Crystal Nails

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nicole07, az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A színes zselék tartósságát nyújtja a lakkozás könnyedségével! A zselés lakk 100%-ban szárazra köt, nincs sérülés, karcolódás, mint a hagyományos lakkoknál. Pár perc alatt leoldható (Acryl Remover-rel).

tothjanka

2019. május 7.

Nem vagyok körmös. Kb. 1 éve használom más géllakkok mellett is, kb. 20 féle színem van tőlük, vegyes tapasztalatom van. Pro: tényleg nagy a színválaszték, remekül fednek 2 rétegben a világos színek is, elég tartós is, és sok helyen beszerezhető, a legelterjedtebb géllakk márka itthon, kb. minden körmös ismeri/használja/ajánlja. Kontra: többször hibás széria jelenik meg (pl. 3S78, 3S79, stb. első kiadása), mely soha nem köt meg se UV-, se LED-lámpa alatt, csak bőrösödik, kb. kidobandó kategória. A púderes, pasztell árnyalatok hajlamosak pár nap után elszíneződni, besárgulni. A one step verziót szinte csak lerobbantani lehet a körömről. Az ígéret ellenére a honlapjuk soha nem válaszol a jelzett problémákra. Az akciókról rendre kiderül, hogy csak a weboldalas rendelésre igaz, noha úgy harangozzák be, hogy minden viszonteladójukra érvényes. Ár-érték arányban is verhetők, a 4 ml-es kiszerelés is már 1.980,- HUF, ami mellett van a piacon sok, jóval olcsóbb, jó minőségű termék már. Plusz: nekem az ecsete túl vastag, nem lehet vele szépen, finoman dolgozni. Ezekért összesen: 3-as alá. Jóindulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

bubilany

2018. február 13.

Évek óta használom, nagyon sok szín van belőle és elég tartós is! :) az ára miatt vonok csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

asdf27

2017. december 29.

Ez nem igazán működik. Nem köt meg rendesen,még akkor sem, ha sokáig lámpázza az ember. Felgyűrődik. A One Step-pel nem volt probléma, de ez nem az igazi. Más termékü nagyon jó, de ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

pradamarfa

2016. október 31.

Egyetlen egy darabom van, a 7-es. Egy csodaszép burgundi, de köszönöm ennyi elég is volt. Nem képes megkötni, folyik ragad. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

timity

2016. október 19.

Nagyon sok színben kapható és nagyon tartós. Azt leszámítva, hogy nehezen leoldható, tökéletes! Szerintem a tartósságáért cserébe teljes mértékben elfogadható az a kis plusz munka a leszedéskor. Megfelelő előkészítés a titok nyitja! :) Nagyon jó, hogy a színpaletta egyre csak bővül, és több mint 110 színben kapható. Ezen felül pedig 4ml és 15ml kiszerelésben is megtalálható. A legjobb márka, amivel dolgozhatok! Igazán sokrétű, és nagyon jól kombinálható más műköröm alapanyagokkal, díszítőelemekkel. (pl.csillám, csillámszál, porcelán, zselé...) A legnagyobb előnye, hogy egy műkörömhöz képest sokkal gyorsabban elkészíthető, hasonlóan tartós, és lakkozó mozdulatokkal felkenhető. Bárki megpróbálhatja megcsinálni magának, ha türelmes, kitartó, minden lépést ismer(megfelelően alkalmaz), és megvannak hozzá az eszközei. De volt vendégem, akinek elszíneződött a körme, mert nem tartott be néhány szabályt.. Persze ez nem a gél lakk hibája! Maximális pontszám!

Update: Továbbra is tetszik, és most már a színválasztékra sem lehet panasz. Viszont a sok szín talán a minőség rovására ment egy kicsit, mert színenként eltér a minősége és a tartóssága, ugyan olyan előkészítés mellett. Ettől függetlenül a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Neovo

2016. szeptember 26.

Én a márka nagy rajongója vagyok. Magamnak készítem. One Steppet használtam főleg, az nagyon bevált. Semmi gond nem volt, pedig nem kíméltem. Ezen fellelkesedve vettem gél lakkot is. Hát mit is mondjak.. Sokkal több idő volt elkészíteni, mégis valahogy hol itt, hol ott felvált, akár már egy hét után is. Talán az előkészítésnél lehet a gond, mert én nem primereket használok, hanem az új No Buffer Scrubot. Míg a One Step akár három hétig is hibátlanul fent van, ezt már egy hét után javítgatnom kellett. Szóval nem lettem a híve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

Jucccc

2016. július 7.

Ezen márka alapanyagaival kezdtem el tanulni a körmözést, és nagyon sokszor úgy éreztem, hogy ez bizony nem az igazi. Azzal kezdeném, hogy az Easy off rendszeresen levált bizonyos körmeimről, valamint nem tapadtak rá megfelelően a színek sem. Olyan is volt, hogy a Easy off a körmömön maradt, de a felette lévő rétegeket ledobta. Az utolsó néhány szín vásárlása után telt be a pohár, mivel annyira szétfolynak, kenődnek, és nincs rendes fedésük sem a lakkoknak, hogy a sötétebbeket is 3 rétegben kellene felvinnem. Rengeteg idő, és pepecselés kell ahhoz, hogy igazán szép legyen. Aztán váltottam a Perfect-re... Az ott marad, ahol kell, nem folyik, nem kell korrigálni, és 1(!!!) rétegben is tökéletesen fed. Azóta sokkal rövidebb idő alatt végzek. A színek amúgy gyönyörűek, szép a paletta, de nem tudom, hogy lehet ezzel szépen dolgozni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

bingus86

2016. május 10.

Két évig használtam, de mindig volt vele valami gond, volt, hogy pár nap után már le tudtam húzni a körmömről. Azt hittem, hogy én vagyok béna, de aztán áttértem a Perfect-re, és azzal 3 hétig bírja. Amíg Crystal-t használtam, addig Easy Off-fal erősítettem rá, most a Hardener-rel, ég és föld a különbség, ahogy a Prep és a Primer-ek között is. Arról nem is beszélve, hogy a púder színek hajlamosak besárgulni egy hét után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

hessviky666

2016. április 13.

Én otthon készítem a körmeimet magamnak, tehát nem professzionális felhasználó vagyok. Azonban nekem tökéletesen bevált. Második éve a 3 lépéses géllakkokat használom, rengeteg szín van belőle! Amit észrevettem, a világosabb árnyalatoknál jobban oda kell figyelni, hogy a végeredmény ne legyen csíkos, hanem homogén. Könnyű leoldani (még nekem is!), a felvitelnél sem kell már sokat reszelgetni, mattítani, mivel van egy kímélőbb módszer, a NoBuffer Scrubbal. Nekem tökéletes, 3 hétig tartós, pattogásmentes eredményt tudok elérni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

boglarkaaaaa

2016. január 14.

Régebbi rossz tapasztalat után megfogadtam, hogy soha nem veszek crystal nails géllakkot, de mégis megvettem, nagy hiba volt. GL6-os árnyalatot választottam,megfelelő előkészítés után vittem fel, de lakkozás közben lefolyt a köröm széléről, 2. napon már lepattogott két körmömről, egy héten belül pedig már szinte egyik ujjamon sem volt tökéletes. Nagyon megbántam, hogy megvettem, pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Piros.