Davines

Ár:   3 990 Ft és 5 490 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   3 990 Ft és 5 490 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Szulfát és parabén mentes sampon száraz hajra.

Bio alapanyag: sárgadinnye kivonat

GabyReboot

2021. április 24.

Novemberben vettem.Heti 2-3 hajmosás nálam mindig kell.Ezzel is.Ez a Momo nem száritotta ki a hajamat pedig 5 hónapja csak ezt használom.Higitva egy kis flakonban.Nagyon kiadós .5 hónap után most kell rendelnem mert fogytán van.5490 ft 5 hónapra nem olyan sok.Korpa nincs pedig szokott lenni.Szuper termék.Balzsamját is ki fogom hozzá próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 24.

Agnes91P

2021. január 19.

Ez a harmadik Davines sampon, amit kipróbálok, viszont az első hatalmas csalódás. Először azt hittem, jó lesz, mert ettől volt eddig a legpuhább a hajam, szinte még a balzsamot is feleslegesnek éreztem (persze azért tettem rá), és nagyon tetszett az illata is. De aztán elég hamar zsírosodni és korpásodni kezdett tőle a fejbőröm, kénytelen voltam belátni, hogy mellényúltam. A hajvégekre megpróbálom elhasználgatni, mert mégis túl drága volt ahhoz, hogy a kukába menjen, de hatalmas csalódás. A három csillagot azért kapja, mert puhítja a haját, és akinek bírja a fejbőre, annak biztosan beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Parapanni

2020. március 1.

Az ára elég durvának tűnik, de nagyon sokáig elég. Hátam közepéig érő hajamra kb. 3 hónapra elegendő, jó esetben heti 2 hajmosással.
Elvileg száraz hajra való, de nekem a hamar zsírosodó hajam kibír vele 3-4 napot és a végeredmény gyönyörű, egészséges, puha, könnyen kezelhető haj, valamint az illata is hihetetlenül jó szerintem. (Balzsamjával együtt használom).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

Hidratálók: Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Zöld)