CV Cadea Vera

Ár:   395 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Petrappp, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az intenzíven regeneráló, éjszakai ápoló szérum értékes, feszesítő és fiatalító olajokat tartalmaz. Gyorsan beszívódik, kisimít és intenzíven hidratál. A revitalizáló biodynes-kivonat megnöveli a sejtek aktivitását és 'felpolcolja' a bőrt. A C- és E-vitamin megvédik a bőrsejteket és aktívan védenek a bőröregedés ellen.

Kelemen77

2019. december 9.

Pár hónapig nem jutottam hozzá a L'oreal Nutri Gold arcápoló olajához, így a Müllerben a CV termékek közt véletlenül fedeztem fel ezt az olaj-tej szérumot. Azóta vagy a 10. ampullát veszem, nagyon jó terméknek találom. Egyeseknek lehet, hogy kicsit illatos, a L'oreal termékéhez képest ez mézes virágillatú, és olajos állaga ellenére nagyon könnyen felszívódik. Sajnos autoimmun bőrbetegségem van (pikkelysömör), ami ugyan csak egy-két apró foltban van jelen végtagon, de a bababőröm azóta rendkívül könnyen kiszárad, vízhiányos, korpás, hámló, ráncosodásra hajlamos. Ezt a terméket az éjszakai krém alá szoktam felvinni, ha szükség van rá, akkor nappal is. Vettem több üveggel, és egy üres pipettás üvegbe áttöltöttem, könnyebb adagolni. Kb. 2-3 cseppet szoktam használni. Jó szívvel ajánlom, szépen hidratál, "zsírosít", anélkül, hogy olajban úszna a bőr. Puha, bársonyos érzetet ad. Terve van újabb adagnyi ampulla vétele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

gretta

2018. március 17.

Bár nem pont az én korosztályomat célozták meg ezzel a termékkel, megvettem egy kis extra kényeztetésnek. Egy ampulla arcra, nyakra kenve kb. 4 éjszakára volt elegendő. Látványos feszesítő hatást nem tapasztaltam, viszont szépen hidratálta, kicsit felélénkítette az így tél vége felé, szárazba hajló, kissé élettelen bőrömet. Az illata egy picit erős, virágos krém illat, sokáig érezni, de számomra kellemes, úgyhogy nem zavar. Az olajos tej keverék állaga kifejezetten tetszik, kellemes érzés a bőrön, ujjbegyre cseppentve könnyű eloszlatni. Plusz pont, hogy az olajos állaga és az erős illata ellenére semmilyen irritációt vagy pattanást nem okozott. Nem hiszem, hogy beépítem a rutinomba, de gyorssegélynek, kis kényeztetésnek biztos veszek még egy párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propanediol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Saccharomyces Lysate Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.