Creed

Ár:   59 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   59 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Acqua Originale sorozat Mr. Olivier Creed utazásainak a lenyomata, különböző tájak élvezetes illatok – a CREED parfümház – tolmácsolásában bemutatva.

Az indonéz Jáva szigete Mr. Olivier Creed egyik kedvenc trópusi célpontja. A Vetiver Geranium a jávai őshonos vetivert ragyogó gerániummal párosítja, ami mellé a Creed illatokra jellemző Granny Smith almát helyez. Rendkívül élvezetes és elegáns kompozíció, mely egy ismerős élményt idéz: annak örömét, mikor egy meleg trópusi eső után kilépünk a sűrűn zöldellő fűbe…

Az üveg egy 400 éves luxus üvegmanufaktúrával, a Pochet de Courval-lal karöltve készült.

Illatösszetevők: alma, bergamott, citrom, fahéj, geránium, rózsa, ámbra, cédrusfa, mósusz, pacsuli, vetiver

egyboszorka

2017. július 10.

Jó a körítés, az illat meg gyönyörű is lehetne, ám valami hibádzik rajtam! Friss, könnyed, letisztult nyári ( meg bármikori ) luxusparfüm, ami roppanó citrusokkal kezd, üde zöld gerániummal folytat, amit a fahéj nem enged " elkeseredni ". A citrusok és a fahéj egyébként végig érezhető, rajtam a rózsa bújik még elő, az almát szerencsére nem érzem, mint illatjegy durva dohosságba méltóztatik transzformálóni a bőrmön. Eddig a lelkesedés, és maga a gyönyörűség is körülbelül annyi ideig tart, amíg ezt a véleményt eljuttattam idáig. A leszáradása édeskés- fahéjas citrusos geránium, nóvumként az alma talán itt szemtelenkedik elő, de csak pironkodva- szemlesütve . Bőrközeli, viszonylag lineáris illat. Nem rossz, nem rossz, de ahhoz, hogy ennyi pénzt kicsengessek érte, nekem ennél jóval több kell.....Főleg úgy, hogy eszembe jut alacsonyabb árkategóriában mondjuk az Extravagance vagy a Truth, a Magot vagy az Etra, a Lavandula vagy az Ostara, a Habanita Esprit vagy az Yvresse, kicsit feljebbvive a lécet mondjuk a Naxos vagy a Yerbamate, netán a Spezie, nem sorolom.... Tisztában vagyok vele, hogy más illatkategóriák ők, a példálózás mindösszesen azt hivatott alátámasztani, hogy számomra ez az illat a kipróbáltam, meg nem venném kategória tipikus esete....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Citral, Linalool, Cinnamal, Limonene