Cuba Paris

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Drogéria, online

Christian Audigier Ed Hardy For Women parfümutánzat

Ár: 2000 ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Kb két ujjnyi hiányzik, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom

Krisztiiii

2020. július 16.

Fiatalabb koromban sokszor használtam. Jó illata van, de hétköznapi használatra ajánlanám inkább. Ár érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Ardanky

2020. július 13.

Tinéndzser koromban használtam. Most vettem egyet nyárra.
És a bogarak sem jönnek rá.
☺️☺️☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Tinéndzser koromban használtam. Most vettem egyet nyárra.
És a bogarak sem jönnek rá.
☺️☺️☺️

AngelHeart80s

2020. május 11.

Jó ideig kitart a 100 ml, kellemes, nem túl erős édeskék illat. Nem hivalkodó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Jó ideig kitart a 100 ml, kellemes, nem túl erős édeskék illat. Nem hivalkodó!

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Eugenol, Geraniol, Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional