Ilcsi

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Natúrkozmetikumok, Érzékeny, szeboreás, rozáceás, irritált, gyulladt, aknés bőrre. Nyugtató, vitaminizáló, frissítő, összehúzó, tonizáló, hámosító. A tonik felfrissíti és nyugtatja a legnehezebben kezelhető érzékeny, pattanásos, rozáceás, gyulladásra és pirosodásra hajlamos bőrt. Hatóanyagainak köszönhetően nyugtatja a gyantázás utáni bőrt, és enyhíti a szőrtüszőgyulladást.

Kiszerelés: 125 ml

HDorina

2019. június 21.

Finom illatú tonik. Frissít, tonizál, nem csíp. Egy problémám volt vele, hogy a színe vattára fújva is barnás, ezért ha marad még a bőrön szennyeződés nem vehető észre. Adagolása egyszerű a spray-nek köszönhetően.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

fankitown

2019. június 1.

Reggelente használom, érezhetően tonizálja a bőrömet. Amikor csak kicsit érzem száraznak a bőrömet, vagy a víz szárította ki, egy fújás és helyre áll a világ rendje :) Évek óta használom és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

alexandra091

2019. január 15.

Majdnem egy évig ezt a tonikot használtam. Nem volt különösebb változás. Viszont Jól hidratálta a bőröm. :) imádtam az illatát nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 15.

Bea42

2018. július 19.

Nekem mèg rosszabb lett a bőröm,az extra èrzèkeny bőrre nem jó, piros kiütések jöttek ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

Golyakalifa

2017. december 13.

Én már az új csomagolásban vettem, a kiszereléssel és a pumpás adagolóval nincs gondom. Az illata nekem kicsit erős. Minden nap használom, van hogy este és reggel is, ha szükségét érzem, és 2 hónap után több mint a fele megvan a terméknek. Száraz a bőröm, sokáig (botor módon) Tini tonikot használtam, így nálam látványos volt a változás. Nem szárít, nem irritál, jól tisztít. Nem tudom, hogy újraveszem-e, lehet, hogy kísérletezek még más Ilcsi tonikokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

adri0419

2017. augusztus 18.

Arcfrissítőnek tökéletes, más jótékony hatását nem vettem észre sajnos. Ártani nem ártott a bőrömnek, nem okozott irritációt sem, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

meivllaa

2017. április 22.

Soha többet! Legszívesebben pontot sem adnék rá! Kozmetikus adta, a bőröm még rosszabb lett! Az ára irreálisan sok, kidobott pénz volt, ráadásul kétszerannyi gyulladást okozott, nemhogy enyhített volna. Ennek köszönhetően bennem megingott az Ilcsibe vetett hit. Még az illata sem természetes! Biokozmetikumnak reklámozzák az Ilcsi termékeket, de ahogy itt a leírást olvasom elég sok vegyszer van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Nessy

2017. április 12.

Az illata nem a legkellemesebb, a pumpát lenyomni kb. lehetetlen, ez eléggé megnehezíti a használatot. Ám ilyen apróságok nem hátráltatnának, ha érezném bármilyen pozitív hatását. Úgy gondolom, hogy sok kárt sem okoz, így frissítésre használható (már ha sikerül kiimádkoznom a flakonból).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Gica81

2017. április 9.

Évek óta ezt az egy tonikot használom a kozmetikusom ajánlására. akihez kb. 15 év járok. Elégedett vagyok vele maximálisan, heti 2x-3x használom főleg esti arcápolásnál. A fénylő T vonalat jól eltávolítja és felfrissít. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Az érzékeny bőrömre használom kozmetikusom ajánlására. Meg vagyok elégedve vele, de nem használom mindennap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid