Daytox

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2020. július 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

• Bőröregedést gátló.
  • Bőnyugtató hatású.
  • Segíti a bőr regenerálódását.

Morci

2017. június 19.

Jöttem én is lelkendezni, ugyanis megleptem magam vele egy 20%-os akció keretében. Így nem vészes az ára, pláne, ha azt nézem, hogy 30 ml-es az üvegcse, és csak néhány csepp kell belőle egy-egy alkalomra. Mostanában nagyon hisztis a bőröm, fénylik mindentől a homlokom, attól is, amitől eddig nem, de közben meg száraz. Először csak éjszakára terveztem a használatát. Azután gondoltam egyet, és a nappali hidratálómba is kevertem három cseppet. És legnagyobb meglepetésemre csodát tett a zsírosodással, tök szép matt a bőröm, csak estére fénylik kicsit a homlokom. Ráadásul krémmel keverve körülbelül egy perc alatt felszívódik. Hogy mennyire segít a szárazságon, és hogy okoz-e pattanást, még nem tudom, de már így is megérte megvenni. Nem gondoltam volna, hogy a zsírosodást (pláne nyáron) egy olaj fogja megoldani, de úgy látszik, mindig lehet újat tanulni. :-) Tervezem, hogy kipróbálom a márka többi termékét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Powderpuff Girl

2016. szeptember 7.

Megtöröm a csendet! Nem is értem, hogy miért nem állnak halmokban a vélemények ez alatt a szuper arcápoló olaj alatt. A Douglasban az egyik vásárlásom alkalmával kaptam belőle mintát, amit gyorsan ki is próbáltam még aznap este. Nem csak a kellemes barackos illata (tudom, a parfüm nem szép benne!) ragadott magával, hanem a hatása is. Ezután megvásároltam a 30 ml-es kiszerelést, amire ráadásul volt 15 % kedvezményem is. Este tusolás után a megtisztított bőrre fújok egy kis vízsprayt, vagy nedvesen hagyom az arcom és úgy masszírozom a bőrömbe. A szemem környékén is használom, eddig még egyszer nem csípte a szememet. Amikor nagyon száraznak érzem a bőrömet, akkor egy zsírosabb hidratálóhoz keverek hozzá pár cseppet belőle. A pipettás kiszerelést nagyon megszerettem, könnyen és higiénikusan adagolható. Lefekvés előtt persze fénylik tőle rendesen az arcom, na de ki bánja ilyenkor. Reggel pedig amikor belenézek a tükörbe, egy kisimult, feltöltött arcbőrt látok. Soha nem volt még ennyire hidratált az arcom. Kombinált bőröm van, pattanásokat egyáltalán nem okozott. Szerintem megér egy próbát, nálam tuti megmarad az arcápolási rutinomban. Öt csilliós csillag neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ubiquinone

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.