CV Cadea Vera

Ár:   325 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2015. április 14.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gránátalma-kivonat és mandulaolaj tartalmú összetétel, amely hidratálja a bőrt és eltávolítja a vízálló szemfestéket: a selymesen puha bőrért. A tökéletesen álpolt bőr eléréséhez első lépés a tisztítás. A CV tisztító kozmatikai termékek alaposan és kíméletesen tisztítanak és megteremtik a bőrápolás optimális eredményének előfeltételeik. A CV Face Frissítő tisztítókendők a 25 év felettiek bőrének tisztítási igényeihez igazodik. Az alkoholmentes, lágy tisztítótejjel átitatott kendő alaposan és ezzel egyidejűleg, gyengéden távolítja el a bőrről a szennyeződéseket, a lerakódásokat és a vízálló sminket a bőr kiszárítása nélkül. A gránátalma-kivonatot és mandulaolajat tartalmazó innovatív formula a friss és puha bőr élményével ajándékoz meg, és támogatja a bőr nedvességegyensúlyát.

Bőrbarát jelleg dermatológiailag és szemorvosok által igazolt. Ásványi olajtoktól, alkoholtól és színezékektől mentes összetétel.

Minerva123

2018. augusztus 7.

Borzalmas termék, ne vegyétek meg, mert iszonyatosan égeti, csípi, marja a bőrt, teljes pénzkidobás. A sminket leszedte egyébként, de nagyon húzodok utána a bőröm, pedig azonnal átmostam egy aloe veras arclemosóval...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kitti0803

2018. április 19.

Nekem teljesen kiszárította a bőröm. Őrült nagy baklövés volt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nekem teljesen kiszárította a bőröm. Őrült nagy baklövés volt megvenni.

Hana05

2018. április 19.

Ez egyszerűen borzasztó. Nemhogy csak a szemem ég tőle, de még az arcbőröm is... Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

missmomsen

2017. november 9.

Csípi a bőröm. Szerintem elhasználom a cipőim tisztítására, vagy nem tudom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Csípi a bőröm. Szerintem elhasználom a cipőim tisztítására, vagy nem tudom...

Birkin22

2016. december 7.

BORZALMAS - de komolyan. Óriási csalódás, nagyon durva a kendő anyaga, amivel át van itatva nem csípi, hanem marja az ember bőrét, kukába került a második használat után, soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Bringa11

2016. augusztus 2.

Reméltem hogy jó lesz mert nagyon jó árban van és bíztam a Mülleres markában, de sajnos nekem nagyon marta a szememet és az arcomat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

szluca

2015. május 2.

Nagyon szeretem, mert:
- állati jó illata van
- a kendő maga puha
- épp eléggé nedves
- szuperül tisztít
- nagyon puhává és frissé teszi a bőrt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Nagyon szeretem, mert:
- állati jó illata van
- a kendő maga puha
- épp eléggé nedves
- szuperül tisztít
- nagyon puhává és frissé teszi a bőrt

Noncsikaaa

2015. január 13.

Hű, régen mindig ezt használtam! :) Nagyon szerettem, minden reggel ezzel tisztítottam meg az arcomat az éjszakára felkent krémektől. Teljesen tiszta érzetet adott, olyan volt, mintha arctisztítót használtam volna! Valahogy aztán mégis átváltottam a rendes mosakodásra, és azóta nem használtam, pedig frissítőként is nagyon jó volt a melegebb napokon! Most újra kedvet kaptam hozzá! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Nicu

2014. november 10.

Frissítőként nagyon jó, smink eltávolítására is, de nekem csípte használat után a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!