Davines Alchemic Copper Conditioner, Színező, Színfrissítő Kondícionáló - Réz Árnyalat

Davines

Ár:   7 990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   7 990 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Színező, színfrissítő kondicionáló natúr vagy festett hajra, rezes árnyalatokra.

Szilikon-, szulfát- és parabénmentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

boriszabo94

2021. augusztus 8.

Eredetileg sötétszőke, rezes árnyalatúra festett hajam van. Az Indola - Colorblaster helyére kerestem valami természetesebb összetevőjű és színű (tehát kevésbé narancssárga) kondicionálót, amivel frissen tudom tartani a hajam színét.

Sajnos a fő funkcióját nem látta el az esetemben. A töveket egyáltalán nem fogta be, de még a hajam festett részein sem vettem észre különösebb változást, pár hét használat után már teljesen kopott volt a szín. Volt, hogy egész éjszakára fent hagytam, hogy hátha csak "nem hagyok neki elég időt", de ez az eljárás hosszútávon akkor sem működött volna nálam, ha amúgy ettől jobban teljesített volna termék. (Colorblastert, ha 5 percnél tovább hagyom fent, akkor répa színű fejjel létezek egy hétig)

Ettől függetlenül elhasználtam, mert kondicionálónak megfelelt, bár a festett, hőkezelt hajjal sok mindent nem tudott kezdeni. (Ellenben a Davines - Love kondicionálóval, ami maga a csoda.)

Nulla pontot nem adok rá, ugyanis én sötétebb szőke hajra próbáltam, ami ugyebár egy ilyen termékkel szemben nem annyira "fair". Világosszőke hajra valószínűleg sokkal jobban működik (de ugyebár tejfölszőkére leszívott hajat meg ki akarna bekenni vörössel :) ).

Elképzelhető, hogy a samponjával együtt használva teszek majd még egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

Elképzelhető, hogy a samponjával együtt használva teszek majd még egy próbát.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Részletesebb információ a smartskincare-en.