Curaprox

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   DM, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ofortuna, az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   DM, patikák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kiegyensúlyozott enzimes összetételének köszönhetően támogatja a nyál természetes, plakkellenes, védő hatását, segít megelőzni az aftát és a szájszárazságot. Homeopátiás kezelés részeként használható. Fluoridmentes fogkrém.

Glowla

2019. június 2.

Ennek a terméknek a superskillje a mentes mivolta, további különlegességet ne várjunk tőle. De mint ilyen, szuper kis cucc, szeretem a barátságos összetevői miatt. Nem habzik túlságosan, nem szárítja az ajkakat és a száj belsejét, az ínyt, nem marja a nyelvet, illetve mosás közben nem sírom ki a szemem a mentoltól. Tisztítóhatása jó és tartós. Íze enyhén sós-kesernyés, grépfrútoshoz hasonlítanám. Reggeli előtti fogmosószerként is ideális, élvezhetőek utána az ízek. Homeopátia melletti fogkrémnek is jó.
Jól együttműködik a kézi és a gépi fogkefékkel is.
Mentes fogkrém kategóriában jó az ár-érték aránya (rendeléssel N_t_nóról). Sajnos, a DM-ek kínálatából a tavasszal egy kiárusítási hullámmal eltűnt. :(
Helyi fluoridutánpótlás külön megoldandó, de ezt a doboza írja is. Nálam ez elmex gel/hetente 1x.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Jól együttműködik a kézi és a gépi fogkefékkel is.

Aleysa

2019. január 12.

Én azért vettem meg, hogy a márka szájvizének hatását segítse. Nekem óriási csalódás. Egyszerűen ráteszem a fogkefére és eltűnik a számban. Mintha a semmivel mosnék fogat, ha keveredik nyállal vagy vízzel, rögtön kifolyik a számból. Gondolkodtam, hogy biztos én vagyok béna, de nem bírom megszeretni. Mintha vízzel mosnék fogat.Elhasználom, de csak mert nem volt olcsó. Aztán vagy kipróbálok mást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

googles

2017. május 15.

Teljes kiszerelest vettem, de nem gyozott meg. Nem vettem eszre kulonleges hatast (ettol lehet, hogy mukodik, csak nalam nem volt atuto az eredmeny).

Nekem olyan, mintha egy sos szajvizzel probalnek fogat mosni. Egyebkent Himalaya fogkremet hasznalok, sima mentolosakat mar 7-8 eve nem, csak alkalomszeruen. Tehat eleve az alternativ fogkremeket partolom. De ez nem fogott meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 15.

erika81

2016. február 25.

Folyamatos használattal lehet hogy meg lehet előzni a problémát, de vész esetére bevetni kevés. Az íze nekem sem volt a kedvencem, de elhasználtam. Mintám volt csak. Normál méretben nem veszem meg. A probléma megoldására van bevált módszerem, viszont praktikusnak tartom, hogy mellette lehet használni homeopátiás szereket is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

petoandika

2016. január 18.

Szerintem vannak ennél jobb fogkrémek a piacon.
Nekem az íze se nagyon jött be, semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Szerintem vannak ennél jobb fogkrémek a piacon.
Nekem az íze se nagyon jött be, semmi extra.

EvaCs

2015. december 17.

Sajnálom de ez nem jött be nekem. Pixiben volt egy kis minta, 3-szor is próbáltam és undorító íze van. Pedig több esélyt is adtam de nem.. Nem is használtam el, egyszerűen nem jött be az íze, pedig sokféle fogkrémet használtam már.. Nekem a colgate mindig megfelelt, mentolos íz, mi kell még? Lehet hogy ez védő hatású de ha az íze elviselhetetlen akkor annyi.. Azért örülök hogy másnál jobban teljesített, én maradok az egyszerű mentolos fogkrémemnél. De ezt még ajándékba sem venném senkinek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Hoagirl

2015. november 24.

Pixiben volt minta belőle, izgatottan próbáltam ki, mert a fogkrémekre nagyon háklis vagyok, kíváncsi voltam ez mit tud. Amit a leírásban olvastam nagyon ígéretes volt, bár én már csak módjával hiszek a marketing szövegeknek. Első használat után az íze miatt megmondom őszintén szélsebesen félre is tettem, mondván én nem ezt a lovat akartam. Nagyon fúúúúj volt, márpedig a másik dolog amiben szörnyen hisztikriszti tudok lenni, az a fogkrém íze. Nem szeretem ha túl mentolos, és leég az arcom tőle, de a mentolra érzékenyeknek és a homeopátiás szereket szedő embereknek kitalált sós verziótól is rosszul vagyok, nem csak úgy megjátszom, hanem hát nem szépítem: öklendezem tőle és fizikai rosszullét kerülget. Ennek az íze pedig számomra valahol a sós és a nagyon enyhe mentol között van, azóta sem tudtam eldönteni. Mert persze nekifutottam még egyszer a dolognak, nem adom fel egykönnyen, és második használatra pedig már egészen szimpatikus volt a fogkrém, a hatása is és az íze is jó volt, nem tudom, lehet hogy átkattant az agyamban valami... Mindenesetre annyira megkedveltem, hogy sajnáltam hogy elfogyott, kis könnycseppet is elmorzsoltam miatta. Pont jól habzik, a számat és a fogaimat tényleg nagyon tisztának és frissnek érzem utána, és a legjobb, hogy ha utána legurítok valami kólaszerű szénsavas italt, vagy éppen kedvem támad harapni valamit fogmosás után (igen, tudom, megyek is a sarokba, rossz vagyok...), nem változtatja meg az elfogyasztott étel-ital ízét. Ha elfogy az uszkve 5 tubus fogkrémem ami itthon vár bevetésre, ezt egész biztosan meg fogom vásárolni nagy kiszerelésben is. Mélyről indított nálam, de a csúcsra ért, jár neki az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 24.

nadalandy

2015. április 12.

Elhasználtam egy mintát és imádtam. Kifejezetten érzékenyek a fogaim és a fogínyem könnyen kezd vérezni.
Eddig az összes nagy márka közül csak a Himalája segített. De ez pont olyan jó. Az íze, illata nem tolakodó. A hatása pedig amellett, hogy tisztítja a fogakat nem sérti fel sem a zománcot sem a fogínyt. Hozzám hasonló különösen érzékeny fogúaknak ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Steareth-20 ti I eu 2 1

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.