Cuba Paris

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   százforintos boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   százforintos boltok, online

Carolina Herrera 212 VIP Rose jellegű virágos illat.

Erika80

2020. január 25.

Volt már több utánzatom is a CH 212 VIP Rose-ból, mindet szerettem, hozták azt az illatot, aromát amit kellett. Most megvettem ezt a Cuba parfümöt. Már az első fújásnál éreztem, hogy az illat nagyon jó hasonlóságot mutat. Lehet, hogy leheletnyit visszafogottabb, mint a többi, de szerintem szuper. Pezsgős-gyümölcsös-virágos illatkompozíció. Nagyon magával ragadó, tiszta, nőies, visszafogott, mégis észreveteti magát illat. Szerintem az év bármely szakában bátran viselhető, bár télen a nehezebb illatokhoz nyúlok átalában, mégis alapvetően ezeket az aromákat szeretem a leginkább, mindig visszatérek hozzájuk.
Ár-érték aránya kiváló, az illat, mint utánzat és mint önálló illat is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 25.

Ár-érték aránya kiváló, az illat, mint utánzat és mint önálló illat is remek.

Fancsaaa

2019. január 20.

Volt nekem egy Al haramain Madinah illatom, szerettem mert szappanos virág illat volt. De eladtam és a Hölgy imádja, nekem az 1-2 óra múlva komoly fejfájást okozott.
Ez az illat a gyengített verziója az én orromnak és ezért 5 csillag, mert bár az is az volt túl erős volt nekem. Akár alkalmi illatnak is eltudom képzelni. Várom a melegben mit fog mutatni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Marcsi66

2019. január 2.

Azt se tudtam mit veszek meg, még az üzletben,csak h nagyon finom,és h nagyon ismerős illat,,,aztán beugrott,hát én ilyet már ajándékoztam csak az eredetit, a gyerekemnek,ő meg szépen el is adatta velem,CH 212 VIP Rose replika,egész jól sikerült,abszolút felismerhető,minőségben van eltérés,de 2000 Ft volt,így nekem ez korrekt,tartóssága 3-4 óra,nem kellett óránként fújnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol