Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. december 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 11 ml

hagicica20

2013. december 13.

Nekem a 845-ös kék van meg. Üvegben totál kék színe van, míg felkenve gyönyörűséges kékes-szürke vagy szürkés-kék. Eszméletlenül tetszik a ragyogása, tényleg olyan krómozott finishe van. Nemgyőzök gyönyörködni a körmeimben. Télen is kiváló színválasztás, szinte olyan "Hókirálynő"-s érzést nyújt a viselőjének. Oda meg vissza vagyok érte, uh nem kizárt, hogy beszerzek mégegy utánpótlás darabot belőle. És ami a legfontosabb, hogy egy rétegben tökéletes fedést biztosít. Nekem 2 napig birta, minden igénybevétel mellett, fedőlakk nélkül. Abszolut 5 *:) És szeretném még a korallos színt is a birtokomban tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ferric Ferrocyanide