Cuba Paris

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2019. január 2.

Lelőhely:   százforintos boltok, online

Carolina Herrera 212 VIP Rose jellegű virágos illat.

Fancsaaa

2019. január 20.

Volt nekem egy Al haramain Madinah illatom, szerettem mert szappanos virág illat volt. De eladtam és a Hölgy imádja, nekem az 1-2 óra múlva komoly fejfájást okozott.
Ez az illat a gyengített verziója az én orromnak és ezért 5 csillag, mert bár az is az volt túl erős volt nekem. Akár alkalmi illatnak is eltudom képzelni. Várom a melegben mit fog mutatni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Marcsi66

2019. január 2.

Azt se tudtam mit veszek meg, még az üzletben,csak h nagyon finom,és h nagyon ismerős illat,,,aztán beugrott,hát én ilyet már ajándékoztam csak az eredetit, a gyerekemnek,ő meg szépen el is adatta velem,CH 212 VIP Rose replika,egész jól sikerült,abszolút felismerhető,minőségben van eltérés,de 2000 Ft volt,így nekem ez korrekt,tartóssága 3-4 óra,nem kellett óránként fújnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.