Daylong

Ár:   3332 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ginafett, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

• A naptej jól eloszlik és gyorsan beszívódik. Aloe vera és E-vitamin tartalma ápolja a bőrt.
  • A fénystabil UV-szűrők rendkívül hatékony védelmet nyújtanak az UV-A és UV-B sugarakkal szemben.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Tartósítószer- és illatanyag mentes.

takacseszti1985

2017. június 12.

Tetszik, hogy gyorsan beszívódik és semleges az illata. Nem égtem meg vele, valószínűleg újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

creammaniac

2016. október 11.

Világos bőrűként mindig 50 faktoros naptejet szoktam használni napozás alkalmával, úgyhogy kíváncsi voltam, hogy teljesít ez a számomra új fényvédő. Tesztelésre kaptam,, és azt kell, hogy mondjam, teljesen rendben volt. Nem égtem le vele, gyorsan beszívódott, nem volt kellemetlen érzés a bőrön, és fürdés után is maradt még belőle rajtam, szóval a vízállósága is helytálló. Mivel érzékeny az arcbőröm, oda a szokásos fényvédőmet használtam.... :) Nyaralásra is ezt fogom magammal vinni, nagyon jó minőségű termék!

Update:
Nyaraláskor volt alkalmam jobban is tesztelni a krémet. Az állagával, illatával továbbra sincs gond, viszont fehér bőrűként ez a 25-ös fényvédelem sajnos nem elég. Foltokban itt-ott megégtem vele, pedig igyekeztem újrakenni, a nyaralás végéig nem is tartott ki, vennünk kellett útközben egy másik naptejet... :) Szóval nem rossz,nem rossz, magasabb faktorszámmal lenne az igazi! Így egy picit le kell most pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Update:

lyll

2016. szeptember 9.

Testre használtam, mert az arcbőrömmel vannak problémáim, így oda speciális fényvédőt használok. Én ugyan nem voltam strandolni a nyáron, így a vízállóságáról nem tudok írni, és napozni sem napoztam, de városi használat melletti tapasztalataim alapján ajánlani tudom a terméket, kellemes volt és jól tette a dolgát. :)
Ja, és a párom odáig volt a dizájnért, hogy mennyire gyönyörű :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Ja, és a párom odáig volt a dizájnért, hogy mennyire gyönyörű :D

anastasia

2016. július 26.

Nem volt alkalmam hosszú időt napon tölteni, fényvédőt csak öregedésgátlás miatt használok.
Kontrollnak a Bioderma Photoderm SPF 30 krémet tudom mondani, ez az egyetlen arcra szánt fényvédő, amit ezen kívül használtam (itt még nem AKN Mat a neve, de összetevőiben hasonló).
A Daylong krém előnye ehhez képest, hogy csíkmentesen bedolgozható az arcbőrbe, kevésbé hajlamos fehér nyomot hagyni, és dörzsölésre nem morzsálódik le.
Mint a legtöbb fényvédő, ennek is kissé zsíros a finise; néha bőrfényű, máskor túl zsíros hatású; tág pórusú bőrön mindig púderrel használom.
Pattanásokat nem okozott. Állaga könnyed, egyszerű bedolgozni a bőrbe. Papírra, faforgácsra emlékeztető szaga van, inkább jellegzetes, mint kellemetlen, használat közben nem zavaró.
Ezelőtt utáltam fényvédőt használni és többynire elhanyagoltam; a Daylonghoz már gyakrabban nyúlok, sokkal könnyebb a használata, mint a Biodermáé. Ha ez elfogy, megvenném újból. A tubus egyébként matt, a minimalista tipografikus dizájnnal együtt elég jól mutat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

ami2015

2016. július 24.

Itt nyertem, köszönöm szépen! Nyaraláson ezt használta a család, majdnem el is fogyott. Teljesen elégedett voltam vele, sőt ahhoz képest, hogy 25-ös, elég magasan teljesít, senki nem égett le, gyorsan beszívódik, jó az állaga és szépek az összetevői. A kislányom arcára is kipróbáltam, mert közben elfogyott az ő fényvédője és a nagyon érzékeny, mindentől kipirosodó, pattogó arcát cseppet sem irritálta, szóval úgy érzem, hogy meg fogom vásárolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 24.

kgyrk

2016. július 20.

Nyaraláson használtuk, imádtuk! :) Pillanatok alatt beszívódik, és ami a legjobb benne, hogy nem hagy maga után semmilyen zsíros érzetet, mint a legtöbb naptej. Az pedig már csak hab a tortán, hogy illatanyag mentes is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Evie

2016. július 16.

Pont egy hónapja használom a terméket, a meleg júniusnak köszönhetően szinte minden nap a városban és nyaraláskor is. :)
Abszolút pozitív a véleményem. Nagyon könnyű elkenni, egyszerű használni, nem ragad, kellemes, natúr illata van.
Folyton leég az orrom,gyakran piros a nap végére, de amióta ezzel kenem, még nem volt hasonló panaszom,így azt gondolom, elég tartós is. Nem égtem le egyszer sem!

Szuper, és köszönöm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Szuper, és köszönöm!

CataKatinka

2016. július 4.

Itt nyertem krémmánián-aminek nagyon örültem-köszönöm.
A termék szuper, nincs ragacsos érzés, az illata is jó és ez a kiszerelés egész nyárra kitart. mindenkinek ajánlom,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Itt nyertem krémmánián-aminek nagyon örültem-köszönöm.

fokid1

2016. május 26.

A nyári szabadtéri edzésekre használtam, imádtam, mert nem olvadt le rólam és teljes mértékben védett a naptól is. Lehet újra veszem idén is,és nem kísérletezek össze-vissza, ha már ez bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

75eperke

2016. május 23.

Aquaparkban használtuk évekkel ezelőtt, egyszer bekentük magunkat és ugyanolyan színnel távoztunk amilyennel érkeztünk :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Hidratálók: Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak