Das Gesunde Plus

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 5.

Kategória:   Egyéb

Visszeres, fáradt és nehéz lábakra, vadgesztenye kivonattal és eukaliptusz olajjal. Célzott lábápolást nyújt, masszázzsal kombinálva segít a fáradt lábak megkönnyebbülésében és a vénák működésének támogatásában.

Anyezz

2018. július 8.

Véletlenül vásároltam ezt a terméket. (Biomed) Vadgesztenye krémet kerestem a dm-ben, ezt nyomta egy dolgozó a kezembe, én meg nem néztem meg alaposabban a csomagolást. Nagyon könnyen beszìvódik és tényleg hűsíti a lábat, de nekem nagyon büdös. Harmadannyi a hatóanyagtartalma mint a Biomed termékének,ezért elég mérges vagyok,amiért így rám sózták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

b_dorka

2018. június 20.

Eddig egyszer használtam, túl sok tapasztalatom még nincs vele,de eddig jó: hűsít, hamar beszívódik, könnyen kenhető, nem erős az illata, tényleg segített a nehéz láb érzésemen. Szívesen fogom máskor is használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Limonene

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.