Dabur

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2013. december 16.

Lelőhely:   bioboltok, DM
Kategória:   Hajápolók

A természetes C-vitaminban gazdag amla gyümölcs és a gyógynövények pótolják a haj elvesztett nedvességtartalmát, ápolják a károsodott, száraz és töredezett hajat. Száraz és nedves hajra is használható.

Kiszerelés: 50 ml

nika15151

2016. június 17.

Akciós áron vettem potom 900ft-ért, 2darab volt belőle, bánom is, hogy nem vettem meg mindkettőt. Tényleg minőségi termék, nem hiába borsos ára van. Nagyon jó az illata, szép selymes és puha lesz a hajam használat után, és nem nehezíti el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

farkas2gina

2015. december 14.

Nemrég vettem, meg vagyok vele elégedve

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Nemrég vettem, meg vagyok vele elégedve

FeMeli

2015. november 6.

A legjobb hajvégápoló,amit valaha használtam. Nem nehezíti el a hajat,szép fényt ad és javítja a hajszerkezetet ! Igaz,hogy drága ,de megéri megvenni. Ha elfogy,biztosan újraveszem!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Phytantriol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Phytantriol h I al 2 2