Debby

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makkancs, Módosítva: 2014. szeptember 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultra fényes és hosszantartó körömlakk.

Makkancs

2014. március 8.

Ez a körömlakk nagyon nagyon jó, ezért is töltöttem fel, hogy minél többen lássátok :) Nekem három színben van meg. A 71-es, amit itt láttok a képen, a 43-as, ami egy metál hihetetlenül szép padlizsán lila, és a harmadik is metálos, az pedig a 74-es smaragdzöld. Mosogatás mellett fedőlakk nélkül is tökéletesek három napig, utána is csak a körmöm hegyén kezdenek kopni, de ha fedőlakkot is teszek, akkor 5 napig is hibátlanok. Könnyen felvihetők, egyenletesen fednek akár egy rétegben is, gyorsan száradnak, az ecset is tökéletes. Ilyen profi körömlakkom még sosem volt :)

Ujabb ket szint vettem, es most mar biztos, hogy a nemetorszagi dm-ben (budnikowsky). A korabbiak mar harom evesek, eleg keves van beloluk, de meg eppen csak elkezdtek nehezen kenhetove valni. Ez egy essence-s koromlakknal mar fel ev utan elkezdodik. A ket uj szin: egy francia manikurhoz valo rozsaszin, es egy erdekes malyva es capuccino kozotti arnyalat. Mindketto gyonyoru vizes fenyu, es egy retegben is szepen fed. 3. napja vannak rajtam fedolakk nelkul, es eddig semmi hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ferrocyanide