Best of Beauty 2019

Cynex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dorinaa, az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. március 10.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Kiszerelés: 4,8 g

Kremcica

2017. február 5.

Használhatatlan. Kár pénzt adni érte. Nem ápol, kemény. Tipikus olcsó húsnak híg a leve eset. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

-Agi-

2016. augusztus 29.

Minden változatát próbáltam, ez a kék tetszett a legkevésbé. Nem értem, ez miért jobb az érzékeny bőrre, mint a többi, azoknak viszont legalább jó illata van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Dorci24

2016. július 19.

Lassan szívódik be, nagyon kék lesz a szám tőle, télen a cserepes ajkaimmal nem tudott mit kezdeni. Azért kap ennyi pontot, mert öcsémék farsangkor hupikék törpikék voltak, és az ekcémás bőre miatt nem lehetett festéket a bőrére kenni, ezért anyukám ezt kente öcsém szájára :D. Erre a célra tökéletesen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Vizililiom

2015. november 25.

Nem akarnak elfogyni, mert sajnos kékre színezik az ajkaimat. Nagy ritkán felkenem itthon, de az illatát sem szeretem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

gothmarypoppins

2015. május 10.

2014. dec. 18. Egész jó. Védi a szájamat a kiszáradástól. Nagyon olcsó. Az enyém átlátszó.
Hiba: Lassan szívódik be.

Up: Javítok az értékelésésn, mert jobb, mint az agyonsztárolt kakaós Himalaya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Hiba: Lassan szívódik be.

Up: Javítok az értékelésésn, mert jobb, mint az agyonsztárolt kakaós Himalaya.

Carillon

2015. április 25.

Nekem nagyon nem jött be,semmilyen jó hatását nem tapasztaltam és az összetevői sem jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 25.

p.orsi

2015. március 26.

Én szeretem ezt az ajakápolót.
Teszi a dolgát, és nekem egyáltalán nem kellemetlen érzés felkenve, és nem fest kékre :)
Sima átlátszó és nincs benne illat. Így álltalában én ezt veszem.
Idén télen nagyon csúnyán kirepedt az ajkam (semmilyen ápolót nem használtam a nagy hidegben :)) de ez pikk pakk helyrerakta.
Most jelenleg vaniliásom van, mert a sensitive nem volt pont mikor elfogyott. Féltem tőle, de az se rossz, egész kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Én szeretem ezt az ajakápolót.
Sima átlátszó és nincs benne illat. Így álltalában én ezt veszem.

Dézi

2014. november 16.

Borzalmas. Egyáltalán nem hidratál, ráadásul kék lesz tőle a szám. Nem fogom újravásárolni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

fritz.aniko

2014. október 18.

Nagyon jó. Hiába fehér színű - az ajkakon színtelen. Nagyon jól hidratál, ám egy kicsit talán túl nehéz/ zsíros - pont ezért 'extrém' mértékű ajakrepedezésnél is megállta a helyét. Az illata olyan semmilyen/ szagtalan. Az árát bőven megéri. Persze a labello illatos is és nem csak vaníliás van belőle ( utálom a vanília illatát ezért veszek mindig ilyen simát) de annál nagy gondjaim voltak, hogy mikor abbahagytam a kenegetést, rosszabb lett, mintha nem csináltam volna semmit.
Ennél az ápolónál nem tapasztaltam ilyet. Az ára meg olyan.. hihetetlen olcsó. Tegnap vettem a 3. csomaggal, olyan szinten bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

nyarigabi

2014. augusztus 11.

Nem jók ezek a Cynex ajakápolók. Ennek a simának is kellemetlen az íze, túl puha, szétfolyik a táskámban még télen is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin

Ceresin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.