Deborah

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. március 11.

Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ultra csillogó, ultra ellenálló körömlakk.

Kiszerelés: 8,5 ml

CocoSunrise

2013. április 3.

Nagyon szerettem ezt a lakkom, őszintén már nem emlékszem pontosan milyen árnyalatot használtam, de gyönyörű volt! :) Tényleg jól bírta fedőlakk nélkül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

hagicica20

2013. március 4.

Csodálom, h még nem voltak fenn ezek a szépséges lakkok :))
2 színem van meg ebből, a fekete csillámos (18as) és az orgonalila színváltós (59es). Két rétegben tökéletes a fedésük. Lassan kopnak. Én fedőlakk nélkül lakkozok és így is bírják 3-4 napig. Ez nálam nagy szó, mert mindent csupasz kézzel csinálok. Száradási idő relatív gyors. A fekete csillámosat használom dekorlakk-ként is, ott sima fekete az alap, m akkor könnyebb lemosni! Közeljövőben bővítem a készletem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Csodálom, h még nem voltak fenn ezek a szépséges lakkok :))

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77499, Aluminum Powder / CI 77000, Yellow 5 Lake / CI 19140