Dado Sens

Ár:   3430 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Purderm hámlasztó maszk- pigmentfoltos, zsíros bőrre. Megszabadítja a bőrt a száraz, kemény felső rétegtől, és megnyitja az eltömődött pórusokat.

Doridia

2017. szeptember 5.

Az első hámlasztóm a mechanikai arcradírok után. A bőröm nagyon szereti, puha és sima lesz a használata után. Kétnaponta simán használhatom mert a hatás nem túl tartós, nincs hűha hatás de mégis helye van a rutinomban, mert nagyon szép lesz tőle a bőröm. Ismerkedek az aha savas hámlasztással de pl. azt nyáron hanyagolom és jó alternatívának tűnik ez a kis maszk. Szépek az összetevők, nekem nem csípett/viszketett tőle az arcom és az arcradíroknál ezerszer jobb választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Agnessa

2016. december 14.

Én szeretem :) Én is arcradír helyett kerestem hámlasztót, ami kíméletes az arcbőrömhöz. Nekem nem viszketett alatta a bőröm, simán kibírom, ha rajtahagyom 10 percig. Utána a Dr.Organic csigagél maszkot használom és együtt szerintem szuperek! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

sophie986

2016. február 5.

Akkor leszek én az első.
Nem szeretem az arcradírokat, ezért próbálok mindig hámlasztók után kutatni. A Müllerben leltem meg ezt a- számomra eddig ismeretlen- márkát/terméket.
A csomagolása pofás, kicsit amolyan "gyógyszertári design-t" visz, ha értitek mire gondolok (fém tubus, gyógyszerek használati utasítására hajazó méteres papír belül ezer nyelvre lefordítva).
A maszk áttetsző, vízszerű szagtalan gél. 5-10 perc hatóidőt ír, de én elsőre 3 perc után sikítva rohantam a fürdőbe lemosni, mert iszonyat viszketett alatta a bőröm. Lemosás után kicsit húzódik, de pihepuha. Néhány további használat után updatelek. Egyelőre elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Akkor leszek én az első.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol