Best of Beauty 2019

Cynex

Ár:   199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   2 x 5,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2014. április 27.

Kiszerelés:   2 x 5,5 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Eper aromával.

macskusz

2018. július 4.

Az illata tetszik, színe nincs, csak egy kis fénye. A hidratáló hatása sajnos kevésnek bizonyul, úgyhogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Akara

2017. június 6.

Az eper illatot nem vitték túlzásba, nagyon minimális, viszont ajakápolásra tökéletes, olcsó is. Az utóbbi időkben elkezdtem gyűjtögetni az ajakbalzsamokat, mert nagyon kiszárad a szám, meg nem is árt ha van valami az ajkaimon, rúzsozni nem szeretek. Ez egy kicsi fényt és színt ad neki (nem azért, mert színezett, csak így a szám alap színe is megélénkül). Mégis úgy gondolom, ha találok jobb illatút, azt fogom venni - bár eddig még sajnos nem találtam erősebb illatút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

berni88

2017. február 23.

Megvettem, mert rúzst nem használok, de most rám jött, hogy legyen egy kis szinezett ajakápolóm. Eddig a Himalaya epresét vettem, imádtam is, de most nem akartam annyit költeni rá. Ez 160ft volt, és emlékeztem, hogy egész jó értékeléseket kapott. Megvettem és látom hogy színtelen :O Semmi szín, a számra kenve "becuppan", fényt se ad. Illata pedig szintén semmi.
No mindegy, már csak abban bízom, hogy legalább szárítani nem fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

No mindegy, már csak abban bízom, hogy legalább szárítani nem fog.

Vicamici

2016. december 29.

Mostanában nem láttam ezt az ajakápolót. Nekem pont az tetszett, hogy kicsit keményebb, így tovább fent maradt a számon.Enyhe színt kölcsönzött az ajkaimnak, és finom eper illatú. Én szerettem, de nálunk most nem lehet kapni, vagy vak vagyok és nem láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 29.

sziluetta

2016. december 29.

Színtelen változat van meg. Anyukám hozta egyszer régen a patikából, hogy "olcsó volt és rásózták". Azóta vetetem vele, ha elfogy. :D Nekem bejön az illata, páromnak is tetszik, jól hidratál. Ha kicserepesedik a szám ez biztos megoldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

-Agi-

2016. augusztus 29.

Enyhe piros színe van, jól hidratál, olcsó. A színtelen változatait (pl. vaníliás) jobban szeretem, és az összetevői lehetnének szebbek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 29.

anoncsi

2016. július 20.

Szép fényt ad,az illata nekem túl tömény és mű. Hidratálni nagyon nem hidratál,színe sincs. Nem valami nagy szám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

Ella

2015. december 15.

Piros van meg, nem a fehér. Nagyon kellemes illatú, de elég kemény és sajnos nem hidratál úgy, ahogy szeretném (kb. semennyire), de elkenegeti az ember lánya. Szájfény helyett jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

kalmaniki

2015. január 26.

Nekem a fehér változat van meg, sajnálom, hogy nem piros színű. Erős eper illata van, fincsi. Nagyon zsíros állagú, valamennyire hidratál, kb. 150 Ft volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

jizunew

2014. október 20.

Nekem átlagosnak tűnik, zavar hogy sokára szárad meg a számon és addig mindenhol rúzsfoltot hagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 20.

Hidratálók: Lanolin

Ceresin 0 0