Best of Beauty 2019

Decléor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2014. február 20.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nyugtató koncentrátum 100%-osan tiszta természetes illóolajokkal érzékeny bőrre

Szépségápolás felsőfokon. Egy elixír, mely egyedülálló speciális ápolást nyújt az érzékeny bőr számára. Természetes, bőrrokon összetevőinek köszönhetően gyorsan felszívódik, lággyá varázsolja a bőrfelszínt, egészséges megjelenést kölcsönöz az arcnak, csökkentve az irritációt és a kipirosodást. Hatóanyagai átitatják a bőrt a nyugalom és a boldogság érzésével.

agica721

2017. október 10.

Nagyon remek kis termek!A normál nappali krém alá par csepp elég az egész arcra.Olyan szép kisimult bort eredményez,mintha egy jó órás arcmasszazson lettem volna. Ha tudom h este programom van ,előtte 1-2 órával használom és tökéletes liftinget ad.Nem zsíros nem kell felni tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

szakszil

2017. július 5.

imádom a decleor termékeket, most éppen ezt ajánlott a kozmetikusom a bőröm nagyon ki van száradva és érzékeny , szóval a nappali hidratáló krémmel együtt használom, előtte az ylang- ylangost használtam akkor az arcbőröm tisztítása volt a cél, ami sikerült is -csak közben elfogyott az olajam , és az ilcsis sárgabarack krémet használtam inkább, ami nem hidratált eléggé ezek szerint sajnos- na de többet tuti nem fogok olyat kenni az arcomra amit nem neke személy szerint ajánl a kozmetikus..mivel ő látja hogy épp mi kell nekem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

karaibrahimgil

2017. január 12.

Nagyon szeretem a téli esténként bemasszírozni az arcomba. Ráadásul ez az eddigi legjobb illatú olaj, amit kipróbáltam. Pár csepp használata esetén nem zsírosít, ellenben szép puha bőrt eredményez, szóval nem kell félni tőle. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.