Daylong

Ár:   4537 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ginafett, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. június 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Liposzómás naptej különösen napérzékeny bőrre

• Különösen napérzékeny bőrre és extrém UV-sugárzás (pl. hegyek/trópusok) esetén ajánlott.
  • A naptej jól eloszlik, és aloe vera, valamint E-vitamin tartalma ápolja a bőrt.
  • A fénystabil UV-szűrők rendkívül hatékony védelmet nyújtanak az UV-A és UV-B sugarakkal szemben.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Tartósítószer- és illatanyag mentes.

Szasza002

2018. augusztus 26.

Legjobb naptej!! Bár elég jó a bőröm, mostanában elég hajlamos lett a leégésre. Idén nyáron csak ezt használtam, és semmi égés. Végeztünk vele egy tesztet is, egészen véletlenül egyik ismerősöm egy kis foltban nem kente be magát, ahol nagyon fájdalmasan leégett, de ahol be volt kenve, ott szépen lebarnult. Mindenképpen csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Yudit

2018. augusztus 15.

Csak ajánlani tudom, víz melletti nyaralásnál, a szőke-kék szemű-fehér bőrű fiam aki minden évben leégett bármit is kentem rá, ezzel a krémmel, minden fájdalom nélkül szépen lebarnult, 2 napig a tűző napon játszott. Én is ezt használom, jól hidratál, gyorsan beszívódik és hatékony. A Pingvin patikában akciós, Cetaphyl arctisztítóval együtt, kb. 3200 volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. június 21.

A 30-as és 50-es gélek mellé vettem akciósan, mivel nagyon elégedett voltam a felsoroltakkal, egy ilyet is. Kitűnő, csak ajánlom ezt is. Valahogy nem érzek nagyon nagy különbséget az 50-es gél és eme lotion között. Kicsit zsírosabb ez csak, de kicsit, tényleg. Én arcra és dekoltázsra használom, rá alapozót (a habállagút szeretem jobban ilyenkor), tökéletesen kenhető rajta. Semmi illat, feleslegesen sokféle káros cucc, csak a lényeg. Tényleg jók, ahogyan más véleményezők is írták, ezek a Daylong napvédők; egyik jobb, mint a másik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 21.

tomimariann

2017. június 14.

Szeplős, és nem barnulós, csak vörösödő bőrömre MEGVÁLTÁS ez a termék. 2 éve használom, nem cserélném le semmi másra!
Állítólag a gél változat még jobb, bár az ottani alkohol miatt inkább maradok a LOTION változatnál.
Nincs felesleges illat, nincs tömény, nehezen kenhető krém, hanem kellemesen folyékony verzióban kapom a láthatatlan köpenyt a nap káros sugarai ellen.
Hosszú ideig tart és valóban VÉD, akár vízben tartózkodás mellett is. Mi kell még?! Tökéletes. Ennél többet nem is várok el egy naptejtől. IMÁDOM!!! Hozzáteszem, az EGYETLEN termék, amelyet bátran ajánlok minden ismerősömnek!
Lehet csak egyszerűen placebo, de miután felkenem, kevésbé van melegem a tűző napon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

timeej

2016. augusztus 6.

Már majdnem elfogyott az első flakon, így gondoltam ideje a véleménynek. Sajnos arcra nem tudom használni, nagyon olajos a bőröm, és semennyire nem szívódott be. Emellett a szemem környékén kicsit irritált, kipirosodott az alsó szemhéjam, már az első használat után. Mivel nagyon drága volt, gondoltam teszek egy próbát, és elhasználom testre. Nos, ott tökéletesen teljesít. Hagy egy kis érzetet a bőrön, hogy valamivel be van kenve, de klasszisokkal jobb, mint a drogériás társai. Ami viszont meglepő volt, hogy extrém napsugárzás esetén sem égtem le. Sajnos volt, hogy sokat kellett lennem napon (többet, mint szerettem volna) és napi két bekenés esetén sem égtem meg sehol sem. Egy kis pirosodás sem volt. Sajnálom, hogy arcra nem lett jó, talán a benne lévő alkohol miatt. Gondolkodom az újbóli vásárláson, zavar az alkohol, de végül is az INCI lista közepén van, és a nem érzékeny részeken jól teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Izabel

2015. július 6.

A gyógyszertárban vettem féláron, mert másutt jókat olvastam róla. Állagra folyékony, könnyű felvinni és gyorsan beszívódik. Tengerparti nyaralás során használtam és abszolút bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.