Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: silentmobiusvox, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alapozó lakként védi a természetes körmöt az elszíneződésektől és fokozza a színes lakk tapadását. Fedőlakként fényt ad a körmöknek és védőréteget képez.

Kiszerelés: 15 ml

Bettiiyy

2019. május 29.

Semmit nem ér. Nem is tudom, miért gyártják még. Utálom az összes ilyen 2 az 1-ben terméket, mert nem tudják azt, amit kellene tudniuk külön-külön. És érdekes, mert pont a CN-s tanárunk mondta, hogy az ilyen két funkciót el akaró látni lakkok semmire sem jók. És igaza is lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

fagas

2018. június 4.

Még hogy védi a körmöt az elszíneződéstől!! Pffff...néhány használat után "szép" sárgássá váltak a körmeim a sötétebb lakkok használata miatt - ergo ezt az ígéret megmaradt az ígéretek szintjén.
Fedőként is alulteljesített, hólyagosodott, kb. egy hónap után már nyúlt, nem tudtam normálisan használni.
Summa summarum: kuka, innentől messze elkerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 4.

Summa summarum: kuka, innentől messze elkerülöm.

parblek

2016. december 13.

Alapozó lakknak használom, viszont olyan történt vele, ami más lakkal még sosem, kiesett az ecset a kupakból...
Egyébként a célra megfelel

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 13.

Egyébként a célra megfelel

DettiZsu

2016. július 31.

Nekem ez a lakk maga a csoda! 3 napnál tovább soha nem maradt fent a körmömön egy lakk sem, pedig többféle márka lakkját kipróbáltam. Egyik Rossmann túrám alkalmával találkoztam vele, gondoltam adok neki egy esélyt. Na, ha létezik nekem csodaszer, akkor EZ az! 1 teljes hetet fent vannak a körmömön azok a lakkok, amik korábban 3 napot sem bírtak ki hibátlanul. Amióta ezt használom elég vasárnaponként kilakkozni a körmeimet, amik egy hétig gyönyörűek. Ráadásul az igazsághoz hozzátartozik, hogy napi többszöri mosogatást, kézmosást is kibír. Egyszerűen szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

CataKatinka

2016. június 8.

Azért vettem, hogy a színes körömlakkok ne fogják be a körmöm-erre tökéletes- és tartósabbá is tette a lakkozást. nem csodaszer-de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

hugi6

2016. április 15.

Szerintem borzalmas, amire kitalálták arra pont nem alkalmas. Szinte lehetetlen egyenletesen kenni. Ha megszárad, apró pici buborékok keletkeznek rajta, ami lehetetlenné teszi, hogy a következő(színes) réteget szépen elkenjük rajta. A lakk csúszik rajta, összekeveredik vele és foltos lesz. Második réteg színes lakkot lehetetlen kenni rá mert másnap is ujjlenyomatos lesz, ha hozzáérek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

lenochka

2016. március 25.

Nekem fedőlakként és alaplakként is bevált.Könnyen kenhető, híg állaga van és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

r0606

2016. március 17.

Nagyon rossz, nem tartós, felbuborékosodik. Natúr körmökre 1 rétegben el lehet használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 17.

Jucsi10

2016. január 17.

Igazából fogalmam sincs, mire is jó ez a lakk.
Alapként használva felesleges, nem ápol, de tapadást sem segíti elő.
Fedőként 1x vettem hasznát, de igazából bármilyen színtelen lakk jó lett volna (mattította a lakkom színét a fixáló, így bekentem, hogy fényes legyen).
Szerintem egyáltalán nem hasznos. Meg tudtam volna élni nélküle is, sajnálom, hogy kiadtam rá a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 17.

Igazából fogalmam sincs, mire is jó ez a lakk.
Alapként használva felesleges, nem ápol, de tapadást sem segíti elő.

VikiVixy

2015. július 2.

Nehezen tudom elhinni, hogy ez bárkinek is beválik. 2 az 1- ben, de valójában egyik funkcióját sem látja el. Kipróbáltam színes körömlakk alá, alapnak, a végeredmény felhólyagosodott, egyenetlen körömfelszín. Sok esélyt kapott,kipróbáltam Astor, Avon, Essence, Maybelline, Aden, Moyra, Miss Sporty lakkok alá, aztán feladtam, mindegyiknél a már korábban említett problémát tapasztaltam. Az utolsó esélyt akkor adtam neki, amikor kipróbáltam fedőlakknak, botrányos! Mire végre(!) megszáradt, órákkal később egyben húztam le a lakkot a körmömről. Lassan szárad, drága és még a dolgát sem teszi. 1 Ft- ot sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725
Tartósítószerek: Formaldehyde

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Szintetikus színező anyag. (Lila)