CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. március 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kiszerelés: 200ml

Vanesszaeszter

2018. december 17.

Valóban kíméletes, és nem hagy ragacsos érzetet. Én már másodjára vettem meg. Ami igazán nagy szám benne az ár alacsonysága. De semmi extra. Érdemes kipróbálni.. de váltok másra:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Luckuska

2018. január 11.

Napi rendszerességgel használom arcmosás után a maradék szennyeződések eltávolítására. kicsit habzik, ezért kevés kell belőle egyszerre, szépen tisztít, nem irritál, csak teszi a dolgát, s ennél többet én nem is várok egy toniktól. A csomagolása néha bosszant, de ezt leszámítva elégedett vagyok, főként, ha az ár-érték arányt nézem. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

dorqaap

2016. szeptember 19.

Nagyon szépen tisztítja az arcom, kétszer mosom át vele, ha smink is volt rajtam. Az illata kellemes, kicsi habot képez néha, de én megszoktam. Utána nem húzódik a bőröm, sőt úgy érzem még hidratál is kicsit. Olcsó, nagy mennyiség, biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Zsakov

2015. november 8.

Nekem ő nagyon bevált. Megörültem, mikor megláttam, hogy egy vegán termék és milyen pofátlanul olcsó, így nem is volt kérdés, hogy velem fog jönni. Az arctisztító habbal együtt használom...hosszú kínlódó pattanásos homlokú hónapok után végre szép a bőröm. Nincs pattanás, sőt még a nyoma sem. Klassz tisztaság érzésem van használat után és az arcvíz nekem hatásos, szépen megnyugszik a bőröm, nem feszül. Biztosan kipróbálok mást is a CV-től :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

nius

2014. augusztus 20.

Olyan, mintha víz lenne. Annyit is tud.
Nem tett semmi rosszat a bőrömmel, de jót sem. Azon pedig már régen túl vagyok, hogy legalább nem ártott. A minimum, hogy ha megveszek valami kozmetikumot, ne rontson a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Olyan, mintha víz lenne. Annyit is tud.

apple

2013. november 25.

Nagyon bevált, száraz bőrre eddig talán a legjobb amit eddig használtam. Hasonló hatású mint a Vichy micellás arcvize, csak ez kb. 600 ft, az pedig 3000.. Nagyon jó, hogy nincs benne alkohol, nem irritálja a bőrt és a szememet sem csípi. Ha nem tartalmazna parfümöt akkor lenne igazán tökéletes, de nekem így is megfelel.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

csikosmatyas

2013. október 31.

Kicsit szégyenlem a sznobizmusomat, de egyszer nyáron kapható volt a Müllerben egybe csomagolva az arctisztító tejével (ami egyébként maximális mértékben alkalmas volt a smink eltávolítására) így megvettem. (500 Ft- volt!!) Teljesen rendben volt mind a kettő, azt nyújtotta amit vártam, tisztított, tonizált, akkor tökéletesen megfelelt. Használtam már ennél lényegesen drágább terméket aminek a minősége messze elmaradt. Ha egy hangyányit kellemesebb lenne a megjelenése a csomagolásának egész biztos újravenném.
2 szóba összefoglalva, olcsó, jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 31.

2 szóba összefoglalva, olcsó, jó.

senskin

2013. október 1.

Szépen leviszi a koszt, de ennyi. A nyakra dekoltázsra inkább jobb, mint az arcbőrre. Olyan közepes minőség, 20-25 éves korosztálynak való szerintem. 30 -on felül kicsit olyan semmilyen a hatása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

illusia

2013. április 2.

Elegem lett a zsíros bőrre való tonikokból, arcvizekből hogy szétszárítják a bőrömet, ezért vettem meg ezt. Nos, eddig jól teljesít, nincs vele gondom, teszi a dolgát ahogy kell, nem szárít. Nagyon olcsó és nem is csíp (gondolom azért mert nincs benne alkohol), aminek külön örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 2.

nagyorsolya78

2012. november 6.

Olcsó volt, a sminket nagyjából leszedi. Ha tartósabb alapozó van rajtam, jó sok vattakorongot elhasználok. Sajnos csípi az arcomat, a szemfesték lemosására így alkalmatlan (nem szeretek külön terméket használni a szememre).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.