Davidoff

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. július 4.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fás

Ajánlott: férfiaknak (akár unisex is lehet)

Fejjegy: levendula, bergamot, zsálya, rózsafa

Szívjegy: jázmin, rózsa, gyöngyvirág, geránium

Alapjegy: szantálfa, pacsuli, cédrus, vanília

Davidoff Zino
Ár: 600 Ft, 1000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
x

2017. október 10.

Klasszikus orientális, kicsit borotvaszappanos, nagyon lágy, szelíd, elegáns, simulékony. Nem az erőteljes, megvadult, elszabadult orientális forgószél, sokkal könnyedebb. Kicsit olyan, mint az elsöprő erejű, tehát a skála másik vége felé elhelyezkedő női CK Obsession végletekig visszafogva, mintegy legyengítve, elsimítva, rózsás szappannal szelídítve. Romantikus, álmodozó illat, nagyon szép és uniszex. Hangulatban a Jaipur Homme-t idézi, ami szintén klasszikus szépségű, férfiaknak szánt, de teljességgel uniszex, elegáns és finom, lágy orientális illat. Mintha rokonok lennének.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

dalma92

2017. augusztus 15.

Két hónapja szagolgatom, ismerkedek vele. Erős citrusos-alkoholos kezdés után szép aromás, vonzó illatá csillapodik. Kedvelem ezt az illatot. Meghökkentő lenne számomra nőn érezni, szerintem nagyon megnézném. Nem a klasszikus bámulás lenne ez, inkább kutatnám a tekintetemmel: a szemeit, a mozgását. Hogy mi olyan extra, karakán rajta.
Hát az illat.
Bátor, magabiztos nőknek szuper. És kiforrt, bizsergetős-vonzó férfiaknak...Hát...khmm...tetszene ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Hát az illat.

KolozsiTimea

2017. április 25.

Ez egy KLASSZIS imádom,a páromon zseniális,van is itthon betárazva belőle.Időnként én is használom,rajtam is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 25.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. január 26.

Az illat a tartósság és a hatósugár is nagyon nagyon jó . Nekem -nem véletlenül- luxus szivar jut róla az eszembe . Különleges illat , egybehangzóan dicsérik és még nem is drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 26.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Édes, balzsamos, de friss és jellegzetes illat, a 90-es évek egyik legnagyobb IKON-ja! (rengetegen használták akkoriban, így én nem...sajnos)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

gamegod

2016. szeptember 12.

Nem az én korosztályomnak (23 év) ajánlanák, de basszus! Baromi jó illat, be is táraztam belőle télre..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Joe38

2014. január 22.

Egy igazi klasszis!!Mikor kifújtam a kezemre azonnal beugrott ,hogy én már használtam ezt valamikor,de viszont határozottan emlékszem,hogy eddig nem vettem még Zino-t soha! Aztán egyszer csak leesett hogyan...............A 90-es évek vége felé ismertem egy házaspárt a munkahelyemen, akik Amway-eztek abban az időben.......aztán valahogy úgy alakult ,hogy engem is megtaláltak egy illatpróba erejéig(egy fa dobozban vagy olyan táska félében minták voltak,amiket lehetett szaglászni aztán, ha tetszett valamelyik, akkor lehetett rendelni tőlük 30,50, meg talán 100 ml kiszerelésben parfümöt)és én rendeltem is tőlük egy 50 ml-is parfümöt, ami ez az illat volt!Arra nem emlékszem,hogy konkrétan milyen névre hallgatott,vagy úgy árulták volna ,hogy Zino Davidoff utánzat,de abból a szórásból ez tettszett meg nekem.Úgyhogy használtam már
ezt az illatot Amway-es verzióba és most jutottam el oda ,hogy használhatom az eredetiét is!
Laci már mindent elmondott róla.Az 5 csillag nem kérdés.Szerintem az illat stílusa valóban jobban idomul egy érettebb férfihoz,de mindig vannak kivételek!
Az pedig ,hogy már abban az időben is másolták azt mutatja,hogy a 90 -es évek egyik legkedveltebb és legkeresettebb illata volt szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 22.

moncsi29

2012. december 15.

Apukám állandó illata.
nagyon illik hozzá,Ő egy igazi finommodorú,Úr.Laci szavaival élve:kifinomult ízlésű gentleman :)
Én fiatalabbakon annyira nem tudom elképzelni,de biztos azért,mert Aputól nem tudok elvonatkoztatni.Kell az illathoz kor,és magabiztosság.
Viszont felkeltette a kiváncsiságom,hogy rajtam milyen lenne.Ha a szüleim fele járok,ki fogom próbálni.
Update:kipróbáltam.Hát nem tudom.
Ez a Zoli Deep találó!:)
kb. úgy éreztem magam.:)
Ezt az illatot meghagyom a férfiaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Apukám állandó illata.
Update:kipróbáltam.Hát nem tudom.
Ez a Zoli Deep találó!:)
kb. úgy éreztem magam.:)
Ezt az illatot meghagyom a férfiaknak.

Laci

2012. december 14.

Egy igazi csábító, klasszikus, régimódi értékeket felvonultató illat. Ma érkezett meg a csomagom, kíváncsian vártam, hogy az újabb változat lesz-e, vagy a vintage, de az újabb van már forgalomban, de ez mit sem vont le az illat szépségéből Ehhez az illathoz fel kell nőni testben és lélekben egyaránt, mert nem sportos, farmeros fiúcskákhoz passzoló illat ez. Kell hozzá a kiállás, a magabiztosság, a megnyerő személyiség. Ezt az illatot nem egy erőszakos, öntelt emberhez tudnám társítani, hozzá egyszerűen nem illik, annyira simogatóan érzéki és különleges. A nyitány egy igazi reggeli harsonás ébresztés, mintha hajnalban egy rezesbanda elkezdene játszani az ágy mellett és ugranál fel vigyázállásba. A fűszeres citrusosság a legjobb szó rá, az első 15 perc erről szól igen erőteljesen. Szerintem hatalmas bravúr, ilyet parfümökben ritkán érezni, egyből kijózanít és jól kezdődik a nap. Ezután a jázmin füstössége és a rózsa misztikus aromája a legkivehetőbb, igazán mámorító, balzsamosan édes, ugyanakkor sötét illata van, melyet a fantasztikus, egzotikus szantálfa túlcsorduló keleties varázsa tesz valódi orientális remekművé. Bársonyossága mellett én érzek benne animális jegyeket is, talán ez az illat komplexitása miatt lehetséges. Az internetes parfümériák több, mint jutányos áron kínálják, nagyon megéri kipróbálni annak, aki szereti a klasszikus, édeskés-fás illatokat, nem igen tud majd a későbbiekben nélküle élni. Johnny Depp illata, aki ugyebár nem igazán szokott hibázni. Tökéletesen illik a színész lehengerlő személyiségéhez, a külseje alapján is ajánlanám neki, hogy használja, ha rászorulna a tanácsaimra. Ha neki megfelel, azt hiszem az orientális illatok szerelmesei is elégedettek lesznek vele. Egy-egy kósza fuvallata megrezegteti azt a nőies-férfias lécet, épp amennyire Jack Sparrow teszi kalózként. Szerintem értitek, hogy mire gondolok. Bátrabb hölgyek próbálkozhatnak csenni a párjuk üvegéből, mert jó lenne olvasni egy igazi nő véleményét is: Egy napom Zinoval címszó alatt, szerintem sorban kapná a bókokat a férfiaktól. Érdekes, ha egy nő férfi illatot visel, van, hogy több bókot kap az ellenkező nemtől, mintha édes, virágos, sablon illatokkal öntözné magát. Ez az illat klasszikus, elegáns, bárkinek nem fog jól állni. A kifinomult ízlésű gentlemanek ennél jobb illatot nem igen találhatnának, hiszen bármilyen alkalomra megfelelő, legyen az tárgyalás (1 fújás) színház, társasági esemény (2 fújás), valamint egész éjszakás randevú (3 fújás). Ha a kiszemelt megérzi az illatot és tetszel is neki, ő már elveszett. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 14.

Antioxidánsok: BHT