyed, légies, nyers (a legjobb értelemben) volt, szoval olyan creed stílusban termeszetes. Annyira meggyőzött, hogy első adandó alkalommal vettem egy teljes üveggel, szintén N. vásárlás - nem ezzel volt a baj csak azért teszem hozzá. Egy-két fújás erejéig még mindig tartott a szerelem, aztán felfedeztem benne valamit, amitől még most is felfordul a gyomrom ha eszembejut... :D BABAKAKI. kifejezetten babakaki, némi virággal, ilyesmik... Hát ez mi? Egy ideig azt hittem rossz, elővettem a mintát, ugyanezt tapasztaltam, bementem neroliba ott is... Aztán láttam fragrantican hogy nem vagyok egyedül ezzel. Hát én komolyan az első csereajánlatra igent mondtam, IGENt nagy betűkkel... Szóval soha többet, köszönöm. A creed mint olyan, továbbra is a szívem egyik csücske, de ez valami borzasztó fail. Nem csak a bőrömön ereztem olyannak, papíron, mindenhol, szóval az orrommal nem kompatibilis, nem a bőrömmel. Persze fenntartom hogy van akin nem ilyen, bár elkepzelni nem tudom, és nem is akarom soha senkin érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Bellatrix

2015. január 11.

körülbelül 15 éve használom ezt a parfümot, imádom a friss illatát...megpróbáltam mást használni,de hiába ...ő az igazi ,midig vissza térek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 11.

Makk Zsuzsó

2015. január 1.

Érdekes, annak ellenére, hogy ez is Audrey Hepburn egyik kedvence volt, elég átlagosnak mondanám. Sokkal különlegesebbre, megjegyezhetőbbre számítottam. Lehet, hogy ez már egy modernizált változat. Maradok a L'interdit-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol