Crest

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miomio, az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

• A felszíni szennyeződéseket lepolírozva fehérít.
  • Megelőzi a fogszuvasodát.
  • Felfrissíti a leheletet.

Fanfarsang

2017. november 18.

Nagyon jó! Fogmosás után még egy fél óráig erősen érzem a mentolt. Szerintem fehérít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Ildie

2015. január 1.

Egy normális ízű amerikai fogkrém, ritka dolog. Különösebb fehérítő hatásátnem tapasztaltam, de ennyi pénzért nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak