Davidoff

Ár:   8380 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chattnoir, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

A Davidoff Cool Water egy modern, vizes illat, mely a teljes felfrissülés érzését adja. A modern frissességen túl, erőt, érzékiséget és tisztaságot sugall.

Ár: 600/1000 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Balatonalmádi, fizetés: Posta,Foxpost, Személyes átvétel
Davidoff Cool Water EDT fújósok
Ár: 400 Ft, 600 Ft, 1000 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

gyula1971

2018. december 29.

Nagyon jó, klasszikus férfi illat. Újra vettem én is már. 1990-es évek elején startolt nálunk,addig csak devizáért lehetett beszerezni.
Nem tolakodó, kellemes, igazi nyári illat, nagyon sokan utánozzák ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 29.

Rhodesian Ridgeback

2018. november 12.

Ajándékba kaptam és annyira örültem neki. Mindig is szerettem ezt az illatot és terveztem is, hogy beszerzek belőle egyet, de most éppen kapóra jött. Szerintem minden parfümkedvelő férfi számára „must have” darabnak számít.
Ez a parfüm egy ikon, egy „élő legenda”. Mivel a parfümök és illattrendek jönnek-mennek, de a Davidoff – Cool Water évtizedek óta állandó és kelendő parfüm a férfiak körében. Nem hiszem, hogy valaha elavulttá válna és csak remélem, hogy ez sokáig így is marad. Igazi felüdülés, amikor valakin ezt érzem a 1 Million és az édes löttyök helyett.
Sokan a Creed Irish Tweed tökéletes másolatának tartják. Ez a klasszikus a Creed után 3 évvel később került kereskedelmi forgalomba. A hasonlóság nem véletlen, mivel az illatkreátor az a Pierre Bourdon, aki a GIT-et tervezte. Ennél az illatnál az aquás irányvonal volt a cél, ami abban az időben valóságos forradalomnak számított. Ez a parfüm ugyanis úgy friss és üde, hogy nem citrusos. A reformok sajnos ezt a parfümöt sem kerülték el. Hozzáértők szerint a 90’ és a 00’s évek között készült Cool Waterek voltak a legjobbak. Szerintem a mostanit sem érheti panasz. Főként, ha a nevetségesen olcsó árát nézzük. Ilyen olcsón, ennél jobban, ennél ikonikusabbat nem igazán lehet találni. Késő tavasszal és nyáron az igazi. A tartóssága ugyan kifogásolható, de ilyen ár mellett még azt sem érheti panasz: „Cool water is good water, Good water is Cool water.”

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

TimMonroe

2018. október 24.

Szerettem. Újra venném. Tartós, jó árban, és férfias.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Szerettem. Újra venném. Tartós, jó árban, és férfias.

tonic

2017. december 5.

Kifejezetten egyedi és finom illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 5.

Kifejezetten egyedi és finom illat.

postareb

2017. december 5.

A párom használja. Az egyik kedvenc illatom rajta, egyszerűen imádom, annyira illik az ő bőréhez. Szerencsére sokáig kitart, még este is érzem, amikor hazaér a munkából. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Lapo

2017. április 21.

29 év nagyon sok idő..borzasztó sok dolog történik közben.. a parfümök világában hatványozottan jönnek-mennek az új trendek, akár 1-2 évente.. azonban mint sok más területen is, itt is vannak örök klasszikusok.. a Cool Water egy ilyen parfüm..
Kamaszkoromban az ajándékba kapott mintáim egyike volt és már akkor is jobban tetszett sok másiknál, pedig ekkor még azt hiszem kb 0 igénnyel, ízléssel, kialakult elképzeléssel és ismeretséggel voltam a parfümök iránt.
Sok év után mikor alkalmam lett kicsit jobban beleásnom magam a parfümök világába, nem volt kérdés, hogy vásárolnom kell egyet szimplán, a kis minta emlékei alapján és azt kell hogy mondjam, 15 év után is lenyűgözött kortalan és egyedi frissessége. Alapdarab minden parfümök iránt érdeklődő férfi gyűjteményében.
Nyár, napsütés, tenger vagy strand, friss, üdítő, férfias, kellő tartóssággal és hatósugárral, nevetséges áron, gyönyörű szép (és színű) letisztult üvegben, kortalanul minden értelemben. 20 év múlva is szívesen fogom hordani.
Viszont fura, hogy még gyártják.. az ilyen mesterműveket általában rövid időn belül megszüntetik. 6 csillag!

(1985-ben (3 évvel a Cool Water előtt) adták ki a Creed - Green Irish Tweed-et amire végtelenül hasonlít.. lehet hogy a Cool Water csak egy klón?! tudjátok mit?! soha rosszabb klónt tized (!!!) áron..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Carlito

2016. december 14.

Amint a neve is sugallja a tengert és a vizet hivatott szimbolizálni...Nagyon baba még így télen is jó viselni az illatot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

AdamFragFanatic

2016. március 3.

Egy régi klasszikus. Nagyon férfias, friss illata van. Időtlen. Nyáron sokkal jobban kiadja az illatát, mint más évszakokban. Tartóssága átlagos, könnyen beszerezhető és nem túl drága, szóval egy tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

juditkaa70

2016. január 20.

Na ez az illat,amit ha megérzek egy férfin,"bódultan támolygok" utána, szinte vad nősténnyé válok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Pünyike

2015. október 16.

A férjem semmilyen illatot nem hajlandó magára locsolni. Rimánkodtam neki, hogy csak ezt próbálja ki, mert egyszerűen imádom, teljesen megvadulok tőle. Engedélyezte, hogy meglepjem vele. Isteni, igazán férfias illata van - rajta!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Lyral, Limonene, Linalool