Deborah

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Marcsi8909, Módosítva: 2015. augusztus 8.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Repedezős hatású körömlakk.

Marcsi8909

2015. augusztus 5.

Tény, hogy teljes áron (én 50%-os akcióban vettem), elég húzós ára van a pici méretéhez és azért a jó cracking hatáshoz vastagabban kell kenni, de cserébe hibátlan. Pontosan azt kapja az ember az amit elvár egy ilyen típusú lakktól, fedéssel 1 hétig tartott! Imádom. Nekem egy krémszínű és egy fekete van, a krémszínűt csak a natúr körmömre szoktam felkenni a fekete pedig gyakorlatilag mindenhez megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

CocoSunrise

2013. április 26.

Vettem egy lilát és egy kéket is. A lila gyorsabban besűrűsödött, mint a kék. Habár kb 7 hónap alatt, szóval teljesen okés. Igazából nem sokat használtam őket, a lilát majdnem teljesen elhasználtam, a kéknek a felét elajándékoztam, mert meguntam. Megérdemlik az öt csillagot, csak én untam meg a cracking divatot ezért nem vettem elő őket sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77499