Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2012. január 15.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Csillogó, tartósan magas fényű, ultra- gyorsszárító fedőlakk, mely védi a színes lakkot annak lekopása ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

emiko

2020. november 13.

Nekem nem jött. Annyi előnye van hogy gyorsan szárad és szép a fénye. 2 nap után lepattogot vele a körmöm és a matricát is fel rojtozta. Nagyon büdös, amivel még ki tudtam volna békülni, de így inkább nem. Maradok az Essie fedőlakkoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

manobeka

2018. március 10.

Én évek óta használom, nekem semmi bajom vele.Extra gyorsan szárad. Kézre eleve nem rakom, mert azt egy lakk sem bírja, csak a zselé, de lábon hetekig bírja és nem utolsó sorban tényleg színintenzitást élénkítő hatása is van, amit imádok benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

parblek

2016. december 13.

Tényleg szép fényt ad a lakkozásnak, de sajnos a sok kézmosás mosogatást (kisgyerekkel vagyok itthon) nem bírja, már másnap elkezd pattogzani :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 13.

Victorique

2016. augusztus 9.

Előny: gyorsan szárad, tényleg magas fénye van (látszik a csillám)
Hátrány: nem túl tartós, ráadásul 1-2 nap után matricaként leszedhető az egész lakkozás, illetve elég büdös.
Nem biztos, hogy újra megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Előny: gyorsan szárad, tényleg magas fénye van (látszik a csillám)
Nem biztos, hogy újra megvásárolnám.

lenochka

2016. március 25.

Nagyon fényes és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Nagyon fényes és gyorsan szárad.

B.Enci

2015. október 23.

Iszonyatos büdös, de egy jó terméknél ezt elnézem. Na ez nem az. Próbáltam már 1 rétegben 2 rétegben minden féle módon de másnap egyszerűen lepattan. A legrosszabb fedőlakk amit valaha használtam ... ha lenne 0 pont akkor annyit adnék ....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

zoknismacska

Korcsoport: >54
2015. augusztus 24.

Nagyon fényes, gyorsan szárad, tetszik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Nagyon fényes, gyorsan szárad, tetszik!

Underbelly

2015. július 5.

Tényleg gyorsan szárad, ami nálam a legfőbb szempont volt a vásárlásnál, és a fényével is elégedett vagyok.
Az igaz, hogy rettentően büdös, de ezért nem vonok le csillagot, mert hamar elillan, szóval a lakkozás ideje alatt simán ki lehet bírni.
Nálam a körömnyomdázást se kente el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Nálam a körömnyomdázást se kente el.

creamy01

2014. november 7.

Szép fényes és gyorsan is szárad. Féltem, hogy zoknifoltos lesz, amikor kifestettem a lábkörmöm, de nem lett. Ez csoda, mert velem már nem egyszer előfordult, hogy száraznak tűnt a lakk, felhúztam a zoknit vagy beleléptem a cipőmbe és mire kiléptem belőle rácsos lett az egész. Meglepődtem, hogy most nem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

encimenci

2013. november 21.

Számomra ez a fedőlakk új dimenziókat nyitott a körömfestés "procedúrájában":)) Szinte azonnal készre szárítja a lakkot, nem csíkoz, nem buborékosodik, gyönyörű fénye van, imádom! Ami még nagyon fontos, hogy reggel nem ébredek ágynemű-lenyomatos körömmel.. Rengetegféle fedőlakkot kipróbáltam már, de erről egy jó darabig biztos nem fogok lemondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus színező anyag. (Lila)