Davines

Ár:   6 990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   6 990 Ft
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Beszárító krém göndör hajra

Lágyságot, kezelhetőséget biztosít. Organikus hatóanyag: mandulakivonat. Fehérjékben, E-, B-vitaminokban, telítetlen zsírsavakban gazdag.

Parabénmentes.

Ár: 3000ft , Eladó: boreee
Állapot: felig van, Helyszín: Budapest, fizetés: eloreutalassal foxposttal, vagy szemelyesen

algoritmus

2020. augusztus 19.

A beszárító krém kifejezés nem igazán illik rá, inkább egy nem lemosandó szérumról van szó hullámos és göndör hajra. Nem ad erős tartást, de nem is ez a dolga. Ami azonban az, azt teszi: puha, csillogó, nem szöszös végeredmény. Én nedves hajon szoktam használni és hiába festettem rommá a hajam az elmúlt időben, mégis tök rugalmas és szép lett tőle. Az illata hülyeség, valami citromos izé, de szerencsére elillan könnyen. Környezettudatos, vegán, olasz. Én fodrászatban vettem, kicsit olcsóbban, mint fent mutatja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.