Cuccio

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2012. november 17.

Lelőhely:   kéz- és lábápoló szakboltok, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a körömbőr ápoló ceruza. Ápolja és különböző hasznos vitaminokkal, tápanyagokkal látja el a körömágyat.

A rubinvörös gránátalma a természet leghatékonyabb antioxidánsát testesíti meg, ügyesen harcolva a károsító szabadgyökök ellen, a fiatalabb megjelenésű kezek érdekében. A füge, pedig csodálatos ilattával teszi teljessé a spa élményét.

Tökéletes ápolást biztosít a kiszáradt, ápolást igénylő körömbőrnek.

Zsildom

2015. március 29.

Valóban kényelmesebb használni, mint az olajos változatát, de azért ennek sem árt egy kis bemasszírozás, hogy ne hagyjon zsíros után érzetet:) Szépen hidratál, szeretem az illatát is - a számon nem próbáltam, ízről nem tudok nyilatkozni;) - és abszolút táska barát a kiszerelése. Utóbbit nem tudom megítélni mennyire hasznos, mert ajakápolót és kézkrémet mindig találni a táskámban, de napközben ritkán jut eszembe, hogy húde bekenném a kutikulám:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

ramnaat

2013. szeptember 8.

Találtam egy ilyet Anyukám cuccai között. Bevallom, nem olvastam el mire való, hanem "olyan, mint egy rúzs", igen, gyorsan rákentem a számra. :-))) Eszembe nem jutott, hogy más lenne. Na ajakápolónak kellemetlen, mert furcsa az állaga, íze, de elhiszem, hogy rendeltetésszerűen használva hatékony. Viszont nagyon nem tetszik ez az illat, ezért nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Puhapracli

2012. november 14.

Ezzel a kis ápoló ceruzával garantáltan mindenki meg lesz elégedve :) Én beleszerettem, de örökre :) A kis ceruza (11 cm) minden női táskában elfér. Az illata csodás, és ellentétben az oljaokkal nem hagy zsíros érzést maga után. Az embernek igazi luxus érzetet nyújt az egész termék. A csomagolás csinos, könyű használni. Ha kitekered a vajstiftet nyugodtan vissza is lehet tekerni, olyan mint egy rúzs, csak a körmünknek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin