Cuba Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2014. március 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   százforintos boltok, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Fougere, orientális, édeskés illat

Illatösszetevők: menta, levendula, bergamott, vanília.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1990 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 100/50 ml kb, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Shiron212

2020. május 23.

Az egyik DM-ben próbáltam ki és egyből magával ragadott.
Hazafelé úton csak arra lettem figyelmes, hogy folyton a kezemet illatoztam.
Nagyon nagyon kellemes, kicsit púderes, kicsit szintetikus, de egyáltalán nem olcsó illat.
Engem személy szerint naptej és rágó keverékére emlékeztet, de jó értelemben.
Baromi tartós, 24 fokos időben, egy fújással kibírt nálam 9 órát.
A Le Male-tól szerintem sokkal jobb.
Bármilyen évszakban és napszakban el tudnám képzelni.
Ennyi pénzért ez egy csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 23.

Az egyik DM-ben próbáltam ki és egyből magával ragadott.
Hazafelé úton csak arra lettem figyelmes, hogy folyton a kezemet illatoztam.
Engem személy szerint naptej és rágó keverékére emlékeztet, de jó értelemben.
Baromi tartós, 24 fokos időben, egy fújással kibírt nálam 9 órát.
A Le Male-tól szerintem sokkal jobb.
Bármilyen évszakban és napszakban el tudnám képzelni.
Ennyi pénzért ez egy csoda.

AngelHeart80s

2020. május 11.

Ennek is nagyon jó és tartós illata van, nem is drága és sokáig kitart!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Ennek is nagyon jó és tartós illata van, nem is drága és sokáig kitart!

Carlito

2019. április 27.

JPG Le male copy de ár érték arányban verhetetlen !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

JPG Le male copy de ár érték arányban verhetetlen !

Timi8

2018. október 27.

Ezt még nem véleményeztem? ...csak a Royale-t.
Ez a Carolina Herrera 212 Sexy Man alternatìvája. Teljesen jòminőségűnek hatò, tartòs, édes, klasszikusabb vonalvezetésű dohányos-bőrös illat. Apumnál folyamatosan fellelhető, ùjravevős. Az ára vicc, de komolyan! Én személy szerint ajánlom! Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

Ezt még nem véleményeztem? ...csak a Royale-t.

sailorluna

2018. szeptember 5.

tömény, erőszakos és egyszerű illat, nem túl kifinomult. kivagyok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

tömény, erőszakos és egyszerű illat, nem túl kifinomult. kivagyok tőle.

Kinguci123

2018. június 15.

Párom kapott ajándékba egy üvegcsével ajándékba rokonoktól. Én személy szerint egyáltalán nem ismertem ezt a parfümöt, így utánaolvasgattam. 2000 Ft körül van és egy nagy üvegben. Tartóssága nagyon jó, akár 5-6 órán keresztül érzem rajta. Az illata tipikus édes férfi parfüm. Szerintem ennyiért nagyon megéri, főleg, hogy mikor először éreztem rajta nem gondoltam volna, hogy ez az olcsó parfüm kategória. Ráadásul a párom is nagyon szereti, el is fogyott neki hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Samantha

2016. december 12.

Ez a férjem kedvenc illata. Szeretjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 12.

Ez a férjem kedvenc illata. Szeretjük.

jetroh

2016. március 13.

szerintem nagyon jó parfüm,nincs vele semmi baj.Elég erős és jellegzetes de én kifejezetten vonzónak találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Torpece

2015. december 4.

Nekem túl sok ez az illat. Nem nagyon bírom a parfümfelhőben úszó férfiakat, ez az illat viszont annyira nyomulósan erős, hogy szerintem nem lehet diszkréten használni. Rosszul vagyok a szagától...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 4.

CalMag

2015. január 20.

Ezzel úgy vagyok,mint a La Rive Cash illattal,finom,de,csak ritkán szabad használni,mert hamar megunható,és ez is túl sok tud lenni.
A másik,hogy sokan használják akárcsak a Cash-t,mindkettő tucat illat lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

A másik,hogy sokan használják akárcsak a Cash-t,mindkettő tucat illat lett.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Citral, Coumarin, Hydroxymethylpentylcyclohexenecarboxaldehyde, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Eugenol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)