Best of Beauty 2019

CV Cadea Vera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Brigitta, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koreai ginseng-kivonat és Q10-koenzim tartalmú revitalizáló és nyugtató hatású szérum speciális pipettával. A CV Vital Ránctalanító Q10 Szérum különösen alkalmas a nedvességben szegény bőr számára. Rendszeres használata mellett az apró ráncok kisímulnak, és a bőr optimálisan hidratálttá válik. A Q10 koenzim támogatja a bőr energiaellátását és véd a szabad gyökök káros hatásaival szemben. A bőr vitalizáltnak és egyenletesnek hat. Az eredmény: egyenletesen síma és láthatóan revitalizált bőr.

Ár: 800 , Eladó: jakzso
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Veszprém, fizetés: személyes, banki
Eszterla

2016. december 19.

Apró pici ráncok miatt vásároltam meg, valami olyat kerestem ami nem túl drága és jó. Erről a szérumról jókat hallottam, de mégis voltak fenntartásaim, mert ugye egy drogária saját márkás terméke. Pár nap használat után meggyőzött és azóta is rendszeresen használom, naponta egyszer krémmel viszem be a bőrömbe. Szépen eltüntette azt amit kellett és feszesíti a bőröm. Más szérumokkal nincs tapasztalatom, nekem ez az első, de azt hiszem nem változtatok a jövőben. Biztos újra fogom venni és bátrabb leszek a CV. termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

kunikida

2016. szeptember 11.

39 éves vagyok, száraz az arcbőröm. A CV vital termékekkel régóta szemezek.
A tegnap a Müller szombat alkalmával lecsaptam rá.
Első használatnál már érezte az arcom, hogy nem huzódik, illata kellemes!
Akár egy luxus termék. 1200 ft volt. Sztem tud annyit mint a világmárkás termékek!
A párom is megjegyezte, hogy sokkal kisimultabb az arcom.
Még más termékeket is kifogok próbálni a CV vital 35+ tól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

39 éves vagyok, száraz az arcbőröm. A CV vital termékekkel régóta szemezek.
A tegnap a Müller szombat alkalmával lecsaptam rá.
Első használatnál már érezte az arcom, hogy nem huzódik, illata kellemes!
A párom is megjegyezte, hogy sokkal kisimultabb az arcom.
Még más termékeket is kifogok próbálni a CV vital 35+ tól.

monika1966

2014. július 23.

Nekem jó ez a szérum , már a 2. dobozzal használom. Nedves arcra szoktam felvinni, így nem ragad . Este és reggel is használom . Puha , sima arcbőr az eredmény :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

crazy724

2014. február 27.

A ráncok ellen kerestem valamit, és ezen akadt meg a szemem, elsősorban a baráti ára miatt, másrészt ránctalanító szérummal még nem volt dolgom, gondoltam kipróbálom. Pipetta segítségével lehet felvinni a szérumot a bőrre, ami a bőrön egy réteget képez, (nagyon fura érzés) mint valami maszk (de lehet, hogy ez csak a felvitt mennyiség miatt van), kirántja a bőrt, ugyanakkor egy ideig ragad is. Őszintén szólva én semmiféle javulást nem vettem észre, hidratáló hatást főleg nem.
Az illata valami borzalom, nagyon erős és viszonylag tartós, elég nehezen viselem, fogalmam sincs, hogyan fogom elhasználni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Biosaccharide Gum-1

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak