Creed

Ár:   £320   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. június 22.

Ár:   £320
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Keleties-virágos illat nőknek és férfiaknak, megalkotója Olivier Creed.

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: gyümölcsök

Szívjegyek: jázmin, benzoin

Alapjegyek: borostyán, szantálfa

Creed White Amber decant kiadó
Ár: 5ml 7500,- , Eladó: Annemarie
Állapot: Frissen kimérve 5ml fújós, Helyszín: Szeged, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nina 69

2020. január 15.

Sajnálom, hogy Nórinak ennyire nem tetszik ez a parfüm. Úgy érzem meg kell védenem.
Nekem a Neroliban amikor végig szaglásztam a Royales Exlusives sorozat illatait ő tetszett meg a legjobban. Sőt annyira, hogy a lélegzetem is elállt.
Rajtam bizony csodásan működik. Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 15.

Rajtam bizony csodásan működik. Ebből is látszik, hogy nem vagyunk egyformák.:)

Norella

2017. augusztus 16.

Sajnos ennek a parfümnek a művészi oldalát nem tudom értelmezni ,számomra ez az illat romlott citrom ,rovarirtó szer ,macska pisi keveréke egy kis kokuszal !
Hát sajnálom, most nagyon gonosznak érzem magam, hogy le kell pontoznom, de ez nagyon nem tetszik !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.