Dairy Fun

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicolett022, Módosítva: 2016. március 10.

Kategória:   Tusfürdők

eniko04

2017. május 23.

Kaptam belőle egy rendeléshez mintát és akkor tetszett az erős áfonyás illata, ezért mikor akciós volt vettem belőle. De egy egész flakonnal már sok volt, sokáig megmaradt rajtam az illata és hosszútávon zavaró és mű illata volt. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Nicolett022

2016. február 27.

Nagy mennyiség feleslegesen. Az illata nagyon mű, olyan, mint a legtöbb bolti áfonyaszörpé (lehet az epresnek és a tejes-mézesnek jobb illata van). A bőrömet már pár használat után nagyon kiszárította. Kevés is elég belőle, így (sajnos) sokáig elég, alig várom, hogy elfogyjon. Egyetlen pozitívuma, hogy jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.