CV Cadea Vera  Vital 35+ Krémes Arctisztító Hab

CV Cadea Vera

CV Cadea Vera Vital 35+ Krémes Arctisztító Hab

Ár:   700 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A koreai ginsengkivonatot tartalmazó arctisztító hab kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, lerakódásokat, a sminket, és nedvességvesztés nélkül tisztít. A koreai ginseng feszesíti az arckontúrokat és elősegíti a bőr kisimulását. A ginsengkivonat revitalizáló hatású, segíti a kollagénképződést, sejtméregtelenítő és bőrirritációcsökkentő.

Luller

2019. augusztus 22.

Megfelelően tisztít, könnyen és jól habzik-krémesen, de nem zsírosan. Egyáltalán ne kelt zsíros hatást a használat után, ami remek hír :) A festéket azért nem art utána micellás vízzel, vagy sminklemosóval rendesen eltávolítani, mert ezt nem igazán tudja maradéktalanul hozni :) Nekem csak szétkenődik tőle a szemfesték - ami ekkorra durván tud csípni. Úgyhogy emiatt mínusz egy csillag, amúgy rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Szandra1983

2019. április 3.

Este fürdés közben szoktam vele arcot mosni.Tökeletesen eltávolítja a legmakacsabb sminket is.Tökéletesen tiszta bőrt eredményez.Minimálisan szárít,de utána egyébként is arcrkémet szoktam használni.Nem kell többet külön smiklemosokkal vacakolni.Örülök,hogy rátaláltam erre a termékre,nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Vanesszaeszter

2018. december 17.

Nagyon tetszik. Kellemes krémes habja van. Az illata szuper, nem tolakodó. Jól tisztít, de mégse marja az arcomat. Csak ajánlani tudom. A pumpa is jól működik a csomagolás időtálló. Praktikus és hasznos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

mayernoemi

2018. augusztus 30.

1 hete vásároltam,azóta használom is,és nagyon szeretem,nagyon jól megtisztítja a bőröm puha lesz a bőröm utána,az ára is pénztárca barát csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Ennie86

2018. március 9.

A balea gyümölcssavas habja után úgy döntöttem, hogy ő lesz az 'utód'. :) Nagyon krémes, lágy habja van ami egy kicsit szárít. Ennek ellenére nagyon jól tisztít és selymes bőrt hagy maga után. Az illata is nagyon finom. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

piperepozitív

2017. július 3.

A változatosság kedvéért próbáltam ki ezt is, már régóta rá vagyok kattanva a habos arclemosókra, szerintem 1-2 kivétellel mind próbáltam már, amit valaha árultak a drogériákban :)
Kicsit féltem, hogy túl sűrű és krémes lesz, de nagyon jó az állaga. Egy hangyányit talán gazdagabb a 25+-os fekete kupakosnál, de akinek az tetszik, ez is fog szerintem. Valamennyivel tovább tart lemosni, de nem vészes. Nem szárított, de nem is zsírosított.
Jól tisztít, keveset kell használni belőle, gazdag a habja.
Téli időszakban tökéletes volt, melegebb időben másokat használok, de nincs kizárva, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Jól tisztít, keveset kell használni belőle, gazdag a habja.

juhaszregina

2017. április 18.

Utólag megbántam, hogy megvettem, mert nagyon szárította a bőrömet. A smink eltávolítását nem bíztam rá, arra sminklemosót használok, majd ezt. Esténként vettem csak elő. Valóban krémes a habja, de az SLS miatt szárít is rendesen. Télen emiatt alig tudtam használni. Az illata szappanos, sokáig elég volt, kiadós mennyiség, de nem veszem újra. Jól tisztít, ami alap elvárás egy arctisztítónál, de nem horgonyzok le mellette. A saját szappanjaim jobb arctisztítók nála, és azok még a bőrömet sem szárítják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

kriszta0

2016. február 20.

Hiába nem az én korosztályomnak ajánlott, de elég ramaty állapotban van az arcbőröm, így emellett a lemosó (és termékcsalád) mellett döntöttem, az itteni vélemények alapján! (Kárt nem tehet az amúgy is elhanyagolt arcbőrömben.) Még csak 1szer használtam, de már most odáig vagyok érte! (Ebből a termékcsaládból vásároltam más-más terméket is, velük együtt fogom használni!)
Nekem ici-picivel több kellett belőle (2 nyomás), mint egy diónyi, ez ember-bőrfüggő, nem szeretek spórolni kenceficékkel, ha arcápolásról van szó, de még így is sokáig ki fog tartani! Ár-érték arányban szerintem verhetetlen, nem tud kevesebbet, mint a drágább márkák kozmetikumai.
Előtte a szintén ebbe a termékcsaládba tartozó gyümölcssavas LEMOSÓJÁT használtam (véletlenül ezt vettem az arcradír helyett :((((( ) és érdekes módon nem ordított azonnali hidratálásért az arcom, csak nagyon minimálisan húzódott utána a bőröm (ami egy megváltás, eddig az általam használt lemosók után mindig rettenetesen húzódott...), pedig mostanában elég szárazka!! Puha, selymes bőrt eredményezett. :) Majd még jövök Update-elni, megelőlegezem neki az 5 csillagot! :) 795 Ft-ért vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

lichtnori

2015. október 25.

Nagyon jó! Simogatóan selymes, könnyű habot képez. Nekem minden piszkot levisz az arcomról, mert utána a tonikos vatta szép tiszta marad. A sminkemet nem ezzel szedem le, ezzel csak az arcomat tisztítom, amire viszont tökéletesen bevált. A puha bőr érzés csak pár percig tart, és muszály utána hidratálni, de 35 éves kor felett ezt ki nem tenné? :-) Az adagoló pumpája nagyon profi, nem gagyi, nem esik szét két használat után és tökéletes mennyiséget lehet vele adagolni. Már a flakon végén járok, de irritációt még a szeborreás bőrömön sem okozott. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Edina1015

2015. szeptember 24.

Nekem kicsit könnyű az állaga, ezért sem viheti le elsőre a sminket. Kétszer kell ezzel átmosnom az arcom. Az illata nagyon kellemes, de nekem nem ez az elsődleges szempont. Használom tovább várva az eredményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Hidratálók: Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol