Cynex

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2 x 4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kukucs1, Módosítva: 2020. június 11.

Kiszerelés:   2 x 4,8 g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat!

Ápolja az ajkakat, védi őket a kiszáradástól valamint a szél és hideg okozta ártalmas hatásoktól. Használatával az ajak másodpercek alatt megnyugszik, puha és egészséges kinézetű lesz egész nap.

Kapható Eper, Gyöngyházfény, Érzékeny bőrre és Vanília változatban.

kukucs1

2020. június 7.

A régi változat eltűnt a polcokról, új meg sehol. Nehezen beszerezhető termék. A régebbi változat szerintem jobb, igaz ez teli van töltve és nincs rúzsszerűen levágva. Szaga intenzívebb, de nem kellemesebb. Keményebb állagú, emiatt lassan fogy, de egy alkalommal többször kell felvinni. Enyhe hidratáló hatását tapasztaltam.

Csak DUO változatban lehet beszerezni, igaz boltban eddig még nem láttam. A csomagolása megegyezik, a stift külseje szerintem nem lett jobb. A forgalmazó fel van tüntetve a hátoldalon nem értem minek kell stiftenként feltüntetni. Össze lett sűrítve minden, és borzasztó nagy lett a Cynex logó akikről eddig semmi információt nem találtam, mintha nem is léteznének. Vettem vaníliásban is, az újabb változatát, de elvileg már azt sem lehet sehonnan beszerezni. Ár-érték arányban még mindig megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate